Kendi klibini çekseydin nasıl olurdu :)

Miyav_su buydu

Gece vakti olacak. Deri bir pantalon giymişim topuklu botlar. Sivri uçlu ama. Deri ceket. Biraz yağmur yağmış yerler hafif ıslak. Sokak bomboş kimse yok ben müziğin ritmiyle yürüyorum. Müzik slow rock :) hafif göz kalemim akmış. Sonra bir yerde oturup bir sigara yakıyorım. (Sigara sağlığa zararlıdır) sonra beni aldattığını bildiğim şerefsizin resmine bakıyorum. Sigarayı üstünde söndürüp kalkıyorum. Ağlıyorum ama çok sert ve kararlıyım asla ses çıkarmıyorum. Aldatıldığım eve geliyorum. Kadınla beraber yüzüme bakıyor. Belimden silahı çıkarıp adamı vuruyorum. O göğsünden vurulduğunu sanıyor ama sadece bacağından yaralanıyor. Kadın kaçıyor zaten. Bu sırada benim şarkım devam ediyor zaten. Sonra bana verdiği kolyeyi üstüne fırlatıyorum silahla beraber. Masadaki suyu içip evden çıkıyorum. Sonra kamera su bardağındaki ruj izinde kalıyor ve son

Anam tam bir acıtasyon bence senaryonun değişikliğişe ihtiyaçı var şöyle devam et sen adamın aldattığını öğreniyorsun yolda kavga ediyorsunuz o sana tokat atıyor sen yere düşüyorsun tam oradan geçmekte olan son model yarış motoru olan üçgen vücutlu vücudunda dövmesi olan adam duruyor ona vuruyor ve dövüyor adam yere düşünce sen bir tekme atıyorsun malum yere onun motorunun arkasına atlıyorsun yağmur altında sevişiyorsunuz bu arada adamın çok güzel Çatı katı var sonra sen deri tulum giyorsun adamla dünya turuna çıkıyorsunuz motorla

bunla beraber dizi 6 sezon oldu yahu Miyav_su tatlım senin ilginç fikirlerin var

Ay bu deriler olmazsa olmaz değil mii evet bak buda güzelmiş yaratıcı ben daha vahşiyim galiba mesele aldatılma konulu klipse tabancadan aşağı kabul edemiyorum

Ay bu deriler olmazsa olmaz değil mii evet bak buda güzelmiş yaratıcı ben daha vahşiyim galiba mesele aldatılma konulu klipse tabancadan aşağı kabul edemiyorum
herkes deriyi seviyor demek ki ay bi benle Sonsuzaskkk masum kaldık @sedaasuu anlatmadı klibini. ikizimi korkuttunuz galiba

Niye öldüreceksin ki hayatın onun yüzünden zindan kimi yaşayacaksın benimki yanlız 10 numara 5 yıldız oldu güzel olmadı sence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…