Kaynanam, kayinbabam ve kocam!

Onlar neden otobüsle köye gitmiyorlar da ceremesini 15 gün ben çekiyorum. Daha 8 aylik evliyim. Ve ben böyle herseylerine tamam anne, olur baba dersem kocam gibi daha cok üstüme binecekler. En baştan aslinda burnumu dik tutmaliydim. Ama zararin neresinden dönülür ise kar.
Hep ben yapıcı oldum. Ama onlarda göremedim. Yazin balayına gittik ogrendim ki görümcemler ve kaynanamlar kaldigimiz otele yakin apart bakiyorlarmis. Ben ona bile ses çıkarmadım
Benim ailem asla esimle olan iliskime karışmaz. Eşim bile kac defa bizimkilrrin yapmadigini sizinkiler yapiyor. Allah senden de onlardan da razi olsun diyordu. Ilk defa bu sekilde sesimi cikardim diye neden ben kötüyüm?

Şu diyaloglardan bu evliliğin mutluluk getirmeyeceği belli üzgünüm. Nereli bu aile?

Niyetim kafasını kırmasını sağlamak
Onlar zil takıp oynarlar. Ohh ev de bize kaliyor diye sevinirler. Dedim zaten getirince bosanma kağıtlarını, ben de kına alayım. Sizinkilere verirsin, yaksınlar sırayla

Gece gece huzurlari kacardi en azindan.
Hele birde konu sahibi isin icine nafaka tazminat katsaydi gör bak nasil etekleri tutuluyor. Mesela hep Para.

Umarim gercekden haklarindan vazgecmesin konu sahibi.
Su an tam olarak haklarımı bilmiyorum açıkçası. Ama ortalığı karıştıran ben olmayacağım. En ufak ağzımı acarsam ailesine suçlu ben gözükcem çünkü. Alttan girip ustten çıkıp eşimi de buna inandiracaklar. Yarin o gitmezse ben gitcem adliyeye. Ailesine de oglunuz beni bosamak istiyor diyecegim sadece mesajla.

Görgüsüzlük böyle bişey işte. Allah bildiği gibi yapsın

Aynen aynenn. Benim de niyetim o. Gerekirse o mahkeme salonuna gircez. Dunya kaç bucak o zaman hepsi görecek.
Cok sakinim, cok alttan alırım. Olayların üstünü kapatırım. Gormezden gelirim. Ama damarima basıldığında ki cok fena bastı. Simdi farkli bir Burcu'yu görecek hepsi.

Ailesi burnunu sokmasa tabiri caizse hic bir problemimiz yok. Kocamin aklina da gelmez oyle annemi babami arayayim edeyim. Ben derim hep hadi caya gidelim diye. Yeri geldiginde bizimkilere geldigimizde lafi olmasin diye o da . Ama annesi ile bi yanyana geliyor. 180 derecelik bir dönüş.

Ailesi durmasi gerektigi yeri bilmiyor. Benimki de durun ne oluyor demiyor.
Dün ki tartismamiz da dedim. Benim ailem bu tarz bir sey yapsa gereken cevabı veririm. Benimkiler de benim canim, sen nasıl kiyamiyosan duskunsen. Ama nerede duracaklarini bilmesi gerekiyor herkesin, ki bu zamana kadar da sınırlarını bildiler bizimkiler. Sen o evden çıktın artik. Ailen var senin. Sen neden uyarmiyosun diyorum. Bi bakiyorum duvar var karsimda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…