Kendi klibini çekseydin nasıl olurdu :)

Klip sadece bianlık esinlenme ,hayatım da ki insana bağlı değilim henüz , yani ben kırgınlıkları çabuk unuturum ve bir tatlı yakınlık'dan sevgi bahşedebilirim , o konu da bana saldırdığını düşünmedim ,sordun söyledim o kadar yani , ayrıca konu sahibi'ne kib olayın da ben de pişman oldum ama yapacak birşey yoktu geri alamıyoruz malüm...

Topiğe kaynak yapmış oldum ama klip deyince aklıma kuzenimle hep güldüğümüz çocukluk anımız gelir, Suat Suna'nın bi klibinde su savaşı yapıyolardı sevgilisiyle böyle gülerek eğlenerek (liseliler bilmez), biz de köyde aynısını elimizde hortumlarla denediydik de tertip düzen hastası nenemden o hortumlarla dayak yemekten zor kurtulduyduk. Aah çocukluk ne güzeldi.

Ben klip çeksem böyle renkli cafcaflı en kırosundan gösterişli enerjik dımtıs dımtıs şeyler yapardım kesin, zaten şu anda demet ablayla serdar abi benim yerime yapıyolar sağolsunlar.

Hmmm.
Ben olsam kaynanalarla ilgili bi sarkiya
klip cekerdim. Klipdede kaynananin gelinlere yaptıklarını gelinlerin onlara yaptiklarini gosterirdim

Mesela kaynana oğlunu gelinden kiskanir ya gelin oglunu kaynanadan kiskanir vs vs

Anladım Canım genelde bilinçaltımız söyler ya o yüzden dedim bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…