kaza namazı takibi 💎

Malesef benim de kaza namzi çok son 1 aydır kaza namazıma da basladim Allah kabul etsin inşallah
amin cümlemizin
sen ne güzel başlamışsın darısı bana inşallah. kildikca buraya yazarsak belki diğer arkadaşlar da motive olur onlara da vesile oluruz
Allah nasip etsin hepsini bitirdiğinide yaz inşallah.
Darısı bana.
bonusumm
o kadar çok var ki şimdiye kadar tek tük kildim ,uzun seneler sürer bitmesi.. her gün 1er 1er kilsak zamanla azalır ne kilsak kardır bize

Ben her vakit namazı sonrası kaza kılıyorum zor oluyor özellikle yatsı namazı çok zorlanıyorum şeytan kılma boşver diyor nefsim yoruldun bırak artık dinlen diyor ben de hepsi sizin yüzünüzden diyip devam ediyorum

inşallah ben de böyle olurum
tebrik ederim valla
şuraya da bir ilistireyim

Yatsının arkasından sabah namazı, sabah namazının arkasından yatsının kazasını yapmak nasıl olur:) vaktinin kazasını vaktinde yapacağız diye bir kural var mıdır ki sanırım yok

Yatsının arkasından sabah namazı, sabah namazının arkasından yatsının kazasını yapmak nasıl olur:) vaktinin kazasını vaktinde yapacağız diye bir kural var mıdır ki sanırım yok
Evet bende yok diye biliyorum ama kendimi o şekilde sartlandirdim zorunluymus gibi sabah namazı da sonrası kuran okuyorum o yüzden sanırım kolaya kaçıyorum bazen okumadan direk yatağa kaçıyorum

Maşallah helal olsun sizee ben 1 vakti zorla kılıyorum nefs şeytan la savaş halindeyiz benim de önümde uzun bir kaza namazı süreci Rabbim kısmet eder ömür verirse inşallah
Aile içinde zor günler geçiriyoruz bazen benimde vakit namazı kılıp bıraktığım oluyor, kalbim kırılıyor ben bu kadar dikkat ederken neden hala herşey kötü gidiyor diye.

A aypare maşallah canım darısı bana. Bende bu aralar sabah namazını bıraktım +kazalarım olduğu gibi duruyor. Allah affetsin son zamanlar namaz kılarken bi daralma oluyor.Daralıyorum demesi bile kötü,namaz ferahlıktır ama şeytan işte. Yada havalar çok sıcak ondan mı anlamadım. Bu aralar kuranda açıp okuyamıyorum ki ben kuran okudukça saatlerce elimden bırakıp kalkmak istemeyen benama tesbih çekmeye devam. Gece çocuğuma kalktım parmağımda zikirmatik var sanıyorum durmadan parmağıma diğer parmağımla dokunup zikir çekiyorum

Aile içinde zor günler geçiriyoruz bazen benimde vakit namazı kılıp bıraktığım oluyor, kalbim kırılıyor ben bu kadar dikkat ederken neden hala herşey kötü gidiyor diye.
İşte imtahan burada başlıyor.. rabbin seni özlemiş, sesini duymak istemiş..
Belki daha kötü şeyler yaşayacakken namaz sayesinde daha dayanabilir geçiyordur.. imtahan olmayacağız mı sandık...

aslında hep aklıma şunu getiriyorum beni gaza getiriyor kızlar , mesela zor mi geliyor sabah saat 5de kalk sana 1000 lira vericem dese biri kalkarız ,veya günde 1 saat üstüne biseyler giyip sıcakta bekle sana 1000₺ vericez deseler bekleriz ama Rabbimiz bize paha bicilmez cenneti vadediyor ve biz çağrısına gelmem diyoruz.. o yüzden kilmak gerek. bugün hiç kaza kilmadim, çünkü hava gerçekten sıcak sadece vakit namazlarımi kilabildim dün 3 kaza kıldım. ne zman kılabilirsem kılacağım öbür türlü ağır geliyor ne yalan soliyim:/
Ayy benimde kaza namazlarım cok başlıyorum başlıyorum bırakıyorum☹
Sabah namazlarına cook aksatıyorum banada cok agır geliyor namaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…