Kendim için yapmaya çalıştıklarım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kadın yorulmuş bunalmış dertleşmek için konu açmış hemen küçümseyici mesajlar,
en güçlü kadın sizsiniz evet bravo

Bir gün tabiri caizse sigortanız atıp her şey dank ettiğinde bu yorumunuzu okuyup bir kez daha kızın kendinize.

Bir gün tabiri caizse sigortanız atıp her şey dank ettiğinde bu yorumunuzu okuyup bir kez daha kızın kendinize.
Valla benim durumum herkese örnek olsun benim annemin beni yetiştirildiği gibi kızlarınızı yetiştirmesin diyeceklerim bu kadar

İnsanların bir şeyde zorlanması için dünya üzerinde ilk o şeyi yapan insan tanesi olması gerekmiyor.

Sabah asistana msj yazdım anlattım durumumu beni dersten çıkarın dedim üzgünüm ama üzerimden bir yük hissi gitti

Mutfak harici evi iki günde bir silmeye gerek var mı herkesin temizlik düzeni farklıdır tabi ama siz ne annenizsiniz ne de anneanneniz. Günün sonunda belli bir yaşa gelince kendim için hiçbir şey yapmamışım diyerek pişman olmanız büyük olasılık. Annelerimizin hayatı algılama biçimi, beklentileriyle bizimki farklı ya da öyle olmalı. Siz şimdi oğlunız ilkokula başlayınca da dersler,ödevler derken iyice zorlanacaksınız. Hayatınızda sadece kendinize ait olan bir alan açmalısınız. Bunun içinde mevcut düzende bekli değişiklik ve rahatlama gerekiyor bence.

Son düzenleme:
İnsanların bir şeyde zorlanması için dünya üzerinde ilk o şeyi yapan insan tanesi olması gerekmiyor.
Ah cidden mi… ben zorlandığım zamanlarda bu işin doğası bu, herkes yaparken ben neden yapamayayım, kendime nasıl alan açabilirim gibi şeyler düşünüp teskin olurum. Her şeyi her gün yapma zorunluluğum yok mesela. Çocuğu parka götürdüğüm, akşam yıkadığım, yemek yaptığım gün başka bir iş yapmayabilir insan.

Söyledikleriniz çok doğru olduğu için karşılığında verecek cevabım yok

süpersiniz

Ben haftada 40-45 saat çalıştığım halde hem hobilerime hem sporuma vakit ayırabiliyorum
Sizin bukadar bunalma sebebinizi anlamadım açıkcası.

Yani sizin evde savaş mi çıkıyor da sürekli bir iş halindesiniz ? 1 çocuk var. Hadi kedinin tüyü falan neyse de sürekli hareket halinde olacak ne oluyor evde ? Kaç saat uyuyorsunuz ? 24 saatin 20 sinde kosturuyor gibi anlatiyorsunuz.

Ben haftada 40-45 saat çalıştığım halde hem hobilerime hem sporuma vakit ayırabiliyorum
Sizin bukadar bunalma sebebinizi anlamadım açıkcası.
Demekki ben sizin kadar yetenekli değilim yapamıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…