Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar benim ruj arada kaynadı gitti he zaten bi tane rujumuz var hiç yorum yapan olmadı:1no2::çok üzgünüm:ruju begenen olmadı mı yoksaa:uhm:

Son düzenleme:

golden rose no.25 (likit)

ultra extreme no.106

pastel no.132 (ikinci rujun üzerine uygulanmış hali yoksa bayaa bi kırmızı orjinali)

Son düzenleme:
Livim ve aquam nasıl benziyorsunuz öyle siz dudaklar maşallah :1shok:

değilmi yaaaaaa, ilk gördüğümde bende fark ettim:)))-tatlicadiarzu-

kızlar benim ruj arada kaynadı gitti he zaten bi tane rujumuz var hiç yorum yapan olmadı:1no2::çok üzgünüm:ruju begenen olmadı mı yoksaa:uhm:

canım bence koyu sürmelisin, rujun rengi çok hoş yakışmış.:lepi:

ultra extreme no.106

pastel no.132 (ikinci rujun üzerine uygulanmış hali yoksa bayaa bi kırmızı orjinali)

canım ilkinin pek rengi yok sanıırm. ama ikinciyi beğendim . keşke sadece kırmızıyı sürseydin 2.le karıştırmadan.onuda bir ara sür ekle. dudaklarında maaşallahı var bu arada!!!...opuyorumnanaktan:jeyyar:

ay cnm cok hos :) bebegim avon red oneriyorlar bende hiç kullanmadım bilmıyorum

teşekkürler hayatım...avon red kullanan arkadaşlardan resim bekleyelim o halde....zemuszemus

kızlar flormar 237 fotda rengi pek cıkmamıs rujun hos bir rengi var

evet bitanem...rengi pek çıkmamış..eminim çok güzel bir renktir...bu dudaklara ne yakışmaz ki zaten....:asigim:a.s.

kırmızının tonu cok guzel cok begendim
liv85 kuzum ya ne bu dudaklar angelina jolie halt etsin sekerimsositososito
vallaha mı =) kız angelina kım ben kım anam ben halt edeyim
kıss livvv , taylor da nerde böyle dolgun dudaklar şekerim maaşallah. ewet renk pek çıkmamış bu arada:)))fisfisfis
sagol balım ama taylor ne anlamadım kıne seker
Livim ve aquam nasıl benziyorsunuz öyle siz dudaklar maşallah :1shok:
dimi seker ten renklerimiz fln cok benziyor
fıstıgım nasıl bir tane rujun var aaaaaa bu kadar guzel dudaklar farklı tonlar nasılda yakısır ...baska renkleride bekliyoruz

ultra extreme no.106

cnm ya renk soleni yasattın bize harikasın ozellikle pembe kırmızı arası olan rujuna bittim

kıss sen liv tayler hayranı değilmiydin??? (yoksa yanlışmı hatırlıyorum). onunda güzel dudakları var ama seninkiler kadar değil!!!...-tatlicadiarzu-

hhhhhhm kıss taylor diyince anlamadım liv tyler balım o vallaha utandım sagol bitanem seninde dudakların oyle masallahı var ama bir gun kırmızı tonlarınıda bir dene bir de oyle gorelim fıstıgım =)

kızlar flormar 237 fotda rengi pek cıkmamıs rujun hos bir rengi var
ama ben bu rujun renginide çok beğendim:asigim:livim inanırmısın flor mar rujum hiç olmadı,nasıl memnunmusunCADIARZU

ultra extreme no.106

en üstteki çok hoş durmuşvereliniortak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…