Kayınvalidemle başa çıkamıyorum artık

Neden aynı ev?

Ben salı günü sadece 1 kilo incire 50 lira 1 kilo domatese 30 lira verdim.2 kilo malzeme sadece o kadar tuttu.icinde patates soğan patlıcan yeşillik sebze hicbirsey yok.onlar olsa 200den aşağı cikmazdim(evde varlardi)

Ben salı günü sadece 1 kilo incire 50 lira 1 kilo domatese 30 lira verdim.2 kilo malzeme sadece o kadar tuttu.icinde patates soğan patlıcan yeşillik sebze hicbirsey yok.onlar olsa 200den aşağı cikmazdim(evde varlardi)
Yaşli insanlara laf anlatmaktan çocuga laf anlatmaktan daha zor pazara gittiginden 300 400 ü gözden cikarmak lazim

Öncelikle eşinizin size karşı anlayışsızca davranarak yalandan bile olsa fikrinizi sormadan uzun süreli yatılı olarak ailesini çağırmasını doğru bulmadım. Kayınvalideye gelince evet sizi bunaltiyor olabilir ama kötü niyetle o şekilde davranıyormuş gibi gelmedi. Benim kayınvalide gelmese bile telefondan sorun çıkarıp ayrıca arkamdan oğlumun evine gidince gelin gözüme kalk git der gibi bakıyor diyip elli tane iftira attığı için sizin kayınvalide bana gayet katlanılabilir geldi :)) bence biraz akışına bırakın çok takılmayın eşinizle araniz açılmasın yok yere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…