Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
bilgsayar kamerasından çektiğimis resimleri hızlı yükle.com a yüklemek için ekstra bişey yapmamıs lazım mı dedimdi canım kaydirigubbakcemile2

haa genelde pc kameraları bit işlem resmi olarak kaydedior, onuda bazıları yüklemior, yüklemiosa ondandır, kaydederken jpg olarak kaydet ''farklı kaydet'' kısmından :ecrin_bebek:

1251.jpg

Pardon ama burası Kadınlar Kulubu Salaklar Kulubu Değil :enbuyukkk:

Hepimiz en az senin kadar bir beyine sahibiz.
Bence senin acayip psikolojik sorunlar var kendini bile kendi dudağın olduğuna öyle inandırmışsınki kanıtlamaya kalkıyorsun!
Pes doğrusu!
Ben olsam utancımdan burdan üyeliğimi sildirirdim :hulya:

Minişim dudak rengindeki rujuna bayıldım maşallah :nazar: opuyorumnanaktan

Kontess :nazar: a.s.

yuhhhh artık şok oldum yaaa :roflol:

Minikomm çok sexü ve güzel dudakların yavrım aklinialirimsmile
Ruj da çok doğal çok güzel
opuyorumnanaktan :nazar:

minikk yavrum beeaklinialirimsmile
maşallah çok yakışmış kankaolumunekankayizsmile

sürüldüğünde şişedeki haliyle alakası bile olmayan sinir bozucu rujum ve ben! alsanaalsanasmile

senin de innova'nı çok beğendim :jeyyar:
swatch var mı dicem emme çok pahalı innova yaa :bbo:
daha da beğenirsem alamam içimde patlarr :1shok::a015:

senin de innova'nı çok beğendim :jeyyar:
swatch var mı dicem emme çok pahalı innova yaa :bbo:
daha da beğenirsem alamam içimde patlarr :1shok::a015:

aslında çok değil cnm ben 16L.ya almıştım bide uzun süre kullanılıyo şimdi bi flormar goldenn rose bile 10 L.

aslında çok değil cnm ben 16L.ya almıştım bide uzun süre kullanılıyo şimdi bi flormar goldenn rose bile 10 L.
aa eed o kadar da çok değilmiş :1shok:
diğer ürünleri çok pahalı geliyor da bana...
rujunu sormamıştım hiç.
rimelini almıştım 25tl ye
içime oturmuştu walla.eyvahedigeldismile

aa eed o kadar da çok değilmiş :1shok:
diğer ürünleri çok pahalı geliyor da bana...
rujunu sormamıştım hiç.
rimelini almıştım 25tl ye
içime oturmuştu walla.eyvahedigeldismile

ben hiç beğenmiyorum cnm innovanın rimelini:sinifsinif:

sürüldüğünde şişedeki haliyle alakası bile olmayan sinir bozucu rujum ve ben! alsanaalsanasmile

aaa çok enteresan bende sinir olurum böyle bi durumda işte ama dudakların güzelmiş yokki böyle dolgun dudağımız anacım:çok üzgünüm:

kızlar eğer daha dolgun olgun isterseniz açık bej rengi bir farla kontürlerinizle beraber dudaklarınızı renklendirin daha sonra içten başlayarak rujunuzu sürün ben daha yeni olduğum için foto nasıl eklenir bilmiyorum ama en kısa zamanda eklemeyi düşünüyorum

canım Fast Upload picture, share over internet | image upload | free image hosting a giriyorsun fotonu yüklüyorsun forum 3 yazan butonun altındaki linki cevaplama paneline kopyalıyorsun taamdır. öptüm

kızzlar ya bir yardım eden bana banekm ben bu bilgsayar kamerasından çektiğim resimleri hızlıresim yükle com a yükleyemiyorum sebep ne ola acep???bişeyinimi değiştirmek lazım resmin ki ne kaydirigubbakcemile3

minik arkadaşımızın dediği gibi canısısanırsam başka formatta kaydetti senin pc.
bunun için fotonu aç düzenle de. paintte açılacak farklı kaydetten jpeg formatında kaydet öyle dene canım

X