Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
canım benim yeni gördüm...çok güzel dudaklar ve harika bir ruj rengi....ne kadar da yakışmış....:nazar: pembe renk ancak bu kadar yakışır...:asigim:

oyy tatLımm çok teşekkür ederimm bu güzeL yorumun için . .
nazar boncuğu da koymuşş kaydirigubbakcemile3 yirim seny benn Şeniz

bu da benim dudak makyajım....sizler kadar kesinlikle iddialı değilim..hemen belirteyim...Göksunun dudacıklarını görünce heveslendim işte...zemuszemus

resimtay.jpg

bu da benim dudak makyajım....sizler kadar kesinlikle iddialı değilim..hemen belirteyim...Göksunun dudacıklarını görünce heveslendim işte...zemuszemus

resimtay.jpg

oyhh bişi dicektim de yanlış anlaşılırım sonraaa zemuszemus

kız süpermiş dudaklarınnnn yeni mi çektin fotoyuu :eek:

evet canım benim..senin dudaklarından ilham aldım....az önce çekip bıraktım....:roflol:

evet canım benim..senin dudaklarından ilham aldım....az önce çekip bıraktım....:roflol:

iyi yaptın bebğimm vereliniortak

rengi çok güzellmiş bayıLdımm :eek: bende çok açık bi ruj istiyorum kendi dudak rengimde olsun istiyorumm ama henüz bulamadım yaa :gitme:

resimtay.jpg

canım bence, bu dudaklarla iddialı olsan, kimsenin bişi diyecek hali kalmaz. foto biraz bulanık çıkmış sanıırm. ama rengi gzel rujun yakışmış:):lepi:

ama ben bu rujun renginide çok beğendim:asigim:livim inanırmısın flor mar rujum hiç olmadı,nasıl memnunmusunCADIARZU
fıstıgımmmmm aslında annemin ruju bende arada sırada kullanıyorum fena degil cnm ama flormarın bir ruju vardı 223 numara onun rengine hastayım kahverengi pembe arası inanılmaz guzel bir tonu var onu kesinlikle denemelisin sekerrrrr

resimtay.jpg

kıs yerim ben o dudakları bayıldım cok lolita duruyor cnm dudakta mı renkte mı iddalı degilsin

livimbende sana maybelline watershine 12 mutlaka tavsiye ederim,tam nude makyajı için bu ruj...
ayşecikcikcanikom çok güzelmiş dudişlerinzemuszemus

kızçelerr ben doğall duran ama yine de ruj oldugu belli olan bi renk istiorum ne tavsiye edersiniz?? .canım livim senin rujdan sipraiş ettim istanbuldann kuzenim getircek benim kargomda o:)

kızçelerr ben doğall duran ama yine de ruj oldugu belli olan bi renk istiorum ne tavsiye edersiniz?? .canım livim senin rujdan sipraiş ettim istanbuldann kuzenim getircek benim kargomda o:)

kuzum benimmmmm umarım begenirsin begenmezsen vallaha cok uzulurum =(

yewru kusummm pembe mı kahve mı kırmızı mı hangi tona yakın birseyler istiyorsun ona gore marka no verelim sekerrrrr

pembe kahve olabilir her ikiside canımm.olsun canım nolcak altı üstü bi rujjj:)merak etmee canımm

canım aslında bana ne ton gitceğini profilimdeki albümden anlayabilirsinn bakcam yarın canım dediğin rujasengözlerimebaksasengözlerimebaksanabnab

ne kadar guzelmıs benim arkadasım yaaaaa bebegim bir ayrım yapamıyorum sana yakısmayacak ton yoktur galiba

yokk kızzz çirkin gacıyımm:kedi:çirkinde demiyimde normal diyekk:eek:lmaz:eek: senin güzelliğinn yarın dediğine bakarım o zman canım saollyerimseniben

X