Kaynanam, kayinbabam ve kocam!

Olsun zaman öldürürüm, negatiflikten ölmezsem şayet ne kadar ıvır zıvır yprum varsa okudum şuan

Ailesi tembihliyor çünkü, aklını onlara kiraya vermiş, ah bu erkekler analarının memesinden kopamiyorlar , benimkini kopardım şükür darısı sana

Ben bu yoruma katılıyorum. Bosanmayin ama ağırlığı koyup o arabanın gitmesine engel olun. Sonra gözlem yapar uzun vadede sağlıklı karar verirsiniz. Şu an boşanmak çok saçma olur, eşiniz de g.tum g.tum olmuş zaten. Yine de çok güvenmeyin, gurur yapar ailesi doldurur vs belki kendisi de vazgecmez.

Kendi çapında beni yola getirecek galiba. Yok yok kusura bakmıyorum. Aptal hafif bir tabir
Birdaha hic bir seyi o kadar kolay dile getirmemesi icin simdiden adım atmam gerekiyor, dediginiz gibi.

Ben değilimdir inşallah sjshsh
Ay yok sen değilsin konuyla ilgili son bilgi bu olsun ahshah eğer gözüme batmaya devam ederse evliliğiyle ilgili yazdığı yoruma yanıt atacağım o zaman görür herkes. Ama sanmıyorum yapmam gereksiz polemiğe de laf dalaşına da gerek yok. Yazdığıma da pişman oldum zaten bu kadar merak edileceğini tahmin etmeliydim. Ben miyim, o mu, şu mu diyenlere olumlu olumsuz yanıt yazmayacağım. Kapatıyorum bu konuyu hayırlı geceler herkese

Aminn aminn insallahhhh peki simdi annesine yazayım mi oglun bana bosanma davasi aciyor vs gibisinden
Ben olsam onları sevindirmezdim.
Bir de çocuğu velisine şikayet etmek gibi geliyor bana bu.
Çok ortalığa saçılmamanız da iyi olur bence. Biraz aile içi sırlarınız olsun bence. Yoksa bundan sonra her olumsuzlukta ailelere sıçrar, yalancı çoban hikayesinde olduğu gibi ha boşandı ha boşanıyor gibi sevimsiz bir şey ortaya çıkar.
Bir de kayın ailenizin bundan ders almayacağı ortada. Bir de ego yaparlar, oğlumuz lafımızı dinledi karısını dinlemedi diye.

Konudan bağımsız olacak ama uzun zamandır görememiştim ve merak etmiştim seni
Hoşgeldin

Konunun derinine girince tabi siz haklısınız ben o kadar aksi insanlar olcaklarını düşünmemiştim. belli ki Yiyici insanlar eşiniz ses çıkaramıyorsa mecbur siz çıkaracaksınız bi evde bir kişinin çaçaron olması gerekiyor yoksa ezen ezene maalesef. Bi üye mahsustan hastalanın gidecekleri gün araç ihtiyacınızın olduğunu riskli olduğunu aracı veremeyeceğinizi siz söyleyin. Eşiniz de çenesini kapatsın.

Hamilelikten sonra işten ayrıldım. Butun mesajlari okusaydiniz eger mal-mulk-araba sevdalisi biri olmadigimi gayet anlayabilirdiniz.
Su an hem birikmisim, hem borsa yatirimim, hem de ailemden kalan bir cok mal mulkum var. Cok dusunmeden evlendigimi veya ne kadar sure sevgili-nisanli kaldigimi bilmeden neye gore yorum yapiyorsunuz bilemiyorum ama komiksiniz. Yazdiklarimi nerenizle algiladiniz da malina mulkune cokmek ugrasina dik durdugumu cikardiniz orayi da algilayamadim. Beni anladiginiz yerinizle, aynı şekilde gülüyorum size

Son cümle hariç sizin adiniza sevinerek okudumBen elbette buraya yazdığınız kadarını bilebilirim ama naçizane madem ihtiyacınız yok, sizin olmayan bir araç bir tapu uğruna rest çekip sevdiğiniz adamı ailesiyle karşı karşıya getirmeyin derim...Zira önceden bildiğimiz bilmediğimiz katkıları varsa-ki sanırım epey var- mal mülk üzerinde hak iddia etmeleri çok doğal....Sizin birikiminizle alınacak bir araç ve ailenizden kalan mulklerden sadece birini devreye sokmaniz bile bütün problemleri bitiricek gibi görünüyor.

Son düzenleme:
Aminn aminn insallahhhh peki simdi annesine yazayım mi oglun bana bosanma davasi aciyor vs gibisinden
Aileyi hic karıştırma başın şişer eşinle hallet , zaten eş ailesi salak değil herseyin farkındalar ama işlerine geldiği gibi davranıyorlar, ben eşimle hallettim ailesi de zaten memnun olmadığımın farkındaydı, eşime kesin konuştum gerçekten boşanmayı göze aldım ama eşim beni tercih etti, ailesi de mecburen kabullendi , ve baya sınır koyduk, bizim mesele maddi değildi yalnız en büyük sorun ailesinin yapış yapış olması sürekli peşimizde gezmeleriydi, seninkiler paragözmüş , bunlarla baya mesafe koyman lazım araya, önce bir eşini hallet sonra da mesafeni koy ama boşanma konusunda net sınır çiz, eğer evliliğine ve evladına sahip çıkmıyorsa gerçekten boşan...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…