Kendi klibini çekseydin nasıl olurdu :)

Kova ateşi sever Yükselenim sanırım akrep diye hatırlıyorum eşimde der çok cilvelisin diye
çok mu az bile demiş bence
Olmadı sen anlat ben göremedim
tatlım benimki suların arasında denizin içinde romantik düğün şarkısıydı yahu
Masum degiliz hic birimiz diye sarkiyla baglayasim geldi leeen angara sarkisinda niye oyuna kalkmadiniz
kız hamile hamile oyuna mı kalkıyım

Senin klibin de çok iyi oldu ama tokat yeme sahnesini çıkar bence hiç yere yapışmana falan gerek yok cool luğunu bozma şekerim
Orada işi bilmiyorsun masum ve yardıma muhtaç bir bayanım zaten üzerimde pudra bembe ayakkabılarım ve saçlarım balerin Topuz'u masum ve saflığı anlatıyor

kız bide beni anlat bakıyım
Çok tatlı, içten, samimi, paylaşmayı seven :)) açık konuşacak olursam sekse düşkün çekici hatunsun cilvelisin kurnazsın ve çok ilgi bekliyorsun. Yani verdiğin çok çok özveriyi sende karşıdan bekliyorsun. Ama sorun şurda, beklentiyi düşürmen gerek :)

yok tatlım cilve konusunda yanılıyorsun ama benim nerem kurnaz diğer şeylerde teşekkür ediyorum❤♡❤♡❤♡

nisankralicesi doğru anladım denizin altında düğün çık olmaz bak şimdi sen ve nişanlın kumsalda evlenmeyi düşünüyorsunuz bir otel kiralıyorsunuz butik bir otel Maldiv adalarında aynı filmlerdeki gibi birşey bütün organizasyon oluyor 1 ay önce gidiyorsunuz Nişanlın ile neyse orada düğün stresi ile nişanlınla aranız bozuluyor o gece klüplerinde takılıyor sen sneack barda (havuz bar) orada melez saçları uzun rastalı uzun saçlı beyaz atlet ve keten pantolonlu barmen ile dertleşiyorsun ama ona karşı hislerin değişiyor neyse nişanlın bir gece öncesinden bekarlığa veda partisinde seni aldatıyor sen düğün günü öğreniyorsun sonra oradan hızla kaçarken o melez saçları uzun rastalı melez beyaz atı ile geliyor seni arkasına atıyor ve uzaklaşıyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…