kayınvalidenizi anneniz gibi görüyormusunuz?

Benim de kayınvalidemle aramda herhangi bir sorunum yok.
Ama kayınvalide, insanın kendi annesi gibi olur mu hiç.
Benim kendimce inanasım gelmiyor buna ne yazıkki.
Onun yeri ayrı, annemin yeri ayrı.
İkisini bir tutmam kesinlikle mümkün değil. :kahve:

kayinvalidem beni kizi gibi görmüyoki ben onu annem gibi seveyim
bana bi keresinde yüzüme resmen sen el kizizin dedi, desin ondan bisey beklemedim icin bu benim icimi acitmadi.
ama bende onu biricik annemle ayni tutamam.

asla olamaz annem gibi, anne bile dememki ben kendisine, tamam iyidir hostur ama iyi olmamasi icin bir sebep yok, sorun yaratmiyorum ben kendisine durduk yerde, ve beni doguran buyuten kaprislerimi uzuntulerimi sevinclerimi ceken paylasan askim annemden sonra birden bire tanistigim bir kadina asla anne demem.Saygidada kusur etmem tabi.

Merhabaa Tabiki Arkadaşlar Herkesin Annesi özel Ve Ayridir Ama Kendi Anneni çok Seviyorsun Diye Kayinvalideni Dişlamakta Olmaz Tabi Haketmeyenleri Hiç Katmiyorum Bu Konuya.bende çok şükür Kayinvalidemden Bugüne Kadar Hiçbirşey Görmedim Ayni Evde Yaşadiğimiz Halde çok Tatli Ve Hanimdir Hiçbirşeyime Karişmaz Bilgilidir Oturup Konuşur Dertleşirsin Yardimci Olur Bana O Yüzden Hakkini ödeyemem Sağolsunyerimseniben

Kayınvalidemle hiç sorun yaşamadım. Yani kızdığım şeyler oldu ama kendisiyle tartışıp yüzgöz olmadım. Onları 40 yıl görmesem, özlemem.Ben onu annem gibi görmüyorum, görmem de mümkün değil. Açıkcası onunda beni kızı gibi görmesini istemem. Çünkü değilim, olamamda...Ben annemin kızıyım şükürler olsun Allahıma....

Annem benim herşeyimdi...Annemin tırnağı bile olamaz...

insanın annesı bitanedir. benı doguran, büyüten,hasta olduğumda başımdan bian bıle ayrılmayan benım elıme dıken batsa canı yanan annemle asla ama asla eşimin annesını bir kefeye koyamam. her ne kadar kayınvalıdemın azı var dılı yok olsada benım annem başkadaır.

aslaaaaaaaaaaaaa benımde hıcbır sorunum yok ama asla annem herseyımdır
o oğluyla benı ayırıyorsa ki öyle annemın attığı tırnak bıle deıl o benım gozumde
ona sırf anne nısanlım ıstedıı ıcın dıyorum ama anlamsızca
bu kaynanalar neden sevılmıyor anlamadım sevmıyorum sevmıcemde kayınvalıdemıtatlicadiarzu

herkesin annesi kendine, kendime yada anneme yapmadığım hiç bi özveriyi kimseye yapmam, annemden sonra herkes eşit kimse ayrıcalık haketmes mesafeli olmak iidir

kayınvalidem iyidir ama annemle kıyaslayamam asla...ana gibi yar olmaz diye düşünenlerdenim,bana bişey olsa en çok annem üzülür,kayınvalidem o kadar üzülmez şimdi,,,eşimin annesi olduğu için saygım var,sevgi konusuna gelince komşu teyzemi ne kadar seviyorsam onuda o kadar seviyorum...

kayınvalidemi çok seviyorum bize gerçekten hep annelik yaptı.yapıyor da...ama bu ilişkinin karşılıklı olduğunu düşünenlerdenim çünkü bazı gelin var anne diye peşinden koşuyor ama boşa,,bazısı kayınvalide kızım diyor ama o da boşa ama karşılıklı dürüstçe olursa işte o zaman neden annem gibi olmasın...

Valla ben de kayınvalidemi severim suana kadar aramızda bi sorun olmadı Allah' a cok şükür ama kendi annemin yerini tutması mümkün değil. Bazı arkadasların da dediği gibi onların bizi kızlarının yerine koyması nasıl mümkün değilse bizim de mümkün olamaz ama severim sayarım kendisini.

Kayınvalidemide kayınpederimide çok seviyorum.hiçbir kötülüklerini görmedim şu zamana kadar..inş evlendikten sonrada değişmezler..o kadar iyilerki..:asigim:

Ama annem...:asigim: Şu sıralar evlenmeme az kaldığındanmıdır nedir "anne" derken burnumun direkleri sızlıyor :çok üzgünüm: Bırak kayınvalidemi,kimseyi annemin yerine koyamam :1no2:

Kayınvalidemle annemi bir tutmam imkansız.
O da bizi kendi öz kızı gibi sevebilirmi?(hayır) Ne kadarda iyi olunursa olunsun olmaz.

:1no2: beşiğini sallayanın önüne kimse geçemez demişimdir hepp:teselli: kim nasıl annemin yerini tutabilirki kıyaslayamam tüm annelerde tektirr,, kayınvalidemde iyidir hoştur ama nedense hiçç özlemem kendileriniiijeyyar bayramdan bayrama görüşüyorum yetiyo hepimizeeşakkıdışakkıdı

kayınvalidem beni yağa yatırıp bala batırsa da adı üstünde kayınvalidedir.annemin yerini hiçbirzaman alamazzz.
çünkü o canımı yakar ama annem asla kıyamazzzzzz

kayınvaldemı annem gıbı goremem benım zaten annem var...

ama ona eşımın annesı olarak saygı duyuyorum.

aramızda hep mesafe olmasından yanayım ..

ama kendı anneme hedıye aldıysam eşımın annesıne de alırım
nasıl eşımle aramda ayrım olmayacağı gıbı annelerıde ayırmam..
ama annemı her gun ararım kayınvaldemı.. 10 gunde bır...

annemle ortak çok noktam var

Aynı benim gibi... Gorunurde ayırdetmem ama gonlumde annecigim bambaska biryerde. Kayınvalidemlede aradaki mesafeyi korurum iç dunyama girmesine bişeylere karışmasına cok musade etmem, oda bayılmaz zaten sırnaşık şey ama annemle arkadaş gibiyimdir.

annemi her gün aramadan duramam hep sesini duymalıyım, kayınvalidemi mümkünse hiç amam hastaysa ararım sadece
annemin yerini kimse dolduramaz, kayınvalidemide sefgilimin annesi diye saygı duyarım o kadar

X