Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
livim canım sende bu dudaklar varken ne sürsen yakışır hayatım. ayriyetten neden koymayacakmışsin bakii. sefgülünden kaynaklımı yoksam:)))

kızlar neler yazmıssınız oyle utandım vallaha ...eh isteler oyle cokta guzel degiller biraz daha kalın olmalarını cok ısterdim :kedi:

daha kalınını ne yapcan kıss. 1 düdüklü et yemeğimi??? her şeyin azı karar çoğu zarar demişler.bizimkide hiç azdan sayılmaz ya neyseeeeeeee(allah vergisi) öhöm öhöm

[/URL]

benim kullandıgım rujlarda bunlar hemen hemen aynı tonlarda kullanıyorum hep opuyorumnanaktan

Son düzenleyen: Moderatör:
minel cnm artık dudak fot.ı eklemeyi dusunmuyordum ama sen istedigin için ekleyim dedim =) umarım rengini begenirsin fıstıgım demin koydugum avon kucuk testerleri ust ustte surdum

off livim ne kadr hoş dudakların maşallah canım ya sür sürüştür koy topige gözümüz gönlümüz açılsın ayolalkisalkisalkis

kesinlikle katılıyorum meraklı ve çok bariz fotoshop var yani inkar edilemiycek kadar açık

aybke die birini fotoları vardı dudak kenarları fotoshop değil diodu canım bikaç sayfa geride onu dioruzz

ben de merak edip baktım canım photoshop yani herkes anlamış zaten gayet ortada..
belki arkadaş photoshop değil make-up pilot veya picasa demek istemiştir -tatlicadiarzu-

Gotik makyajını denerken sürdüğüm kırmızı ruj ne kadar belli olmasada acayip bir kırmızı :)))

Son düzenleme:
Daliahh rujuna bittim çok güzel çok soft bi renkmiş bayıldıım tabi dudaklarda ona keza onlara laf yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…