kendime gelmeye ihtiyacım var.

Elbette oyle cok üzücü. Ama sonucu anlamakta guzel yol yakınken bence bir daha asla muhatap olma
kesinlikle uzak durucam. Bu iliski beni mutlu etmiyor zaten. Oyle mi boyle mi diye kafamda kurup uzulecegime. Bir kere uzulurum . Umarım cok cabuk iyilesirim.

Kusura bakmayın üzülmeyin de, kimse sizi zorlamamış yarın öbür gün ben istemedim ki sen kendin bu kadar fedakarlık yaptın diyip gidince oturup düşünmeyin, elin oğlu çekip gider, sizi takmayan birine fazla değer vermişsiniz daha fazla yara alma derim
Hemdeee cok cok fazla deger verdim. Yaninda olmak istedim . Derdini paylasmak, derdimi anlatmak iyilesmek istedim. Temelli isler bozuldu. Daha fazla bana bunu yapmasına izin vermeyecegim.

Ictigi bir aksam cinsellikten konustuk o gunden sonra daha cok aradi sordu demissiniz ya, orda cinsellik konusunda sizde isik gormus ve gerceklesene kadar ilgili davranmis. Ben o ilgisinin cinsellik icin oldugunh dusundum yani. Ama siz kotu bir sey yapmamissiniz, kendinizi sakin kotu hissetmeyin. Ona karsi da cok ir beklenti icine girmeyin bence
En basta da bu tarz konulardan bahsetmistik. Bu konuda sert olmadigimi biliyordu. Hic hissetmedim amacının cinsellik oldugunu. Defalarca bu muhabbet gecti, buluştuk ettik hic o tarz bir yaklasimi olmadi. Yaninda benimle olmak istedigini hissediyordum yani. Son 1 ayda degisti. Sonrasinda cinsellik icin konustugumuzda ilgili davrandi. Cinsellik icin davrandi bu sekilde, bu konuda size katiliyorum. Ama bir daha tekrari olmayacak.

Ne guzel kararli durabilmissiniz. Suan icinde bulunduğum durumdan mi bilmiyorum cok yipratti bu durum beni. Arada kaldi cunku. Bana kesin bitti dese yoluma bakardim belki ama ne bitti ne bitmedi dendi. İyice takıntı yaptim. Bi ara ona yardim edemediğim icin kahrettim kendimi hatta o derece saçmaladım. Ama dun gözlerim acildi. Geziliyor ,tozuluyor, ickiler icilip atarli sozler paylasiliyor . Bana gelince de zamansiz sorunlarim var oluyor. Gozum açıldı ama cok acıttı bu durum beni
Kendinize haksızlık etmeyin, siz de gayet kararlı durabiliyorsunuz. İçinizde fırtınalar kopuyor olabilir ama gururu elden bırakmıyorsunuz.. Böyle acıları gerekli buluyorum, yaşam daha zor ve karmaşık insanlarla ve ilişkilerle dolu. Böyle böyle başa çıkmayı öğreniyoruz..

Kendinize haksızlık etmeyin, siz de gayet kararlı durabiliyorsunuz. İçinizde fırtınalar kopuyor olabilir ama gururu elden bırakmıyorsunuz.. Böyle acıları gerekli buluyorum, yaşam daha zor ve karmaşık insanlarla ve ilişkilerle dolu. Böyle böyle başa çıkmayı öğreniyoruz..
İnsallah cok guclu olabilirim. Dun buraya yazarken cok caresiz hissediyordum kendimi. Hepiniz teker teker o kadR iyi geldiniz ki bana. Simdi kafamda her sey daha net. Dunden daha iyi hissediyorum

Cok gecmis olsun lutfen kendi kiymetinizi bilin , bosverin boyle adamlari ,guclu olun Allah anneciginize saglik versin

Böyle adam için mi üzülüyorsun? Tarzına bi bak : kafama yetişebilen soldan bilmemne...Valla benim muhatap bile olmayacagım sosyal medya krosu...
Bırak allah askına kaliteli adam bul kendine.

Adamin seni kandirdigi yok hatta bence rengini zaten en basinda belli etmis,sen zamanla degisir mantigiyla gorusmeye devam etmissin,gormemezlikten gelmissin ...Sana "evlenicez sonra,once gel bize "mi dedi?
Bir erkek basta ilgisiz alakasiz ise sevmiyor,deger vermiyor demektir sen bile isteye gorusmeye devam ediyorsun,sonra kendince beklentiler icine giriyosun sanirim.Cocuk sevgili olmadan oylesine takilicak yem ariyor hepsi bu,sevgililik gibi bir derdi yok ki.

kesinlikle uzak durucam. Bu iliski beni mutlu etmiyor zaten. Oyle mi boyle mi diye kafamda kurup uzulecegime. Bir kere uzulurum . Umarım cok cabuk iyilesirim.
Aynen her seferinde ayri uzulecehine 1 kerede bitirmek en iyisi zaten iyilesnce arkana bakınca kendine cok kızacaksın emin ol hakknda hayrlisi olsun

Böyle adam için mi üzülüyorsun? Tarzına bi bak : kafama yetişebilen soldan bilmemne...Valla benim muhatap bile olmayacagım sosyal medya krosu...
Bırak allah askına kaliteli adam bul kendine.
:)) güldürdünüz beni. Ya bende kro adam sevmem hiç. Aslında öyle kro bir tip değil de niye böyle bir paylaşım yaptı bilmiyorum. Utanarak söylüyorum ki şuan üzülüyorum ama geçecek biliyorum. Buraya yazdığım gün çok bunalmıştım suan daha iyi hissediyorum.

Aynen her seferinde ayri uzulecehine 1 kerede bitirmek en iyisi zaten iyilesnce arkana bakınca kendine cok kızacaksın emin ol hakknda hayrlisi olsun
şimdiden kızıyorum biliyomusunuz. En başından hiç izin vermemeliydim hayatıma girmesine.

Adamin seni kandirdigi yok hatta bence rengini zaten en basinda belli etmis,sen zamanla degisir mantigiyla gorusmeye devam etmissin,gormemezlikten gelmissin ...Sana "evlenicez sonra,once gel bize "mi dedi?
Bir erkek basta ilgisiz alakasiz ise sevmiyor,deger vermiyor demektir sen bile isteye gorusmeye devam ediyorsun,sonra kendince beklentiler icine giriyosun sanirim.Cocuk sevgili olmadan oylesine takilicak yem ariyor hepsi bu,sevgililik gibi bir derdi yok ki.
başta böyle değildi işte. Gayet bildiğiniz sevgili gibiydik. İlgili alakalıydı cinsellikle ilgili hiç yanlış bir yaklaşımı olmadı.
ben zaten illa evleneyim tarzı biri değilim. Ama o da ilerisini planlayarak konuşuyordu hep. Ne olduysa son 1 ayda oldu.
Beni evlilik vaadiyle kandırıp bir şeyler yaşadı , evine çağırdı demiyorum zaten.
Bna her şey düzelmiş gibi yapıp yakınlaştıktan sonra eski haline döndü . Bundan bahsediyorum.
Değersiz hissettirdi kendimi. Sorun bu.

Karaktersiz kişiliksiz adi herif boşver onu sen bu konu da bende biraz dertliyim istersen özelden yaz konuşalım iyi gelir belki ikimizede

X