Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hadi canımmmmmmmmmmmmmm topik yıkılırrrrrrrrrrrrrrrrr yıkılırrrrrrrrrr
ama boyle soyleyıp sonra koymamazlık etme valal hevesim kursagımda kalır,heyecan yaptım :)))))

soz vallaha
seninde o dudaklarını ve yeni rujların ve tavsiyelerini gormek istiyorum cok uzun zaman oldu sen eklemeyeli

kızlar body shop no 57 cok tatlı dogal bir pembe..

Son düzenleyen: Moderatör:
oh be gozumuz gonlumuz senlendi :nazar:bayıldımmmmmmm benim kendi dudaklarım rengine benziyor cok guzel rengi ...yaglı hıssi veriyor mu aslında ben mat ruj hastasıyım

canım mat degıl ama parlak hiç değil .transparan diyeyim ben sana.ne sanlısın bak ben ancak rujla bu tonu tutturuyorum

bende soz verdigim gibi fot.ları koyuyorum sakın alıntı yapmayın kızlar ...yok sanslı degilim her istedigim tonu elde edemıyorum

..........

Son düzenleme:
yawrummm mutevazi olmus senınkısı,megan gibi dunya turu yapmamısın.Bak burda bıle asaletın farkı ortada kaydirigubbakcemile5

alıntı tabı yapmam yerler sonra seniiiiiiiiii bırakmazlar sevgılınee :))))))))))))))))))

Topiği fink fink gezince bende özendim bir tanede ben ekleyeyim bari.zemuszemus
Benim külüstür telefonum anca bu kadar net çıkarıyo malesef.:1closedeyes:

spa0867v.jpg

spa0872d.jpg

myloeğer iki resim faklıysa üstteki süper ama aynıysa mat çıkan çok güzell olmuş rujun rengine bayıldım

myloeğer iki resim faklıysa üstteki süper ama aynıysa mat çıkan çok güzell olmuş rujun rengine bayıldım

Canım ikiside aynı.
Üstteki flaşsız, alttaki flaşlı hali.
Aslında renk burda durduğundan çok daha güzel ama benim külüstür makine ancak bu kadar net alabiliyor.

Rengi tam olarak merak eden olursa diye markasını yazayım.
Pastel 21 numara lip gloss.

Ben de özendim koymak istedim.hihoyyyt

1.First Time diye uyduruk bir marka. kaydirigubbakcemile3 Rengini sevdiğim için almıştım 07 numara:

2.Golden Rose Lip Gloss 54 numara:

3.Lancome Lip Gloss numarası silinmiş göremiyorum :1no2: (Juicy Tubes serisinden)

4.Pastel ruj 29 numara

Son düzenleme:
hepinizin dudakları çok güzel :) özendim bende koymak istiyorum ben daha çok pembe kullanıyorum mat yada parlak :)

X