kaza namazı takibi 💎

Bu güzel bi kendini gazlama yöntemi kulagıma küpe olsun

Çok haklısınya bide ben geçmişte ne kadar kıldım,ne kadar kılmadım hiç bilmiyorum ki. Dün ne yediğimi hatırlamıyorum kazaları nasıl hesaplıcam acaba

Çok haklısınya bide ben geçmişte ne kadar kıldım,ne kadar kılmadım hiç bilmiyorum ki. Dün ne yediğimi hatırlamıyorum kazaları nasıl hesaplıcam acaba
ben program kullanıyorum o bana kaba taslak bir hespalama çıkarıyor tavsiye ederim Google Play'de kaza hesapla diye resmini atarım,

Çok güzel bir topik olmuş
Şöyle ki 5 senedir kaza kılıyorum çok şükür ( adet olduğum zaman namaza başladığım zaman hepsini hatırladığım için gün gün kendim hesapladım inşallah doğrudur )
Ama şöyle ki bu 5 seneye evlilik hamilelik ve çocuk ta girdi ve ben toplasan 1 veya 1,5 senelik kilabildim herhalde gün olarak çıkardığım için hesabı ondan düşüyorum ... Ve yine 4-4.5 sene kazam var o kadar pişmanım ki kaza namazlarim için
İnşallah hepimiz bir gün bitirdik diye yazabiliriz
Benim hedefim hergun en az 1 günlük kılabilmek bazen 2 veya 3 te oluyor ama bugün kilamadim en azından bı sabah namazı kazası kilayimda gunum boş geçmemiş olsun dimi

su ağustosta olan sınav geçene kadar düzene giremem namaz anlamında sanırım.
günüm resmen yetmiyor
sabah kalk ev işi rutin çalışma , yemek vs derken akşam oluyor anca vakit namazlarimi kilabiliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…