Kayra Oğlum'la Evimizdeyiz :)))))

Berenocum gözlerim doldu okurken çok sevindim. Bir bebeğimiz daha oldu. Allah analı babalı büyütsün. Ya ne kadar sevindiğimi anlatamam.

Canim Gözün Aydin Allah Anali Babali Büyütsün Allah Tüm Hamileleri Sağsalim Kavuşturur Inşallah Bebişlerimize

Gözün Aydin Allah Bebeişini Sana Bağişlasin Sağlikliuzun ömürler....

canım benim aglamamk icin kendimi zor tuttum kendimi koydum senin yerine ..allahım ne buyuk bir mutluluk
allah saglıkla buyutmeyi nasip etsin insallahhh

allah analı babalı büyütsün gözünaydın canım darısı bizlere inş:teytey:

ÇOK GÜZEL, ÇOK DUYGULU ANLATMIŞSIN YAŞADIKLARINI :))
OKURKEN YERİNE KOYDUM KENDİMİ ve İNAN OTURDUĞUM YERDE AĞLADIM.
EVLATLARIMIZI BÜYÜTÜRKEN iNŞALLAH HEP BÖYLE, SEVİNÇTEN AĞLARIZ.

EŞiNİ ve SENİ TEBRİK EDERİM.
OĞLUNU SAĞLIKLA, HUZURLA BÜYÜTMEN DiLEĞİYLE...
HOŞGELDİN KAYRA BEBEK

berenocum ağlattın beni.Allah analı babalı büyütsün.gözün aydın.darısı hayırlısıyla bizim başımıza.bebişinide kokla benim yerime

gözün aydın canım allah analı babalı sağlıklı büyütmek nasip etsin darısı başımıza inşallah

bereno gözün aydın canım allah bizlerede bir an önce yaşatsın bu duyguyu inşallah

senağlamafotoğraflarınızı merekla bekliyoruz.Allah aileni hep böyle mutlu kılsın.uzun ömürlü sağlıklı başarılı bir ömrü olur inşallah.
Tabiikkiiii Darısı başımızaaaaaa

Berenocugum gözün aydin ALLAH anali babali büyütsün minik KAYRAyi..

HOS GELDIN KAYRA BEBEK DÜNYAYA BÜTÜN MUTLULUK HUZUR VE GÜZELLIKLER SENINLE OLSUN

Annenle babanla birlikte.........

Darisi insallah bizim gibi bebek bekleyenlere bir avazda insallah bebeklerimize kavusuruz.

canım yazını göz yaşlarıyla okudum allahım çocuğuna sağlıklı hayırlı sevdikleriyle berabar uzun ömürler versin allahım hepimize bu duyguları yaşatsın allah bebişini nazarlardan korusun

allah analı babalı buyutsun cnm...her dogum hikayesinde aglıyorum zaten seninkinide okurken çok duygulandım ve agladım....rabbim bizede bu duyguyu yasatsın...MUTLULUKLAR SİZE

çok mutlu oldum feci duygulandım bereno .. gözün aydın , bir ömür boyu birlikte mutlu olursunuz inş..

berenocum kavuştun sonunda bebişine. allah sağlıklı uzun ömür nasip etsin inşallah. nasıl duygulandım sanki ben yaşamışım gibi. allah bizlerede seninki gibi kolay doğum nasip eder inşallah. öpüldünüz bebişinle ikiniz. ŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz

öyle güzel duygularını anlatmışsın kii doğmamış oğlumu özlettin bana :asigim: bebeğinizle birlikte sağlıklı uzun mutlu huzurlu uzunn bir ömür nasip etsin allahım inşş

canım benim çok mutlu oldum bebeişinle birlikte uzun bir ömür geçirmenizi diliyorum allahtan ne güzel darısı başımıza

canım gözün aydın Allah analı babalı büyütsün.. çok duygulandım canım göz yaşları ı zor tutuyorumm..sağlıkla büyütün kayra bebeği

Merhaba kızlar herkeze ;
artık fazla giremiyorum nete yaramaz oğlumla uğraşmaktan :)))))
Öncelikle yazımı okurken beni benim kadar anlayacağınızdan, duygularımı yüreğinizde hissedeceğinizden o kadar emindim ki!! hepiniz annesiniz çünkü :)))
Güzel dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim ve dualarınız için Allah Razı Olsun sizden
bende sizler için dua ediyorum Allah sağlıcakla beebişlerinizi dünyaya getirmeyi nasip etsin inşallahhh......
Sizlerde uykusuz gecelere hazır olun artık yavaş yavaş:))))) artık benim için gündüz ve gece kavramı yok gibi bişey geceler gündüz oldu gündüzler gece.... ama bu yorgunluk öyle tatlıki hissetmediğin bir yorgunluk ve yakınmadığın uykusuzluk :)))))
Yanında dünyalardan habersiz savunmasız masum bir yavru..... İşte o dünyalara bedel herşeye değer....... Hayatta hangi varlık bu kadar sevilebilir bilmiyorum......
Allah evlatlarımızı bizlere bağışlasın......................

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…