kendi çocuğuna imkan sağlamazken akrabaya gösteriş için para dağıtan baba

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yani açıkçası parası varken kendi çocuğuna vermeyip, uzaktan akrabaya her ay burs bağlayan baba ilginç gerçekten. Bu zamanlar eski zamanlar değil. Destek olmadan bir şeyler yapmak artık çok zorlaştı.
Adam anormal zaten asgari ücretle geçinmek mümkün değil ben primlerle 24 bin alıyorum geçinemiyorum ayrıca yurtdışında yaşama isteğim var aralık ayında onun içinde dil sınavına gireceğim hayırlısıyla.

Adam kendine başka bir aile kurmuş olabilir gibi geldi bana

Gerçekten öğretmen saat 10'a kadar nerede duruyor?
Yani bizim burda okullar tam gün 9/3 devlet okulları hadi beste çıksın okuldan diyelim, yinede çok zaman kalıyor çok şüpheli ve hiç bir ihtiyacı karşılamak istemiyor öyle bir gözden çıkarmış evdeki ailesini

O böyle herkese çok kötü yorumlar yapan narsist biri. Güçlü kadın ayağına milleti linçliyor ve bundan zevk alıyor.
Teşekkür ederim iltifatlarınız için. Hiç tanımadığı bir adama akli melekeleri yerinde değildir raporu almaya çalışan biriyle empati yapamadığım için mutlu ve gururluyum

Yani bana koca adamın hala babasından para gözlüyor olması daha irite edici geldi açıkçası. Sen şu an çok objektif bakamıyorsun galiba duygusal yakınlıktan dolayı.
Yani adamın bir öğrenciye burs yardımı yapması hoş bir davranış aslında.
Dolandırılmakta herkesin başına gelebilir. Canımız sağolsun diyecek ne desin ki kendini mi parçalasın?
Yani kız kardeşin anneye bakması da evlatlık vazifesi olarak görülebilir ki eğer bu vazifeyi almak istemiyorsa da kardeşi açıkça konuşmalı.

Teşekkür ederim iltifatlarınız için. Hiç tanımadığı bir adama akli melekeleri yerinde değildir raporu almaya çalışan biriyle empati yapamadığım için mutlu ve gururluyum
Annesine bakan kadına ve maddi olarka zorluk çeken, askeri ücretle çalışan adama gerizekalı dediniz yalnız. Bunun konu sahibinin deli raporu aldırmasıyla ne alakası var

Aile içi dinamikler canınızı da sıksa sizin yapacağınız tek şey ileride bu gençle ciddi bir adım atmayı düşünür müsünüz noktasında olmalı. Sıkıntılı ebeveynler evlatlarını da peşlerinde sürüklüyor ve mutsuz evliliklere sebep oluyor. Şimdi eleştirilen baba ileride göz bebeği olabilir. Bu konu üzerinde çok kafa yormayın derim.

Ev iyisi, el iyisi.

Benim kayınpeder de el iyisi ama benim hoşuma gidiyor çünkü 1 TL bize hakkı geçse her şeye karışmaya çalışıyor o yüzden sıkıntı yok kesinlikle.

Adamı o şekilde kabul etmek durumundasınız. Şimdiden kriz geçiriyorsanız ayrılın asla değişmezler çünkü.

Boşansınlar o zaman dedim adam boşanmaya da yanaşmıyor
sana mi kaldi bu cumleyi kurmak?
bu ne hadsizlik ya
ama suc sende degil, evinin her seyini sana anlatip ailesini kotuleyen sevgilide
hic şüphen olmasın senin tum anlattıkların da annesine kardesine naklen yayin gidiyordur cunku agzinin ayari yok nerede ne konusulacagini bilse zaten size anlatmazdi.

*akil sağlığı raporu nerede yaziyor? degismis heralde

Bence siz ilerde evlenme durumunda böyle insanlarla muhatap olacağınız için oluru var mı diyorsunuz. Oğlan da size yol yapıyor babam bişey almaz diye şimdiden. Aileler her şeyi yapmak zorunda değil tabi ki ama imkanı dahilinde evlenen çocuklarına yardım etmeliler, aile budur. Çocuk sahibi oluyorsak giderlerini, evliliklerini de düşünüp yapmalıyız. Erkek arkadaşınız da asgari ücret alıyormuş. Sade bir nikaha tamamsanız, eşya ve düğün borçlarını yıllarca eşinizle ödeyecek olan sizsiniz. Karar sizin
Boşansınlar o zaman lafı sizin haddinize değil maalesef

Daha evlenip evlenmiyeceğin belli değilken adamın parası cimriliği seni ilgilendirmez ki aksine sen tuafsın k.bakma şimdiden kendini yemenin faydası yok

Kriz geçirdiğim yok. Evlenme gibi bir niyetim de yok ilişki de yeni ama çocuk iyi biri çalışıyor didiniyor. 28 yaşındaki kızına hasta karısını 5 kuruş para verdirmeden baktıran adam benimle tanışsa bana kimbilir hangi menfaatlerle yaklaşacak, bu yüzden ailesiyle tanışmak istemiyorum. Kendi kızına acımayanın gelinine nasıl davranacağı zaten ortada. Atılan yorumlardan bazıları ders oldu gerçekten.

Son düzenleme:
kötü dersin iyi çıkar karşına misay aynı benim kayınbabam gibi herkes dermişler ki oğlu evlendirse gelinle anlaşamaz hergün kavga eder kaynanam çok korkarmış çünkü kayınbabam çok huysuzmuş gel görki aksine onla çok iyi anlaşıyorum ALLAH razı olsun hiç bir zaman gücü yettiği kadar bana yardımcı olmuştur görenler diyorlar bu adam nasıl gelinine bu kadar iyi davranıyor diy☺

Allah sizden korusun. Size ne admaon parasından. Bı rapor kalmıştım maksat size dügün eşya olsun. Allah akol fikir versin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…