Kaynanam, kayinbabam ve kocam!

Ay kimmiş kimmiş

Son durum nedir? Evde mi? Konuşuyor musunuz?

Gelmedi mi esin daha Eve?
Hastane sonrası annemlere geçtim. Eşimde aksam 22 e doğru geliyor işten. Beni aradı. Eve gelecek misin dedi. Evet dedim. Hii kapıyı kitleyecektim de ondan sordum dedi
Tamam dedim, kapattim. Her neyse sanki kapıyı calamayacagim kilitli olunca. Biraz once geldim eve. Kendisi ile yuz yuze gelmedik henüz.

Kayinvalidemin olaylardan haberi yok ki. Kocam anlatmadi ise tabii.
Ya valla sinir oldum eşinizin ailesine, çok Uyanıklar, eşiniz de ödü kopuyor onlardan , eğer kozunuzu iyi oynamazsanız bunların eline esir düşersiniz, resmen ailesi tarafından kuşatılmışsınız, eşinize güzel bir ders verin ve bundan sonra hayır demeyi öğrenin

Ah bir de beni düşün. Annemler, kaynanamlar bir arada iken yapmacik yapmacık hareketler, laflar. Kızım da Kızım modunda sürekli bana karşı. Yok mutfağına dolap yaptıralım Kızım. Suraya şunu yaptıralım Kızım. Sonra herkes evine dagiliyor. Kimseden ses seda yok evimin dolap vs eksiğini hep bizimkiler yaptı. Esime de bunu söyleyince ee ben ne deyim diyor. E de annene hani yaptiriyordun diye diyorum. Olur mu annesi üzülür .

Boşan ozaman annesine babasına bağlı erkek midemi bulandıryor evlenmeseymiş ozaman evlilik insanı değil bence , senin tek hatan onlar kiraya çıksın vs konuşmaların başkalarına hayatıyla alakalı planlar yanlış onların yaptığını sen eşine aynısını yapmasaydın keşke .. altın olayını da unutsunlar bence bu erkek tarafını anlamak mümkün değil zaten kanuni olarak da altınlar Kadınındır! Boşanırken zırnık vermiyorsun ..

Aslında eşiniz başta gayet güzel anlatmış kendisini ve sınırını da çizmiş. Sonradan bakış açısını değiştirmesi hiç hoş olmamış. O sınır çizemiyorsa siz çizin, onun çizmesini beklerken karşı tarafın eline geçmesin ipler. Hamile hamile sizi üzmeye kimsenin hakkı yok. Bebeğiniz bile etkilenmiştir. Kimse bu kadar kıymetli değil, hadlerini bilsinler.

Ah senin ki yine ağzını açmış. Benimkine bi gelseler, alın sizin olsun araba der. Ki araba eşimin üstüne. Kendi taksidini odedigi evde bile annesini babasini oturtuyor

Ay kimmiş kimmiş
Başıma bela almayayım ben o kadınla çene yarıştıramam ahahah. Ama var işte bir örnek verdim sadece. Ya mesela geçen eşim bana sürpriz yapıp robot süpürge aldı diye eşimi linçlediler böyle bir saçmalık olabilir mi ahdhshs bu site gerçekten çok tuhaf ya. Kendi eşleri eve bir şey getirip sürpriz dese kafasında parçalayacaklar herhalde. Gerçeklikten kopuk bambaşka kafalar.

Ay bırak hep yalakalık sonra da çıt çıkmaz kimseden ben evime düzerken halımdan tut tuvalet fırçasına kadar annem ve babam yardım etti zar zor mobilya aldırttım utanmıyorlar da insan evlat evlendirirken hazır olmalı hazır değilse niye evlendirir zaten insanlar çocuğunu ben anlamıyorum benim eşimde çok saftı eskiden kazancını hep ailesine verirdi birikimi yoktu saçma sapan işler

Ben de sordum söylemedi

Özelden yazsın akşam akşam merak ettirdi

Benim eşim de çok çekinirdi ailesinden hele de babasından, ilk 2 yılım baya kaoslu geçti, eşimi attım mahkeme kapısına rahat ettim sonunda şimdi benden iyisi yok , hepsi Kızım da Kızım diyor bana da bulaşamıyorlar , yani demem o ki deveye diken insana ........ yaranır , normalde argo sevmem ama bazı insanlar tam da bu atasözü gibi...

Su an onlar , senelerdir esimin taksidini odedigi evde oturuyorlar. Ve zamaninda esimin olan evi ablasi ve enistesine verdiriyorlar. Bu ev de senin olacak diye aldirip tabiri caizse kendileri yerlesiyor. 8 aydir babasi oduyor sadece krediyi. Ama 5 sene esim ödemiş. Geriye sadece 3.5 seneden az taksit kaldi. Hala baskalarinin hayatiyla alakali plan mi yapiyorum? Yoksa onlar esimi kullaniyorlar mi?

Hahahahah. Kac kere cevap yazarken icimde kalip yazamadigim bir soz. Cidden oyle hahahah cidden şimdi gelini görecekler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…