Makyaj Ürünleri Kendi Yaptığımız Dudak Makyajı Resimleri

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Arkadaşlar bu bölüm ; Kendi Yaptığınız Dudak Makyajları bölümüdür...

Eğer beğendiğiniz dudak makyajlarını koymak isterseniz

Beğendiğiniz Makyaj Fotoları başlığı altında Liv adlı kardeşimiz bir konu açmış. Çok da güzel gidiyor linki burda

http://www.kadinlarkulubu.com/makya.../273086-begendiginiz-makyaj-fotograflari.html

buyrun burya ekleyin beğendiklerinizi.

Fakat burda kimse kimseyi kandıramaz ve kesinlikle aşağılayamaz. Bu durumda gerekli cezai işlemler yapılır. Kimse birbirini göremese de ufak çaplı bir araştırma ile mutlaka ele verilir; gerçekler açığa çıkar. Bunun için kimse güzel zamanını ve güzel beynini boşuna yormasın canlar.

Özel mesajlar yönetim tarafından belirli dönemlerde okunur taranır. Şikayet halinde incelemeye alınır.

Lüten mesajlarınızı yazarken sadece iki kişinin arasında kalacağını düşünmeyin.

İyiliğinize...

Haydi akalım güzel dudak fotoğrafları bekliyoruz kontess yalnız süpersin çekirdeğim ya

Son düzenleme:
ilarzu'cum saol kuşumm :kedi:
fascination, gerçekten çok sinir evet ama nabalım parlatıcı yerine sürüştürüos iştee kaydirigubbakcemile3
teşkür ederim bebişimm :kedi:

evett yükledim kızlra deneme içindi :):)günlük kullandığım parlatıcı rujum la :):)

2822.jpg
[/url][/IMG]

kontes dudağındaki renk çok hoş bence :):)farklı renk olması sinir bozucu hakkaten ama en azından sana yakışmış :):)

minikommm sexülüğüne bak yaaa :asigim:

kontes bence rujun rengi cok tatlı bişey yakısmısta cok hoş duruyor tatlım :asigim:

:asigim:
sürüldüğünde şişedeki haliyle alakası bile olmayan sinir bozucu rujum ve ben! alsanaalsanasmile

amann yarebbimm bu ne güzel dudakk bölee bayildimm resmenn :asigim: erkek arkadasinla bulusurken sürme bence böle parlatici can alici seyler sempatiksalakcinni
rujunda ayri bir güzel cimiss :)

ilarzu'cum saol kuşumm :kedi:
fascination, gerçekten çok sinir evet ama nabalım parlatıcı yerine sürüştürüos iştee kaydirigubbakcemile3
teşkür ederim bebişimm :kedi:

canım önemli olan parlatı gibi dursun yada durmasın dudakların gerçekten hoşmuş kız valla erkekler gürmesinnnn diyimm yafrum:kedi:

:asigim:

amann yarebbimm bu ne güzel dudakk bölee bayildimm resmenn :asigim: erkek arkadasinla bulusurken sürme bence böle parlatici can alici seyler sempatiksalakcinni
rujunda ayri bir güzel cimiss :)

ilahi şeker annem güldürdün beni sabah sabah kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
saolasın bebişimmm :kedi: Şeniz

rotin ve kontes ıkınızınkı de cok hoş olmuş makyaj:)
kontes rujunun numarasını alabılır mıyım yazdınmı bılmıyorum ama

X