Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
ne rezil nede utandım güzelim.burası sanal alem.daha çok karşılaşırsın böyle şeylerle....
ha dur git hemen arkadaşlarınla paylaş yazdıklarımı.sen anca bunu yaparsın...

evet kızlar buda hiliba adlı üyemizin son msjı bana hatrını kırmayım dedim sizinlede paylaştımakannehir
nası itraf etti amaakaydirigubbakcemile3

':teytey::teytey::lepi::lepi::enbuyukkk:evet ancak bunu yaparım senin gibilerin ipliğini pazara çıkarmak benim gibilerin işi ' derdim ben olsam.

':teytey::teytey::lepi::lepi::enbuyukkk:evet ancak bunu yaparım senin gibilerin ipliğini pazara çıkarmak benim gibilerin işi ' derdim ben olsam.

ben dedim ona dicemi cnm merak etme neyse artık bitti gittiikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

olum ,ona boşa 'en pişkin ve rahat yalan söyliyebilen üye onur ödülü' vermedik:hooray::roflol:
bide özelden seni taciz ediyo demekvay hiliba vay10 yıllık rujlu seni:roflol:

minik06....alıntı.. bana bulaşmıcaksın bak işte böyle rezil olursun sana doğruyu söyle dedik söylemedin şimdi utanan sen oldun

önce sen bana mesajı yolladın.benim cevabımda bu oldu.

ne rezil nede utandım güzelim.burası sanal alem.daha çok karşılaşırsın böyle şeylerle....
ha dur git hemen arkadaşlarınla paylaş yazdıklarımı.sen anca bunu yaparsın... ..

kızzlar ya bir yardım eden bana banekm ben bu bilgsayar kamerasından çektiğim resimleri hızlıresim yükle com a yükleyemiyorum sebep ne ola acep???bişeyinimi değiştirmek lazım resmin ki ne kaydirigubbakcemile3

daha utanmadan yazıosunsüprizzzzz msjımı kırpmasaydın keşkesengözlerimebaksanab neyse bu konu kapanmıştırr:1closedeyes:

buda benden. dudaklarımda sadece kenarlarında kırmızı kalem var

Pardon ama burası Kadınlar Kulubu Salaklar Kulubu Değil :enbuyukkk:

Hepimiz en az senin kadar bir beyine sahibiz.
Bence senin acayip psikolojik sorunlar var kendini bile kendi dudağın olduğuna öyle inandırmışsınki kanıtlamaya kalkıyorsun!
Pes doğrusu!
Ben olsam utancımdan burdan üyeliğimi sildirirdim :hulya:

Minişim dudak rengindeki rujuna bayıldım maşallah opuyorumnanaktan

Kontess a.s.

ya neden kimse bana cvp vermiyorrsempatiksalakcinnivallah a kendi dudklarımın resmini koyucam yahaa :kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…