Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
sdc10129wo2.jpg

sizleri görünce bende heveslendim fotoları karıştırdım en belirgin bunu buldum. fazla özenmeden sürdüğüm bi ruj.

okadar güzel dudakların içinde benimki nasıl olur bilmiyorum ama yinede koyayım dedim

ya kıskandım valla hepinizi... :KK43: bir tane şekilsiz dudak yaaaa! ben de bu yüzden koymuyorum :KK43: gurbaa onlar ne dudak öyle ya,harikaaaa! bende istiyommmmm !:KK43:

''bir tane şekilsiz dudak yok '' yazmak istemiştim...

bourjois 03 coquillage ruj, üstünde de clinique 01 numara superbalm var dudaklarımda. :1hug:
pict1142or2.jpg

pict1131kt1.jpg

gitmedi yazdı gitmiş :dilcikar: edit de yok :dilcikar: mod arklar silebilir misiniz birini Şeniz

ya bu kadar mütavazi olma.. senin dudaklar sıradansa ben kendimi köprüden atayım bari....kafamçokkarıştı

çok sağol hazel.su :eek: çok naziksin.valla kızların dudaklarının yanında benimkiler pek sönük.napayım gerçekçi olmak lazım :çok üzgünüm:
sende koy bakalım bizde seninkileri görelim cnm.eminim çok güzeldir yerimseniben

melancholy ne silikonu ya ben küçülttürmek istiyorumm :lepi: parlatıcı ve açık renk ruj çok seviyorum, ama dudaklarım kalın diye kullanamıyorum benneyaptımki foto için sürdüm, ama böyle dışarı çıkmıyorum genelde, parlatıcı sürdüğüm nadirdir, çok dikkat çekiyor malesef kaydirigubbakcemile normal ve ince dudaklı arkadaşlar dudağınızın ddeğerini bilin :lepi:

melancholy ne silikonu ya ben küçülttürmek istiyorumm :lepi: parlatıcı ve açık renk ruj çok seviyorum, ama dudaklarım kalın diye kullanamıyorum benneyaptımki foto için sürdüm, ama böyle dışarı çıkmıyorum genelde, parlatıcı sürdüğüm nadirdir, çok dikkat çekiyor malesef kaydirigubbakcemile normal ve ince dudaklı arkadaşlar dudağınızın ddeğerini bilin :lepi:

dudakların çok güzel,dolgun dolgun:) hem parlatıcıyı güzel taşıyorsun bence.... göz makyajını ön plana çıkardığın, dudağa naturel tonlarda makyaj uyguladığın zaman gayet de güzel durura.s.

dudakların çok güzel,dolgun dolgun:) hem parlatıcıyı güzel taşıyorsun bence.... göz makyajını ön plana çıkardığın, dudağa naturel tonlarda makyaj uyguladığın zaman gayet de güzel durura.s.

endeniz çok sağol canım tavsiyelerin için Şeniz zaten naturel tonda rujlar kullanıyorum genelde. göz makyajı da o günkü halime bağlı, bazen sadece kapatıcı+rimel sürüyorum, bazen far, kalemle özenerek yapıyorum.:1hug:

WoW :1shok: :1shok: :1shok:
Çok hoş yaa,tam sevdiğim dudak biçimi işte bu benim,parlatıcının rengi de tenine çok güzel gitmiş bayıldım yaaa :nazar: ama ruj gibi durmuyo gayet güzel parlıyo

teşekkür ederim senin dudaklarının yanında lafı bile olmaz beninkinin Şeniz

kız herkes böyle dudaklara sahip olmak için uğraşıyo :nazar:

maşalla...

kıymetini bil bence :nazar:

X