kayınvalidem yatağımda yattı

Ben kendi evimde uyudum ailemle yaşıyorum zaten . Damat ve kaynanam beraber yattı
Öff Allah aşkına.
Siz de bu adamla evleneceksiniz he !

Bu kadar saf olduğunuza inanmiyorum doğrusu.
Tamamen düzmece bir konu .

Küçük oğlu yok . Olay nişanlım o evde bekar evi olarak kalıyor şuan annesi de eve geldi çeyiz düzmeye bizim yatağımızda yatıyor . Ben kendi evimde uyuyorum . Annesi anlasın diye ben yorganları toplayıp çeyiz örtüsü serecektim güya ama nişanlım annesi bozulur diye izin vermedi

Annem bugün aradı zaten annesini bize çağırdı kadın gelmedi bulaşık makinesi kurulacak oğlum gitme bir yere demiş dedi :)
ne olursun hiç uzatma arkana bakmadan kaç 9 yaş varmış bir de aranızda. 30 yaş üstü annesine bagımlı erkeklerle çok ama çok zor. dünyada cehennemi yaşarsın. bırak onlar düzdüğü evde birlikte mutlu mesut yaşasın. hayatının en büyük hatasını yaparsın. nişanı at ve asla dönme ikna olma. benzer bir hikaye biliyorum. özelden anlatırım istersen

ne olursun hiç uzatma arkana bakmadan kaç 9 yaş varmış bir de aranızda. 30 yaş üstü annesine bagımlı erkeklerle çok ama çok zor. dünyada cehennemi yaşarsın. bırak onlar düzdüğü evde birlikte mutlu mesut yaşasın. hayatının en büyük hatasını yaparsın. nişanı at ve asla dönme ikna olma. benzer bir hikaye biliyorum. özelden anlatırım istersen
Lütfen rica ediyorum anlatın

Ne kadar şanslısın bak imzayı atmadan görmüşsün ailece sana uygun olmadıklarını. benim annemle abimin ilişkisi çok özeldir, çok çok düşkünler birbirlerine ama aynı yatakta yatsalar ben garipserim. sarılırsın öper koklarsın evlat her yaşta evlattır ama yer olduğu halde kocaman insanın -bak adam demiyorum kadın için de geçerli- anneyle yatmasının ardında sıkıntılı bir bağlanma biçimi olabilir annesine. ben de anneme aşırı düşkünüm, ve de çok temas sever biriyim, buna rağmen annemle uyumam. burda sanki sana bişeyler ispatlamaya, bak biz böyleyiz aramıza giremezsin diyerek parmak göstermeye çalışıyorlar. nişan cd'si ve davetiyeleri istemeleri de gözdağı verme. alttan alma falan da yok. bu insanlarla yapamazsın.

Ben istemelerindeki sebebi bak biz seni önemsemiyoruz bu düğün olacak zaten biz bu yaptığına takılmadık gibi bir anlam çıkardım zaten beni cepte olarak görüyorlar

Ben de tamamen sizin gibi düşünüyorum. Ensestlikle uzaktan yakından alakası yok bu konunun. Ancak yüzüne kapıyı kapatması vs. çok yanlış ve kabul edilemez

Ben istemelerindeki sebebi bak biz seni önemsemiyoruz bu düğün olacak zaten biz bu yaptığına takılmadık gibi bir anlam çıkardım zaten beni cepte olarak görüyorlar

ben anlamadım, nişan cd'sini sizden istemelerinden "bu düğün olacak" diye düşündüklerini nasıl çıkardınız ki ?
ben bitirmek istiyorlar diye yorumlardım.

Ben de tamamen sizin gibi düşünüyorum. Ensestlikle uzaktan yakından alakası yok bu konunun. Ancak yüzüne kapıyı kapatması vs. çok yanlış ve kabul edilemez
Kesinlikle öyle birsey yok nişanlım bana da çok düşkündür annesine de çok sever sayar aslında bana aşık bir insan düzgün bir insan , ben yattıklarından çok zaten benim istememe rağmen aramızı bulamamasına takıldım aslında herkes çok yanlış olduğunu yazmış ayıp olduğunu evet ayıp ama farklı ve rahat karakterler için normal nir durum olarak görünüyor onlar hatasının farkında değil çok normal onlar için … çünkü Nişanlım bana evlilik teklif edeceği gün annesi de geldi meraktan ve nişanlımın yatağında ( iş için kaldığı başka bir ev ) annesiyle ben beraber yattım kadın beni o gün sarılıp öperek uyudu böyle evladı gibi görüyor aslında annesinin anlayışı öyle heralde tuhaf ama

Hâlâ nişanlı mısın

ben anlamadım, nişan cd'sini sizden istemelerinden "bu düğün olacak" diye düşündüklerini nasıl çıkardınız ki ?
ben bitirmek istiyorlar diye yorumlardım.
Benden davetiyeleri ve nişan cd Sini istedi, beraber izleyecektik annesi geldiğinde aslında , davetiyeler ise bendeydi yarı yarıya bölüşecektik , annesi memlekete dönünce dağıtacak eşe dosta 1 ay kaldı çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…