Kayra Oğlum'la Evimizdeyiz :)))))

Bereno ne güzel anlatmışsın... Annelik böyle birşey galiba... Daha doğmamış yavrularımız için neler hissediyoruz, sen kucağına aldın, nasıl hissediyorsundur tahmin bile edemiyorum... Allah yavrularımızı bize bağışlasın...

Allah analı babalı büyütsün canım..gözün aydın.darısı başımıza

Bereno canım öncelikle Allah analı babalı büyütsün bebeğinle hep birlikte mutlu olursunuz inşallah bende temmuz annesi olucam kısmetse benimde bir kızım olacak yaşadıklarını o kadar güzel anlatmışsınki sanki ben yaşamış gibiyim gözyaşlarımı tutamadım okurken malum duygusalız bu aralar sona yaklaştıkça hepimizi bir heyecan sarıyor ve bende buraya doğum hikayemi yazmak istiyorum en kısa zamanda kızımı kucağıma almak istiyorum hayırlısıyla bebeğini fotosunu bekliyoruz sağlıcakla kalın canım.

Berenom canım walla dogumdan once hep seni merak ettim ne yaptı diye malum dogum olunca pek giremiyosun ben de topiğimi attım anca oraya 2 kere girebildim Allah analı babalı buyutsun canımcım senden mutlusu yoktur simdi cunkuu ben de oyleyiim oglusunu bol bol op

Canım benim Allah analı babalı büyütsün, nazarlardan saklasın inşallah ne mutlu ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…