Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kimse alınmasın ama okypete nin dudaklarını tek geçerim,herkesinki güzel ve muhteşem ((bazı yalan söyleyenler dışında tabi,anladınız siz onuyerimseniben)) ama okypete ninki bir başka.

kimse alınmasın ama okypete nin dudaklarını tek geçerim,herkesinki güzel ve muhteşem ((bazı yalan söyleyenler dışında tabi,anladınız siz onuyerimseniben)) ama okypete ninki bir başka.

çok teşekkürler ,spaniarda.s.
herkesin dudakları dediğin gibi güzel ve muhteşem... ha,ayrıca,yalan söyleyenler zaten sadece kendilerini kandırıyorlar.bizi değil...

oh ya site sonunda kendine gelmiş delirdim kaç saattir.
youthanasia7, bulursan bana da haber ver ben onu ne zamandır arıyorum ama istediğimi bulamadım=(

Cok tsk ederim okycim senin dedigin marka Burda yok galiba canim ama rujun rengi cok hos ya

benim rujun markasi loreal den glam shine 103 Forever nude

gercekten dudaklarin hepsi cok hos, alinicak ne varki :) kimler yalan söylemis ki, bisey mi kacirdim yoksa? :)))

Kirmizi ruju dün sürdüm cektim Foto ama evde degilim su an. Hep tasiriyorum ben kirmizi ruju ama

birisi netten başkasının dudaklarını alıp benim dudaklarım diye göstermişti yanlış hatırlamıyorsam.zaten siteden ayrıldı galiba o,çok yanlış yaa,neyse kaç tl'ye aldın ruju?

aa doğru ya canım sen yurt dışındaydın.flormar türk malı. o yüzden bulamazsın.sağol. bu ruja bakacağım. çok hoş rengi.
pinax sana bir haber,quartzolarımı geri yolladım tatlım..içim acıyarak. birinde küçük bir boşluk varmış. farketmemiştim. nokta şeklinde bir boşluk. boyanmamış. dün geri yolladım. umarım çabuk gelir yenisi. kabul ettiler değişimi.
renk aynı gelse keşke vede çabuk..
yalan olayı şu canım geri sayfalara bakarsan bir arkadaş,netten bir resmi benimdudaklarım diye koydu da. onu diyor arkadaşlar..

Oky inanmiyorum ya cok güzeldi ben resimlerde hic farketmedim o boslugu! Hatali üretimmiymis acaba?? Insallah cabuk gelirde kavusursun quatzolarina canim :)

ben bu ruju 15 Euro ya falan almistim burda, biraz tuzlu ama güzel bi ruj. Bende türkiye ye geldigimde alirim flormar ruju artik Burda bulmam imkansiz.
Yalan söyleyenlere gelince :) böyle biseye ne diye gerek duymuslar ki? Sanki ödül veriolar :) yarisma mi bu ayol :))))

yani. anlasam .))
neden böyle bir ihtiyaç duyarlar..
kenarda varmış canım. resmini çekip yolladım. kabul ettiler.hatalı üretimmiş ... inşallah tatlım çabuk gelir.... loreal biraz yüksek ama renkleri gerçekten çok güzel.
ama bak buraya geldiğinde flormara bak.
ha birde cecile ve golden rose...
. çok başarılılar. aştılar kendilerini. pudra falan önermemde , ruj kalem ,far konusunda harikalar.

Cok sagol tatlim sayenizde türkiyede de kullanilan bütün markalari da ögreniyorum :)) ne güzel bi Forum burasi ya :) bende yeni sandaletler aldim düz taban, resmini ekledim bi topige ama topigin adini unuttum simdi.. Bi ara bak bulursan :)

kızlar araya dalmış gibi olmayayım da golden rose simli rujlarından aldım diamond serisi 2 tane biri 4 diğeri 14 numara sürdükten 1 saat sonra simleri dudağımın dışına taşmış çenemde bile vardı sim,ayrıca kullandıkça simler daha da belli oldu ve artık dudaklarımı acıtmaya başladı.bilginize...boshayallersmile

öyle mi. o zaman o seriyi kullanmayacağız demektir. teşekkürler...

canım. bu forumda yok yok gerçekten. ben mesajlarından bulurum şimdi. güle güle kullann pinaxcığım....

Sagol okycim :)

Ya bi modaci kadin var adi emel ama soyadi aklima gelmiyo. O kadinin dudaklarina bayiliyorum. Sekli falan cok güzel, kadinin kendi de güzel zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…