Kaynanam, kayinbabam ve kocam!

Hamilesin diye bosanamazsin sanıyor, sakin geri adım atma yoksa köle ederler iyice , tm bosanalim de ...

Merak etme boşanmaz güya seni susturacaklar böyle yaparak, ailesinin ağzına bakan adamdan hayır gelmez, ben olsam onu mahkeme kapısına kadar götürürdüm adam olana kadar , sakın ha geri adım atma yoksa daha kötü günler seni bekliyor olacak ...

Oglen hastane randevum vardi ona gittim. O sırada eşim aradı napiyorsun diye. Hastanedeyim dedim. Eve bir sey lazim mi dedi. Lazimsa da gerek yok artık almana dedim. Tamam dedi, kapattik . Daha bir gün bile olmadı ama şimdiden içimin yağları eridi. Ama geri adim atmak yok.
Eve geçince tek tek okuyacagim mesajlarinizi. Teşekkürler simdiden hemen son havadisi özet geceyim dedim

Ayyy tam bir uyuz eşin, gece boşuyordu seni ağlatsın uyku tutmasın seni , o da gündüz akşama bir şey lazım mı diye sorsun , evet lazım zıkkım deseydin tövbe tövbe hayır mübarek gün konuşturuyor beni
Hamilelik hormonları senin eşinde daha çok heralde

Geçici hafıza kaybı yaşadı demek ki

Aynen oyle yapiyorum. Hatta yarın olur da adliyeye gitmez ise ben gidelim diyecegim. Bebegim icin bir şeylere boyun eğip kendimi strese soktugum gibi, onu da mutsuz bir ailede buyutemem. Ya da artik kendini duzeltecek. Su an o kendini 1-0 öne gecirecegini, benim tukurdugumu yaşayacağımı dusundu tabiri caizse. Ama mutluyum bir yandan da. Bana çok buyuk bir koz verdi.
Argo bir tabir olacak ama yılanın başını küçükken ezeceksin. Benim geri adım atmam demek ya da onun adliyeye gitmeyip benim susmam demek gozunde korktuğumu ve boyun egdigimi düşündürecek.

Gece gece huzurlari kacardi en azindan.
Hele birde konu sahibi isin icine nafaka tazminat katsaydi gör bak nasil etekleri tutuluyor. Mesela hep Para.

Umarim gercekden haklarindan vazgecmesin konu sahibi.
İste canlarını para sıkar ancak yoksa düz boşanmaya sevinirler hatta, kocasida derdine yansın evlatlarını değil parayı seven bir ailesi var

Bir kere zaten yaşadık buna benzer bir durum. Cok guzel annesi ve ablası alttan alttan dokuyor. Bazen kendimden şüphe ediyorum ya ben mi yanlış anladim diye.
Oyle bir yedirecegim ki. Her bir harf icin pisman olacak.
Yok yok gerizekali evet. Normal sartlarda asla demem de dedirtmem de ama su an gerizekali dun geceden beri kendi kendime soyledigim ve soylettirdigim en hafif hakaret.
Pisman oldu zaten simdiden. Su an ne yaptiginin, bana nasıl bir koz verdiginin farkinda degil. Yarin farkina vardiracagim.

Eyvah eyvahhhh. Evde gitmis elden. Hayatta koye yerlesmezler bunlar. Kaldiki suan aen niye kirayi kabul ettin. Bastan evden cikin diyecektin. Sen suan arabanin 2 haftaligina elden gittigine aglayacagina ev elinden gitmis ona agla bence
Gecenlerde zaten muhabbet açıldı onlardayken. Teyzesi de vardı. Kaynanam artik dedi evi satıp iki tane ev alırız. Eşim de niye satiyoruz dedi. E kışın koyde ne yapacagiz oğlum soguk olur dedi. Eşim; anne bizde kalırsınız bir odayi size yapariz dedi. Ben de yanlarinda şaşkın şaşkın dinliyorum . Nereye düştüm dedim içimden. Bunlar muhtemelen senaryoyu ben yokken yazdi ana ogul. Yanimda da oynadilar. E dedi kışın ay orda dogalgaz yok 4 ay kalacağız ortalama. Istemezsiniz belki dedi. Hic sesimi çıkarmadım. Bana bakiyor tepkimi olcmek icin. Teyzesi de ev ev ustunde ev olur mu hic dedi.
Esim ben kac senedir taksit ödüyorum. Ne diye sattirayim evi diye çıkıştı derken neyse hele bi emekli olayım da bakariza geldi konu.
Ah ahh en başında sesimi çıkarmalıydım. Bende de hata var.

Bizim ki geliri ortak görmüyor. Eşimin gelirine kendilerini ortak görüyorlar. Ayiptir soylemesi temmuzda evlendik. Karı koca olarak danaya girdiler. 6 7 kişilik kurbanlik et verdiler saolsunlar. 1 ay sonra et var mi yemege gelelim dediler. Bir sey veriyorlarsa ortak yapıp yiyoruz. Kalani eve götürüyorlar bunlar mesela hep icime attıklarım. O zamanlar çok gözümde buyumeyenler.
Ben hepsini Allaha havale ettim.

Altınların hepsini düğün sonrası kiralik kasaya koyduk. Ama benim nufuz cuzdanim cikmadigi icin kasa eşimin adina acildi. Normalde ortak acacaktik. Yalniz anahtari bende. Ve oraya burcu G.... ortak olacak diye not düşüldü bankaci tarafından.
Genelde tartismalar yuzyuze oluyor. Cok az var telefonda. Ve ailesiyle hic munakasaya girmedim. Genelde eşime yazarlar, caya yemege geleceklerinde.

Zaten bir kere bu konuyla ve ani sinirlenmesi, sinirlenince agzindan cikani duymamasi gibi konularla alakali psikologa gitmesini tavsiye ettim. Benim de sana emir kipiyle konusmam gerekiyor. Sana iyi davraninca , mutlu ol diye elimden geleni yapinca kaldiramiyorsun. Çünkü bu zamana kadar hep vermeye ve karşındakinin dediklerini yapmaya alismissin dedim. Her zaman ki gibi cevapsiz. Isine gelmeyince duvarla konuşuyorum genelde.

Boga burcu mu bu adam

Ailem her şekilde yanimdalar. Sadece olayi henuz bilmiyorlar. 10 dk mesafedeler araba ile. Ve konu boşanmaya gelirse sayet maddi yonden de bir sıkıntım yok. Ailemin yanimda olmasiyla alakali da. Allaha bin şükür. Yani eşim bey yanlış ata oynadı. Bebegim babasiz buyumesin aman tanrimlar eskide kaldi. Bebegim babasi ile mutsuz büyüyeceğine, babasiz mutlu büyüsün kafasindayim hep.

Benim tek korkum kac gundur sinir, stres, moral bozuklugu yuzundej bebegime bir sey olacak korkusu. Su an anlasmali nasil olur , diger turlu nasil hic bir fikrim yok açıkçası.
Eşim haric kaynana, kayinbaba, gorumce ve eniste aşırı mal ve para düşkünü. Gorumcemlerin esimin onlara verdigi ev var. Su an satilsa cok rahat 5m eder. Enistenin de durumu iyi gayet. Ama her kıs kaynanamlarda 4 5 ay kalırlar. Sirf dogalgaz yakmamak icin. Hatta bize de dedilrr. Yok saolun dedim geri cevirdim. Sanirimm ilrrisi icin hazirlik yapmak istediler. Koyden geldiklerinde 4 ay kalacaklarmis ya.
Zaten ailesinin canini acitacagim tek konu dedigin gibi para. Borsadan kaynanam ve kayinbabama toplam 60k para kazandirdim. Tesekkur bile etmediler bana.

Eşiniz olayı baya bir abartmış siz sıkıntınızı söylemişsiniz evlilikte ilk yıllar hakikaten sıkıntı bir de uzun yıllardır tanıyormuşsunuz birbirinizi ama aynı eve geçince işler değişiyor maalesef. Blöf de yapmış olabilir öyleyse bile süründürün bir daha demeye cesareti olmasın.

Bugun maalesef hic vaktim yoktu gitmek icin. Ama yarin insallah beraber gidecegiz
Dun ki o anın soku ile bebegime ben bakarim hic bir sey istemiyorum diye dusunuyordum. Ama su an daha farkli. Kendim icin hic bir sey istemiyorum. Bebek icin babasi olarak ustune ne dusuyorsa yapsin. Tabii blöf degilse.
Blof ise kim kimi sindirecek görecek hepsi. Uyuyan devi uyandırdılar

Evliliğiniz bir yılı doldurmamış anlaşmalı olmaz çekişmeli olur ünlüler boşanıyor tabi ona da bir avukat meslek sırrı demişti ne yapıyorlarsa artık. Benim en büyük pişmanlığım hemen hamile kalmak keşke bir iki yıl geçseydi eşimi iyice tanısaydım bizim çok büyük kavgalarımız oldu tabi aileler bilmiyor ama hep kendimi suçluyorum acaba bebeğim hissetti de ondan mı dayanamadı ben bu rahatsızlığı stresten mi buldum diye. Gerçekten kendinize stres yapmaya değmez ben yaptım da ne oldu hiçbir şey. Evlilikte bu ilk yıllar kritik gerçekten. Benim eşimin sınır çizememe problemimi var çevrem de nasıl çizecek diyor ben de eee naparsa yapsın ben uyardım modundayım benim aileme de gerekirse sınırını çek diyorum. Değişmezler ya sabredeceksiniz ya da harekete geçeceksiniz evlilik zaten bir kumar aynı eve girince çeşit çeşit özelliğini öğreniyorsun hayat arkadaşının.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…