Kaynana ve görümce ile tartışmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eşimle sorunum yok ?
Eşinle sorunun yok madem eşine ayrı ev istediğini, hamile halinle dayak yediğini huzursuz olduğunu neden söylemiyosun? Söylediğin halde seni tınlamıyor annesinin sözünden çıkmıyor değil mi?
Sen hala kocamda kocam demeye devam et, adam habire seni hamile bırakıp ailesine hizmetçi etmiş. Kendi evin düzenin hiçbir şeyin yok bunları yaşıyosan sebebi sadece kocan.
Evde boşuna takışma insanlarla, kayınvalidende biliyor oğlu onun sözünden çıkmaz, kim seni neden taksın o evde

O da doğru da uzun uzun yazmaya üşendim mutsuzum bu aralar, keyfim yok.

Askerlerin maaşı iyi değil mi ya birde küzey ırak diyorsunuz. Gerçekten bi kira bile ödeyemiyor mu benim hiç aklım almıyor. Kiracı çıkmıyorsa başka eve kiraya gidin. Bide hamilesiniz

Pardon da aklınız yerınde mı
Ben anlamıyorum, elbette evladını sevecek sahip cıkacak sıze mı yedirecek cocugunu.
İsterseniz sırtında tasıyan siz olun ama evlat evlattır yerinizi bilin

E bu kadar kötü şey var. Sizin ne işiniz var orda. Kendinize ev açın

Daha evin bile yok. Eşin paraları annesine, kardeşine harcıyor, çocuğuna beşik almıyor kardeşine ehliyet alıyor diyorsun sonra da eşimle sorunum yok diyorsun!! Burda bi çelişki yok mu sence de? Evin bile yok bunu yazmış mıydım

Annesi evlenip gitmesini istiyor biri bunu alsa geri getirir deli diyoj benim kızım anladın mı ama yüzüne karşı çok memnun
Sizi çok tecrübesiz gördüm. Annesi bu söyler ama maalesef siz el kızısınız sizin söylemenizi kabul etmez. Bu herkes için böyledir. Ayrıca asla o eve geri dönmeyin. Ne demek tokat atmak daha neler. Asla sıcak olmayın o kaynanaya da. Eşinizde kardeşine, annesine yedireceğine ev tutsun.

Senin evin yok,senin başında koca yok . İstediğin kadar bağır çağır,bu gerçek değişmez.İzinde gelip, çocuk yapana kadar size ayrı ev açacak becerisi olmayan, karısının huzursuz olduğunu bile bile üremekten başka bir şey yapmayan,büyük bir kavga olsa anasının yanında olacak adamla mutluluklar....

Kendi çocuğuna bir beşik almayan adam için burada insanlara çemkirmeyin bence, komik oluyor. Gidin kocanıza atın havanızı. Size ayrı ev tutmamış, annesine kız kardeşine sizi hizmetçi etmiş, bebeğine bir beşik bile alamayan koca suçlu değil ama görümce suçlu. Oldu canım.

Kendi karısına altın yapmayıp anasına 40 milyar gönderen adam sizi daha çok dövdürür annesine, böyle yaşamaya devam edin siz.

Ee madem öyle neden evine çöreklendiniz bu insanların

He eşinizin kendi evi ama kiracıyı çıkarabilecek kadar sözü geçmiyo üstüne siz hizmetçi olarak gitmişsiniz hepsini kabul ediyorsunuz yazmışsınız yukarda ben sorununuzu anlayamadım. Dayak atması mı? İnsan her şeye alışıyo 2-3 kere daha döverse alışırsınız sorun edecek bişi göremedim.

Beğen ya da beğenme, herkesin evinde kendi düzeni var. Kız evde yemek yapmıyormuş, temizlik yapmıyormuş pasaklıymış sana ne? Onlar kendi aralarında bir düzen kurmuşlar. Daha oturacak eviniz yokken gidip evlenmişsiniz, üstüne milletin evine çökmüşsünüz bir de tepelerine çıkıyorsunuz. Kızın gidecek ben kalacağım ne demek, kızı nereye yolladınız onu anlamadım orası o kızın evi, siz de o kızın evinde misafirsiniz. Tabi ki kızın üslubu ve yediğiniz tokat hoş olmamış ama onu ev bulmadan evlenirken düşünecektiniz

2 tane çocuk doğurunca kökleştiğini sanmış heralde, kibarca yerini göstermişler.
Kayınavalide kızını birakıp kendisinden yana olacak sanmış üstelik.
Birde görümce açısından da kendi evinde 2 küçük çocukla yaşamak gayet sıkıntılı bir süreç.
Kimse abim evlensin karısını bize bıraksın, o arada 2 çocuk yapsınlar istemez. Kökleşme falan rüyasında görür ancak.

Bana söylenmesin o zaman gitsin kızına söylesin . Bana dedikodusunu yapıp bu is güç bilmiyor anasını yerin dibine sokuyor etmediği küfürler kalmıyor kadın belim ağrıyor bir krem sür dediği zaman uff süremem be diyen ben kalkıp sürüyorum kimse kimsenin kölesi değil bende bir anne evladıyım ama benim annem asla haksız olduğumuz halde bizi desteklemezdi yengelerim haklıysa ona destek verirdi. Takmışsınux yook dış kapının dış mandalı ay ne bu haller anlamadım kız çocuğunuz mu var yada aynı durumfa mısınız kafayı oraya kodlanmış gibisiniz. Kızı her türlü elde kalıyor bende bir anne olarak annesine yaptığı davranışlar zoruma gidiyordu. Aman ne anlarsanıx anlayın bu duruma düşün de ozaman anlarsınız belki

Çok komiksin ya alın kızı içinize sokun . İnşallah böyle bi görümceye denk gelirsiniz. Kendi aralarında ne düzen varsa var o beni ilgilendirmez ama kalkıp bendec hizmetçilik bekleyemez kimse yemeğini önüne kadar indiren birine de bunlar yapılmaz düzen nedir sürekli yatağa uzanıp pineklemek laf sokmak mı . O ev o kızın evi değil yanlışınız var yarın bir gün evlendiği zaman el kapısına gidevek baba kapısında iç güveysi olmayacak.

Ben rüyamda görmüyorum yaşıyorum sen rahat ol batıyor heralde . Kayınvalide sen benim kızımdan üstünsün benim kızım hayırsız diye gözyaşları dökerken kızı annesinin üstüne yürürken ben vardım yanlarında ve aralarını hep ben düzelttim bir insan her zaman orta yolu bulmalı kızı diye iyi savunsun ozaman haklı haksız farketmeksizin öyle saçmalık mı var ya . Bir anne kızına doğruyu yanlışı öpretemeyekse doğurmayacak ve başkalarının başına bela etmeyecek.

Ee zaten her ay amnesine gidiyor babasına gidiyor kardeşine gidiyor. Ben ayrı evevçıksamda çıkmasam da o para gidecek adam veririm diyor

2 tane çocuk doğurunca kökleştiğini sanmış heralde, kibarca yerini göstermişler.
Ahahahaha çok komiksin ya hı ondan mı yalvarıyorlar gel diye sen yoksun evin tadı yok yemek bile yiyemiyoruz diye. Aynen aynen çok bilen sizsiniz bu hayatı da yaşayan sizsiniz ben değilim yani.

Sizin anneniz sizi başkasına karşı korumuyor mu hiç, hatalarınız eksiklikleriniz yüzünden silip atıyor mu, sevmekten vaz mı geçiyor, neyine şaştınız bu kadar?
Benim annem hatam varsa savunmaz haksızsam lafını söyler gerekirse bağırır biz böyle gördük böyle büyüdük. Ama kızı haksız olmasına rağmen kızının hatalarına susan bir anne ilk defa görüyorum. Kendi ağzıyla dedi kayınvalide bana kızımı psikoloğa götürdüm psikolog sen değil kızın seni yönetiyor demiş kendi ağzıyla söyledi. Benim kendi kocam söylüyor bunların ailecek psikolojisi bozuk uzak dur bunlardan diye adam kendini dağlara vurmuş bu aklı gelgitler yüzünden

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…