kayınvalidenizi anneniz gibi görüyormusunuz?

Valla kaynanamla yıldızlarımız hiç barışmadı. O beni sevmedi bende onu oğlunu aldım ya elinden öyle düşünüyor :kızgın Annemin yerine nasıl koyarım böyle birini o kızının yerine koyuyomu sanki beni ben koyacam canımmmmm anneciğim seni çokkkkkkkkk seviyorumm hiç kimsenin yerinede koyamam zaten senii :teytey: :teytey:

kayınvalidemi çok seviyorum ama hiç bir zaman annem yerini tutamaz annelik ap ayrı birşey diye düşünüyorum,,,,

asla onlarin yerini tutamazlar anneme nazlandigim gibi kaynanama nazlansam bu deli herhalde der babamla detlestigim gibi kayinbabamla konusamam cok ciddi biri.kimse kimsenin yerini tutamaz bence

Asla annemin yerini tutamaz.Biz ana-kız tartışsak bile hemen öpüşürüz.Et tırnaktan ayrılmaz kısacası...Ama kayınvalide ııııı olmaz :mymeka:

hıc kımse hıcbır fırsatla annemın yerını tutamaz:kahve:
benı dogururken annemle bır sancımı cekmıs,hastayken basımdan bekleyıp gozunden sakınıp o mu yetıstırmıs:dilcikar:
kayınvalıdemı sevıyorum elbettekı ama anne ayrı kayınvalıde apayrı tatlicadiarzu

ben annemi kaybettim. kayınvalideme anne diye hitap etmek çok zor geldi baştan ama şimdi bazen annecim bile diyorum, kendimi ona yakın hissediyorum. fakat o aradaki mesafeyi hatırlatmayı, aslında sizin "el" olduğunuzu hissetirmeyi çok iyi beceriyor. duvara toslamış gibi oluyorum. bu da beni çok üzüyor...

Arkadaşlar kimse kimsenin yerini elbettee tutmaz...ama çok kötü kayınvalideler olsada iyi olanlarda var...şahsen ben kayınvalidemi çok seviyorum..onlarda bana çok iyi davranıyor...ama evlilikte mutlu olmak istiyorsanız sevmeseniz bilee eşiniz için sizin için iyi davranmaya çalışmanızı tavsiye edicem...inanın erkekler herşeyin farkında aslında...

Bazı yazılar okudum şimdi gerçekten çok kötü kayınvalidelerde var...onlara Allah tan sabır diliyorum...Ben kendimi çok şanslı buluyorum...

bu Mümkün Değildir.
Kayinvalidemle Problemim Yok şükü
Iyi Biri
Hatta Alt Katimda Oturuyorrr
çok Taa Iyi Geçiniriz
Amaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Anamin Kokusunu Kimseye Değişmek
Kimseyi Annem Gibi Göremem
Benim Annem TEK BİTANEEEEEEEEEEE
KAYINVALİDEM DE EŞİMİN ANNESİİİİ

her ne kadar annenin yerini tutmasada o da bir anne sonuçta hemde en sevdiğiniz insanın annesi ayırt edilmez ama anneninde yerini tutmaz benim kayınvalidem de çok iyi allah razı olsun kayınbaba zaten yokh kendi annem kadar olmasa da anne benim için

bende kayınvalidesini çok sevenlerdenim.öncelerden bazı kırgınlıklarım olmasına rağmen.hiçbi zaman büyük tartışmalarımız olmadı.çünkü ben küstüğüm insanı silerim.arayı açmamaya hep dikkat ettim.nede olsa eşimin annesi.ama ben eşim için değil istediğim ve hakettiği için seviyorum.nekadarda bana sende benim bi evladımsın desede çocuklarının yerini tutamam.oda annemin yerini tutamaz.ama şu varki annemle onun arasında ayrım yapmam birine yaptığım güzelliği diğerinede yaparım.

malesef kayınvaldemi annem gibi göremiyorum çünkü o çok mesafeli ve sizli bizli davranır bir kere bile içten sarıldığını görmedim bana inşallah düğünden sonra değişir olumlu anlamda bu durum beni çok rahatsız ediyo çünkü

asla göremem..
ana gibi yar olmaz ana bir tanedir..
ne kayınpederimi baba nede kaynanamı anne olarak göremem..tıpkı onların beni kızları gibi görmemeleri gibi....

kayınvalideam iyidir hoştur severimde kendisini fakat bi annenin yerini asla tutamaz hiç bir kayınvalide benim kayınvalidemde dahil buna ayrıca tutsa sizce annelerimize haksızlık olmazmı bizleri büyütürken bütün cefayı annelerimiz çeksin gitsin kadının birine seni annem kadar seviyorum desin

can ayrı canan ayrıdır.can canandanönce gelir.benimde annem canım kayınvalidem cananım oluyo.annem annem kurban olurum onu yaradana ben.rabbim başımızdan eksik etmesin inş.

ne kadar iyi olursa olsun anne babanın yerini tutmaz kaynanam kayınpederim çok iyiler Allah razı olsun ama ben yinede kendi anne babamın yanında onlara anne baba diyemiorum anne babamın yerini kimse alamaz

ayol herkesin bitane annesi vardır.agzı ile bana kus tutsada yine kendi annemi bilirim.asla annem gibi sevmem.sevemem.

kayınvalidemi seviyorum.ama insanın kendi annesi çok başka ya. anne dendiğinde o sıfatı kendi annemden başkasına yakıştıramıyorum. şimdi birbirimize uzak ayrı şehirlerde yaşacaksa onun sıcaklığı hep yanıbaşımda. dertlendim şimdi

kşmse kşmsenin annesi babası olamaz bence onları eşimin ailesi olarak kabulleniyorum sadece
eşim de benim ailemi öyle görüyordur
herkes kendi evladı için katlanıyor gelinine yada damadına durum onlar için de aynı
kayınvalideler de asla bizi kızları yerine koymuyorlar ,benim annem ben eve gittiğimde hala önime yemek koyup yorulmayayım diye cabalar gözümün içine bakar acaba gizlediğim üzüldüğüm birşey var mı diye
kayınvalideniz ise sizden hizmet bekler yorgun olsanız dahi

kşmse kşmsenin annesi babası olamaz bence onları eşimin ailesi olarak kabulleniyorum sadece
eşim de benim ailemi öyle görüyordur
herkes kendi evladı için katlanıyor gelinine yada damadına durum onlar için de aynı
kayınvalideler de asla bizi kızları yerine koymuyorlar ,benim annem ben eve gittiğimde hala önime yemek koyup yorulmayayım diye cabalar gözümün içine bakar acaba gizlediğim üzüldüğüm birşey var mı diye
kayınvalideniz ise sizden hizmet bekler yorgun olsanız dahi

X