Kaynanam, kayinbabam ve kocam!

Bence hiç banlanmaması gerekiyordu. Ciddi ciddi kışkırttılar kadını. Kim olsa dayanamazdı. Hatta ona yazdıklarını bana yazsalar üyelik iptaline varacak şeyler yazabilirdim.
Hayır onları yazdılar da ellerine ne geçti ben merak ediyorum. Kadın zaten riskli bir hamilelik geçirdiğini yazdı. Daha çocuğu doğmamışken kocasıyla boşanma aşamasına gelmiş, yeterince kötü durundayken bir de buradakiler üstüne gitti. Umarım kendi mutsuzluklarını başkaları üzerinden gidermeye çalışmaktan vazgeçerler bir gün.

Ya hadi diğer üyeler neyse de sen bile " 8 ay önce acaba hangi banka 0,69 dan kredi veriyormuş da, üstüne altın koyup Ankara gibi yerde nasıl rahat rahat ev alacakmişlar da eş ailesi nasıl ellerini kollarını baglamis olabilir? Bu işte bir tuhaflik var..." demiyorsan , bitmişiz biz...

Hepsi farkli deli. KVye sorsan ben paragözüm :) kredi cekip kaynimi ev sahibi yapmamam kötü ve kiskanc bir insan olduğumdan.
İyi de sizin durumunuzda paragöz olan apaçik KV ... Resmen gelinin alnının terine çökup mal sahibi olabilir miyiz diye yoklamişlar Avuclarini yalamislardir umarım....Bu konuda ise durum çooook farklı...

1 evım kampanyası kapasamında 0.69 dan her bolge için ve o sehırde ıkamet etme sartı ıle ve ıkamette edıyor olması sartı ıle kredı verılıyordu. 2023 yılının ılk aylarında cıktı bu haber

İyi de sizin durumunuzda paragöz olan apaçik KV ... Resmen gelinin alnının terine çökup mal sahibi olabilir miyiz diye yoklamişlar Avuclarini yalamislardir umarım....Bu konuda ise durum çooook farklı...
Ya Allah aşkına sal artık konuyu. Ne takıntılı çıktın senin yüzünden okuyamaz olduk herkes de tepki gösterdi hâlâ aynı terane devam inanılmaz

Ya Allah aşkına sal artık konuyu. Ne takıntılı çıktın senin yüzünden okuyamaz olduk herkes de tepki gösterdi hâlâ aynı terane devam inanılmaz
Hayırdır, siz mi karar veriyorsunuz hangi konuda kimin ne yorum yapacagina? Mune polemiğe girmek istemiyorum , artık böyle mi oluyor burda?

Hayırdır, siz mi karar veriyorsunuz hangi konuda kimin ne yorum yapacagina? Mune polemiğe girmek istemiyorum , artık böyle mi oluyor burda?
Polemiğe girmek istemiyorsanız aynı konuya neden sadece siz ısrarla bakış açınızı dayatmaya çalışıyorsunuz?
Sizin yüzünüzden ban yedi şimdi koştur koştur şikayet ettiniz muhtemelen ben de yiyeceğim ama sorun yok. Konu sahibini banlatmayın artık yeter. Kadın boşanma aşamasında, riskli gebeliği var ve sizin bu düşmanlığınız karşısında şok oldum insan en azından hamileymiş biraz daha dikkat edeyim der.

aburcuburju geldiğinde konunun başına dönüp üç noktadan yasakları yönete tıklayarak istediğin kullanıcıyı konundan engelleyebilirsin. Bir daha ban yeme boş yere

Piraye bu konuya hiç yorum yapmadım ama hemen hemen hepsini okudum. Gerçekten gereksiz direttin haklı çıkmak konusunda. Nişanlılık döneminin mesaj görüntülerini atmış konu sahibi. Senin ise çoğu hatta bütün yazdıkların bir varsayım.

Bir de sürekli neden özür dilediler, neden özür dilediler diye sormuş durmuşsun. Sanki hayal kırıklığına uğramış gibisin. Hani suçları yokken özür dilemişler’e getiriyosun ve inanamıyosun sanki.
Onlar bile kabullendi sen kabullenemedin gibi olmuş kusura bakma…

Yorum yapmayayım dedım ama catladım. Haklı cıkmak bak ben demiştim demek için ugrasmıs durmuslar. Bır yokusa surme bır karsı cıkma bır acık arama..
Burda dert paylasılacak..
Yorum yap oku ıkı akıl ver gec.
Hıc bır mesajını haklı bulmadım bu kişin. Bence bır tane bıle haklı oldugu konu yok. Konu sahıbunın eşi almiş benım nezdimde evi. O konuda vıle bu kişinin mesajı yorumu bnce haksız. Aılesıne tum maaaı verınce o ev kredısını konu sahibinin eşi odemiş oluypr. Eş anacı oldugu içinde evlenınce yan cızıyor. Kopruyu gecene kadar degılde anasının gazına gelmiş gıbı

Sizin kredi ile ilgili yazdığınıza da cevap vermemiş :))) piraye hayal dünyanızdaki senaryoya bir şeyler uymayınca böyle dalga geçip yalan mı ilan ediyorsunuz? Gerçi sormama gerek yok defalarca kes gördük öyle yaptığınızı o yüzden yanıt vermeyin nasılsa işinize gelmediğinde yanıt vermediğinizi de gördük

En başında yanlış yonlendirip KV ye saçma sapan mesaj atmasına sebep olanlar, konu sahibinin karnında çocuguyla üstelik neredeyse hiç uğruna boşanma noktasına gelmesini film izler gibi keyifle izlediler...Benim yorumlarıma en çok tepki verenler de aslinda farklı bir bakış açısından rahatsız olmaktan çok bu seyirlik şölenden mahrum kaldiklarina üzuluyorlar...Haklı olup olmamak umurumda değil, gencecik bir kadının kendisini ve çocugunu düşürdüğü durumu hazmedemedim sadece . Bir de aptal yerine konmaktan pek hoşlanmıyorum diyelim. Hepsi bu...

Kredı dıye bırsey yoktır mesela. Bız bılgılı degılızdır. En bılgılı onlardır.

En başında yanlış yonlendirip KV ye saçma sapan mesaj atmasına sebep olanlar, konu sahibinin karnında çocuguyla üstelik neredeyse hiç uğruna boşanma noktasına gelmesini film izler gibi keyifle izlediler..
Vallahi size yazmak istemiyorum artık ama gerçekten de sizden korkulur. Kayınvalidesine yalnızca BİR KİŞİ mesaj at diye destekledi. Geri kalan HERKES yanlış olduğunu söyledi. Yine kendiniz çalıp kendiniz oynamaya devam. Bi psikologla görüşmenizş tavsiye ederim gerçekten kafanızda kuruyorsunuz

Ay kedicim neden münakaşaya giriyorsun hanımefendi hep haklı görmüyor musun? Boşver

Kayınvalıdeye yanlıs hatırlamıyorsam bır kısı yaz dedi. Herkes sakın ol blofu esıne yuttur senı bastırmak için yapıyor dedıler ve kv ye mesaj attı dıye tepki gosterdıler. Yalanı da cıkmadı konı sahibinin. Mesaj kayıtları tarıhı ıle ortada. Ne ıyı yapmışta silmemiş.
Sıızı inandırmaya ugrasmayabılırdı.
Banın acılmasını merak edebılır herkes. Burada ne dıye konu acıp dertleşip vakıt ayırıyoruz ki.. Tabı kı merakta edılecek.
Sızın haklı olmak için verılen uğraşınızı ben anlayamadım. Daha once yorumlarınızı okudum mu onu bıle hatırlamıyorum tanımam etmem sizi. Keza konu sahıbını de tanımam ama ben onum yerıne olsam sızın ısrarlarınıza ragmen yalancısın mesajlarınıza sızı gormezden gelır sınırımı bozmazdım

Ay kedicim neden münakaşaya giriyorsun hanımefendi hep haklı görmüyor musun? Boşver
Bir de farklı düşünüyor diye karşı çıkıyoruz sanıyoruz. Yahu kadın ekran görüntüleriyle dahi kendini kanıtlamasına rağmen paragöz ve yalancı diye ısrarla kadının burnundan getirdi. İstiyor ki saygı duyalım bu yapılan korkunçluğa, arkamıza yaslanıp izleyelim.

Yanyana konuşmalarına şahit olsa da inanmayacak görmüyor musun? Benim kayınvalide de böyle her şeyin altında başka şey arayıp yorum yapar. Aaa öylemiymiş bravo diyip geçiceksin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…