Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar neler yazmıssınız oyle utandım vallaha ...eh isteler oyle cokta guzel degiller biraz daha kalın olmalarını cok ısterdim :kedi:

aksine cokda guzeller tatlım, fazla tevazuye gerek yok kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

bende bugün bu ruju aldım kızlar kaydirigubbakcemile2
[/URL]

Son düzenleme:
:kedi: seninler kadar guzel degil ama =)

ten renklerimiz cildimiz bu kadar mı benzer ...o renkleri pek sevmem ama sana cok yakısmıs

senın yuzunde o buyukluk ve o bıcım cok cok guzel livcim..benim yuzum cok narin degil eh haliyle dudaklarımda narin degil :))))

gercekten benziyor :)))))) bende bu ton hıc kullanamam :))) ama guzel durmus

Son düzenleyen: Moderatör:
:kedi: seninler kadar guzel degil ama =)

ten renklerimiz cildimiz bu kadar mı benzer ...o renkleri pek sevmem ama sana cok yakısmıs

sağol tatlım benim :1hug: bende bu renkleri kendime hiç yakıştırmam normalde açık tenli olduğuma sangi solgun gösteriyo gibi gelirdi ama deneyince hoşuma gitti zemuszemus bu renkleri ben bide sarışınlara çok yakıştırıyorum

senın yuzunde o buyukluk ve o bıcım cok cok guzel livcim..benim yuzum cok narin degil eh haliyle dudaklarımda narin degil :))))

teşkür ederim opuyorumnanaktan

sağol tatlım benim :1hug: bende bu renkleri kendime hiç yakıştırmam normalde açık tenli olduğuma sangi solgun gösteriyo gibi gelirdi ama deneyince hoşuma gitti zemuszemus bu renkleri ben bide sarışınlara çok yakıştırıyorum
tatlım bende kendime o tonları hiç yakıstıramıyorum fuşya tonları mutlaka denemelisin inanılmaz guzel duracagına eminim

:kedi:utandım vallaha

cnm dedigin gibi narin degil belki ama yuz hatların cok orantılı gormeyenleri fazla meraklandırmak istemıyorum ama bence angelinanın diger yarısısın

cok rujum var o tonlarda canım özellikle pembe nar çiçeği
dediğim gibi bu tonlara bende pek alışık değilim bi deneyeyim dedim hoşuma gitti bide ben bronz , sütlü kahve tonlarınıda çok severim yakınlarda avonum sparkling bronzunu almak istiyorum bakalım...

daliah dudakların cok hos:nazar: türkan şorayın gülümsemesine benzettim resimdea.s

lens topıgıne gel livim bir Angelinacı daha var :))))))
hemen bakıyorumm =)
cok rujum var o tonlarda canım özellikle pembe nar çiçeği
dediğim gibi bu tonlara bende pek alışık değilim bi deneyeyim dedim hoşuma gitti bide ben bronz , sütlü kahve tonlarınıda çok severim yakınlarda avonum sparkling bronzunu almak istiyorum bakalım...

cnm bana kullandıgın ve sevdigin rujları bir ara ozelden yazar mısın ten renklerimiz aynı oldugu için yakısan renklerde aynıdır diye dusunuyorum

kızlar ıkınızde beyaz tenlisiniz size ısrarla body shop no 57 yı deneyın dıyorumm

ddk.jpg

sen soylersin denemez mıyız son fot ekleyen arkadasında dudakları sahene =) bende en yakın zamanda megan gibi dilimi cıkartıp birseyler ekleyecegimmmmm sıkı durun=)

hadi canımmmmmmmmmmmmmm topik yıkılırrrrrrrrrrrrrrrrr yıkılırrrrrrrrrr
ama boyle soyleyıp sonra koymamazlık etme valal hevesim kursagımda kalır,heyecan yaptım :)))))

X