kayınvalidenizi anneniz gibi görüyormusunuz?

Kayınvalidemi asla annem gibi görmüyorum.
Zaten sağolsun kendiside böyle görmeme olanak tanımıyor. Hem insana anne kadar yakın olabileceğine de pek inanmıyorum.
Malesef O beni gelini olarak bende onu kayınvalidem olarak görüyorum.

kayınvalidemi cooook severim.. canım benimm..
ama kendi annemin yeri bambaskadır..
ağlarsa anam aglar gerisi yalan ağlar..diye bosuna dememişler coook doğru..

kayınvalidemi hiç sevmem ama seviyomus gibi yaparım esim için .saygıda kusur etmem yani mecburen.ben onu tanıdıgımda 17 yasındaydım isteseydi bana kendini sevdirebilirdi ama onun gercek yüzünü gördükten sonra onu asla annem gibi göremem o beni kızı gibi görebildimiki kendi kızı için dünyayı deler ama benim için hep lafta.o yüzden böyle bir kıyaslamaya girmem mümkün bile degil

Annem gibi sevmiyorum, sevemem ve o böyle davrandıkça da sevmeyeceğim. Çok doluyum çoookk.

Kesinlikle hayır, annemin yerini hiç bir insan tutamaz.Oda beni kızı gibi görmüyor zaten ben ne diye onu anne diye göreyim?? Bunu bu zor günlerimde daha iyi anladım.
Kayınvaldemi annem gibi severim görümcm ablalarımdan yakındır diye söyleyenlere kesinlikle inanmıyorum, samimiyetsiz ya..ka olduklarını söylemiştim epey tepki çekmiştim.Yine aynı sözümün arkasındayım...

Çok iyi anlaşırız.
''Seni asla gelinim gibi görmüyorum arkadaşım ya da kendi kızım gibisin'' der her zaman.

Ben de çok severim onu.

Ama tabii ki ne kadar olursa olsun, ne ben onun kendi kızıyım , ne de o benim gerçek annem..

Ne O Beni Kizi Gibi Görür Nede Ben Onu Annem Gibi Görürüm Sonuçta Annem Değil Olmazda,beni Sevmez Hatta Düğünde Istenmediğimi Bile Anlamiştim,nikah Günü Eşim,nikah Memurunun Sorusuna Evet çok Istiyorum Diye Cevap Verince Kaynanamin Yüzünü Görmeliydiniz ,ateşler Fişkiriyodu,hiç Sevemedim Sevmiyorum Sevemiycemde,zaten Oda Beni Sevmiyo Sevmesinide Istemem Boşverinn,insanin Kendi Annesinden Başka Aciyani Merhamet Edeni Olmuyo Maleseff

Kimse annem gibi olamaz , kayınvalidem de buna dahil.
Anne kız gibi olma tabirini de hiç inandırıcı bulmuyorum.

kayınvalidemle anne kız gibiyiz diyenleri hiç samimi bulmuyorm dogrusu kendi annemin yerini hiç kimse tutamaz

shannon
Nilüfer

Meslek: Eğitimci
Yaşadığınız Yer: Kütahya
Kan Grubunuz: B Rh+
Medeni durumunuz: Evli Üyelik Tarihi: Jul 2007
Teşekkür Et: 0
12 yazı için 13 kez teşekkür edilmiş
Tecrübe Puanı: 3

--------------------------------------------------------------------------------

kayınvalidemi hiç sevmem ama seviyomus gibi yaparım esim için .saygıda kusur etmem yani mecburen.ben onu tanıdıgımda 17 yasındaydım isteseydi bana kendini sevdirebilirdi ama onun gercek yüzünü gördükten sonra onu asla annem gibi göremem o beni kızı gibi görebildimiki kendi kızı için dünyayı deler ama benim için hep lafta.o yüzden böyle bir kıyaslamaya girmem mümkün bile degil

--------------------------------------------------------------------------------

sana katılıyorum arkadasım kızları herzaman bızden ustundur ama alınmıyorum ya kendı canına deger verecek tabıı zaten ozel bır ılgı bekledıgım yopk benım kalbımı kırmasın yeter ben ona elımden geldıgı kadar saygılı olmaya calısıyorum lafına laf vermıyorum ama o benı sınsı dıye degerlebdırıyor. kulagıma gelıyor sonra hepsı...mesafelı ve saygılı olmaya calısıyorum ısın cırkı cıkmasın dıye o yuzden benı fazla sevmıyor olabılır.. ama ben vıcık vıcık ılıskılerı sevmıyorum ıkımızde bırbırımıze saygılı olalım ıstıyorum..sakayla karısık en guzel lafları bırbırıne oturtmak sonrada buna ben durustum demek çok dogru degıl benceeefisfisfis

hayır...
hiç görmedim,göremem de...
herkesin yeri ayrı...annemim yerini kimse alamaz...saygı duyar,valide hanım olarak hizmette kusur etmem...ama annem gibi de sevemem...sevmedim de...aynı şeyi eşimden de beklemem...o da benim annemi kendi annesi gibi sevmesin,dert değil...:)

evet ben de kayınvalidemi annem olarak görüyorum çok şanslıyım çoğu zaman bana annemden daha
yakın davranıyor

ya benim annemin yeri apayrı hatta anneannemin yeri bile...ama kaynanamında hakkını yemek istemiyorum çok seviyor beni bende onu hiç bir kötülüğünü görmedim bana karşı...ama kendi annem kadar olamazzzzzzzzzzzzzz...

hayır canım anne gibi görmüyorum.usulen anne diyoruz ama. eşim de benim annemi kendi annesi gibi görmez. bu da çok normal...
bunun sorun yaşamakla falan alakası da yok. severim kendisini ancak anne gibi görmem

X