Kendi evim bile yok:(

ilk yapmanız gereken şey neden başka kadınlarla görüşme gereği duydu?
bunu hiç sordunuz mu?
belkide sorunun kaynağı bambşka birşeydir.

bunu çok sordum düsündüm karsısına gecip konustum aslında gercegı soylemek gerekırse hamile surecımde esıme yakınlasmamıstım agrılarım ve doktorun soyledıgı kelımeler ıcın buda o arada boşluk icindeyken yaptıgı bır hata.

canım tek yatak odası degıl mobılyalarım falan var 4 bin tuttu eşyalarım bıde bılıyorsun kı dugun olurken elbıseler takımlar gelınlık vs. bunlarda 3 bin tuttu bde ben gelmeden kayınvalıdemgılın 5 bin bır yere borc yapmıslar bıde pilavımız fılan oldu 2 bin boyle ıste.s

inşallah canım tesekkrler

eşinin aldatmasını her anlatışında kendini suçluyorsun..

canım uvey babadan kacmak ıcın erken evlenmedım zaten evlenmeden once calısıyordum uvey babamyının tarafında kız calıstırılmazmıs ıstemedı bıraktım bu seferde ya kendı babanın yanına gıtcen ya evlencen dedı bende gıdemedım babamın yanına o an ıcın o sırada da esımle tanıstım evlılıgı sectim.d

Ahahah gidip kendini yüksekten atasım geldi :)) demek sarılamadın diye kocana o da başkasına sarktı he :))

eşinin aldatmasını her anlatışında kendini suçluyorsun..

evet maalesef kendini suçluyor.bende size katılıyorum.
konu sahibi kendini inandırmışsın atlatılmanda suçlu olduğunu.

sebep her ne olursa olsun hiçbir kadının aldatılmasında haklı bir sebep olmaz.olamaz.

konu sahibi bu arada kusuruma bakmayın lütfen.çünkü aldatılmanızla ilgili açmamıştınız bu konuyu.
ama ben ilk sorununuzun aslında bundan kaynaklandığını düşündüğüm için ısrarla aldatılmanıza takılıp kaldım

bi lafı baska yere cok iyi cekıyosunuz acık anlatmak ıstemedım bu yuzden lafın gelişi dedim canıms .d

Canım(S) ben de zaten lafın gelişi kendimi yüksekten atıyordum .

Açık anlatma lütfen yoksa residenceden atlarım..

Bakın sizin ayrı evden daha çok muhim problemleriniz var..Bunu ne kadar dip dibe oldugunuz için yaptıgını düşünsenizde degil..Kocanızın mayasında var..

O zaman siz de o evde huzurlu degilsiniz diye kocasını aldatma istegiyle dolup taşıyor musunuz ? Hayır degil mi ?

O zaman niye bu adamların bu kadar aldatma gerekçelerini haklı çıkarırcasına kendinizi kandırıyorsunuz..

De kşi ;Aldatıldım,seviyorum..Onun için affettim..Amenna..

Ama bari hak vermeyin yahu !

Son düzenleme:

Kontes beğenemiyorum

tamam aldatıldım sevıyorum ondAn affettım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…