Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bende yorum yapmıstım ama

fıstıgım nasıl bir tane rujun var aaaaaa bu kadar guzel dudaklar farklı tonlar nasılda yakısır ...baska renkleride bekliyoruz
livimm buldum yorumunu tatlım dikkat edememişim k.bakma güzel sözlerin için de ayrıca teşekkür ederim.ruj pek kullanmıyorum bunu da sadece renklendirmek için aldım hafifce süreyim diyeeeeennnopuyorumnanaktan​

Son düzenleme:
rengi boyleymıs cok guzel kahverengi tonlarında ...

maybelline%20watershine%20ruj%20RENK.jpg
liv müthişsin yakaydirigubbakcemile5:lepi:
hayatım asla ruj olduğu belli değil,kahve tonlarında ama müthiş hoş bi rengi var,annem almıştı bana,o gün bu gündür kullanırım(bittikçe alırım:asigim:)

benim köftemsi dudaklarımlülülülülülü

Eklentiler

• $IMGP3500.jpg
    $IMGP3500.jpg
    93,8 KB · Görüntüleme: 35
  • $IMGP3508.jpg
    $IMGP3508.jpg
    70 KB · Görüntüleme: 36

livimm buldum yorumunu tatlım dikkat edememişim k.bakma güzel sözlerin için de ayrıca teşekkür ederim.ruj pek kullanmıyorum bunu da sadece renklendirmek için aldım hafifce süreyim diyeeeeennnopuyorumnanaktan​

cnm kesinlikle kullanmalısın fıstıgım bak ne yap biliyor musun kırmızı bir ruj al onu ilk once sur sonrada peteceyle sil ...sildikten sonra bile inanılmaz hos bir goruntusu oluyor rujdan hoslanmıyorsan bu sekilde kullanabilirsin balımm

liv müthişsin yakaydirigubbakcemile5:lepi:
hayatım asla ruj olduğu belli değil,kahve tonlarında ama müthiş hoş bi rengi var,annem almıştı bana,o gün bu gündür kullanırım(bittikçe alırım:asigim:)

bebegim mutkala deneyecegim rengi fln cok hosuma gitti nude tonlarda tam benlik =)

benim köftemsi dudaklarımlülülülülülü

cccccnm cok hos ama kımse neden marka ve numarasını yazmıyor senağlama

haklısın liv,amaç dudakları değil ruju göstermek değil mi ama:))1fotodaki rujumun adı silinmiş bilemiyorum,2. de flor mar 43 no ve üstünde avon jojoba yağı var

"haklısın liv,amaç dudakları değil ruju göstermek değil mi ama:))"

itiraf etmem gerekirse bu soyledigine takıldım espiri mı yoksa bir tas atma mı var pek anlayamadım ama genede iyiye yormak istiyorum

livcim bu senin sorunun yanıtı hayatım. umarım yardımcı olmuşumdur!!!...-tatlicadiarzu-

Jojoba bitkisinin bir çekirdek ürettiği ve bu çekirdekleri ısıtarak yağ
elde edildiği görülmüştür. Güney Californiada çölde yaşayan insanlar yıllardır buyağı ciltlerinin ve kesikleri tedavi etmek için kullanmaktadır. Japonlar jojobayağı üzerinde yaptıkları araştırmalarda bu yağın cilde karşı toksik etkisi. yapmadığını göstermiştir.

Jojoba yağı oda sıcaklığında sıvıya dönüşen bir balmumudur. .Yağı kimyasal olarak cildimizin ürettiği sebum yağına çok benzemektedir. Aslındajojoba yağı şimdiye kadar en kolay emilen bitkisel yağlardandır. Buyüzden pek çok saç ve cilt bakım ürünlerinin üretiminde kullanılmaktadır.
Jojoba yağı hassas cilde sahip insanlar için mükemmeldir. Cildinizi yumuşatırkensaça uygulandığı takdirde parlaklığını arttırır.

Aynı zamanda ciltteki kırışıklıkları azaltmave yeni cilt hücrelerinin büyümesini hızlandırma etkisine sahiptir.

Bütün bu özelliklerindendolayı her tür saç bakım çizgi açıcı ve akneye. yönelik cilt bakım ürünlerinin üretiminde kullanılmaktadır.

Son düzenleme:
aslii canım rujlarını beğendimm ve ayrıca dudak yapın ve dişlerinde hoşş beyazbyeazz dişlerin var inci gibi parlamış aradann :KK66:

aslii canım rujlarını beğendimm ve ayrıca dudak yapın ve dişlerinde hoşş beyazbyeazz dişlerin var inci gibi parlamış aradann :KK66:

teşekkürler,aslında :kedi: aradan parlamadığı zamanlar o kadar da beyaz görünmüyorlar,koyu renk ruj daha beyaz gösterir ya onun biraz etkisi var

cnm kesinlikle kullanmalısın fıstıgım bak ne yap biliyor musun kırmızı bir ruj al onu ilk once sur sonrada peteceyle sil ...sildikten sonra bile inanılmaz hos bir goruntusu oluyor rujdan hoslanmıyorsan bu sekilde kullanabilirsin balımm

sagol güzelim tamam tavsiyene uyarımkaydirigubbakcemile5

canım bence, bu dudaklarla iddialı olsan, kimsenin bişi diyecek hali kalmaz. foto biraz bulanık çıkmış sanıırm. ama rengi gzel rujun yakışmış:):lepi:

teşekkür ederim canım,yorumun ve güzel düşüncelerin için....a.s.

Aysecikcikk bncee dudakların çok güzell canımm:kedi:

hihoyyythihoyyyt çok teşekkür ediyorum canım...ne güzel bir yorum...:kedi:

kıs yerim ben o dudakları bayıldım cok lolita duruyor cnm dudakta mı renkte mı iddalı degilsin

dudakta iddialı değilim canım...buradaki arkadaşların maşallahı var bu konuda...benimkiler ne ki.....:1shok: ama beğendiğine sevindim canım benim....çok sevindim....opuyorumnanaktan

ayşecikcikcanikom çok güzelmiş dudişlerinzemuszemus

zemuszemusopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan çok teşekkür ederim canım....

X