Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
yuhanna ve okypete dudaklarınız çok güzelmiş vallahi.. benimkiler yamuk yumuk, belki cesaret edersem koyabilirim...

yuhanna ve okypete dudaklarınız çok güzelmiş vallahi.. benimkiler yamuk yumuk, belki cesaret edersem koyabilirim...

düzgün olmadığını düşünüdüğün kısımları dudak renginde bir kalemle düzeltebilirsin, üzerine lip gloss sürebilirsin..Hem istediğin şekil ve dolgunluğu vermiş olursun hem de renkten dolayı doğal bir görünüm olur, ben her zaman bu tonlarda dudak kalemi kullanırım çok da memnunum...a.s.

kzlar bşy sormak istiyorum ruj surmek istiyorum ama dudaklarm buyuk oldugu içn her renk gtmıo szce hangi renk kullanmaylm? herkes okdr söyluo dudaklarn ne kdr guzel die bari onları vurguliim hehe:)

kzlar bşy sormak istiyorum ruj surmek istiyorum ama dudaklarm buyuk oldugu içn her renk gtmıo szce hangi renk kullanmaylm? herkes okdr söyluo dudaklarn ne kdr guzel die bari onları vurguliim hehe:)

bence dudak kalemi kullanma,kullansan da kesinlikle taşırmadan içten çiz hattını,mat ve koyu renkler sana ii gider sanırım çünkü açık ve parlak rujlar dolgun gösteriyor

Dudağının rengindeki kalemle üst dudağının hatlarını biraz dışarıdan çiz ve dudağının içini bu kalemle boya,alt dudağını ise taşırmadan çiz ve bunun da içini kalemle boya, üzerine lipglossunu sür, tamamdır:)...a.s.
teşekkürler canım, denıcem bu sekıldea.s.:1hug:

Bu da benim dudaklar ..

my.php

valla şu far işini yaptım gurbaa gerçektende çok güzel oldu annem yenimi aldın ruju rengi çok güzelmiş dedi sadece açık kahve far ve parlatıcı sürdüm bundan sonra böyle yaparım foto ekliyemiyorum makinam bozuldu ama sonucu yazıyım dedim

dolgun göstermeyi öğrendik far süreceğiz, kalıcı olsun istiyorsanız fondoten sürün birazcık sonra üzerine ne sürecekseniz sürün çay kahve derken ikide bir makyaj tazelemeyin..

makyaj yapmayı çok severim tek bi renk takıntımda yoktur kıyafetime ve gideceğim yere göre makyaj yaparım

s6301207iilv2.jpg

liimc6.jpg

Bilgencim dudakların ve rujlarının rengi çok güzel. Özellikle ilk resim bi harika. Hem sevimli hem seksi olmuş ayol:jeyyar:
Rujunun numarası ve markasını alayım :)

yuhanna kırmızı lip gloss sürdügün resimde dudaklarına bittim :1shok:
tıpkı japonların dudaklarını andiriyor ve kesinlikle harika gorunuyor sengözlerimebaksanab

okyp'i kim kızdırdı bilmiyorum ama iyi ki de yokmuşum şakkıdı
buraya resim koyabilecek medeni cesareti kendinde bulamayip agır tahrik mesajlariyla ortamı germek isteyenlere prim yok bunu böyle bilin :smiley-cool:

okypden rica ediyorum tekrar koysun dudaklarının resmini, gerci ben onun ne afet oldugunu biliyorum ama dosta düşmana da ilan etsin bi kez daha sengözlerimebaksanab

dudak fotolarınız çok hoşmuş kızlar..
ya dudağa far sürüldüğünü ilk defa duyuyorum :) ama bilen biliyor işte :eek:
gurbaa prenses son foton ne kadar farklı olmuş cnm far sürünce ..far öyle kalınlaştırıyormu demek yav..denemem gerek hemen
ya bide ben bu kadar çeşitli renk denemiyorum dudak makyajımda..ama bunu da denemem gerekiyormuş hepsi de ayrı bir güzel duruyor :CüvCüv:
ben ruj kolay siliniyor diye sadece dudak kalemi kullanıyorum..doğal renge yakın bir renk hafif pembemsi birde kahve tonunda..kalemi sürmeden önce nemlendirici veya yağlı krem sürerek..

Bilgencim dudakların ve rujlarının rengi çok güzel. Özellikle ilk resim bi harika. Hem sevimli hem seksi olmuş ayol:jeyyar:
Rujunun numarası ve markasını alayım :)

canım ya çok sağol rujumu sormuşsun ama bilmiyorum:roflol: ben tam bi kozmetik hastasıyım evimdeki malzemenin adedini bile bilmiyorum ayrıyetten genelde renkleri karıştırıp kullanırım tahminimce o resimde normal rujun üzerine likit ruz sürmüşümdür ama genelde lorealin rujlarını kullanıyorum o yüzden sana net marka ve nurama veremiycem sende karıştır tatlım öle daha güzel oluyo:dance:

bu da dudaklarımı kalın gostermek istedigimde yaptıgım naturel bi dudak makyajı
llne2.jpg

gurbaa ne yaratıcı bir insansın sen yaa, bayılıyorum sana :lepi:
hepinizin dudakları çok güzel kızlar, okypetecim sen de koy ya, sallama boşver, takmamak lazım :lepi: eminim çok güzeldir dudakların Şeniz
benim de koyasım geldi ama gece güzel çekilmiyor foto tabiki, 1tane koyiyim yarın sabah devamı gelecek inşallah hihoyyyt
pict1015rb5.jpg

pict1010rq6.jpg

bu far isini bende deneyim.
kurbaga cok güzel olmus farli rujun cok hosuma gitti.

ben pek öle beğenmem dudaklarımı,sıradan bana kalırsa.Genelde rujda pembe renler tercihim....
seker047va6.jpg

seker054nb2.jpg

X