Kendi klibini çekseydin nasıl olurdu :)

Aklıma magnum reklam filmi geldi hani kadınların ve adamların yanlarına da leopar arslan çıta kutup ayısı filan var ya ben işte öyle bi klip çekerdim ama benim hayvanım puma olurdu hemde beyaz renkli ❤ birde kırbaç lazım ama dimi şey rack tarzım olurdu siyahlar içinde :KK70:

Aklıma magnum reklam filmi geldi hani kadınların ve adamların yanlarına da leopar arslan çıta kutup ayısı filan var ya ben işte öyle bi klip çekerdim ama benim hayvanım puma olurdu hemde beyaz renkli ❤ birde kırbaç lazım ama dimi şey rack tarzım olurdu siyahlar içinde :KK70:
kırbaç mı :KK70::KK70::KK70: hahah Miyav_su Miyav_su tam düşünceler bir .tatlım al sana ruh ikizini buldum :KK70:

Kız sen akşamdan bu yana niye gelmedin bizim yazdıklarımızı bir oku benim Ruh ikizim misin nesin burcun ne merak ettim

Sende kelepçe kap gel kız bizim kocaları bağlarız :KK70: :KK70:
olay iyice hapishane suçlu polise dönmeye başladı :KK70:
Kızlar çıldırmış yine :KK70: +18 den uzak durmaya çalışan miyav leoparı konuya sokmadan da duramamış :KK70: e herkesin kafası oraya çalıştığından mütevellit leopar direkt adamın müsait bölgesine :KK70:
kaçak sen nerelerdesin asıl :KK70:

Kızlar çıldırmış yine :KK70: +18 den uzak durmaya çalışan miyav leoparı konuya sokmadan da duramamış :KK70: e herkesin kafası oraya çalıştığından mütevellit leopar direkt adamın müsait bölgesine :KK70:
Yanlız araba kırmızı Jaguar dikkatini çekerim lacivert elbise altın renkli rolex saati vardı renklere dikkat lütfen

X