kayınvalidem yatağımda yattı

Yatağınıza yatmasindan çok eşşek kadar oğluyla yatmasına takilmalisiniz o ne ya çok iğrenç bence

Bunu yaşayan biri olarak bende keklenmek isterdim :)

böyle adamla ya evlenip koyniş koyniş üçünüz yatacaksınız ya da yüzüğü eline verip eyvallah diyeceksiniz. nedense siz birinciyi seçersiniz gibi geliyor
1. Yi seçecek biri olsam evden gitmezdim sineye çekerdim ben şuan durumdan hasarsız sıyrılmak istiyorum

ayrıca yatağı neden siz topluyorsunuz? kim yattıysa o toplasın. ev sahibi olsanız anlayacağım ama kaynana sizden daha ev sahibi o toplasın toplama deyince ısrarla toplayıp tehdit ediyorsunuz bir de yoksa giderim diye
Ben akşamında ona yazdım ki eğer yatarsanız ben yorganları toplayip nevresim seti sererim anlar dedim nişanlım ona izin vermedi toplamak derken mesele oydu

Benim nişanlım bana çok aşık biri düzgün bir insandır , annesi farklı bir şehirde nişanlım ise benim yaşadığım şehirde çalışıyor 4 yıldır beraberiz , düğünümüze 1 ay var annesi de oğluna ve evimize yardım amaçlı (burnunu sokmak için) tuttuğumuz eve geldi amacı çeyizlik eşya vs getirmek , getirdi akşam ben ve nişanlım iş çıkışı gittik o gün güzel geçti ertesi gün gittim birlikte yattıklarını öğrendim , gecesinde dedim ki yatmayın mesaj attım sonra yatarsanız ben yorganları toplar set sererim çeyiz seti parlak . Ertesi gün gittim nişanlım açtı kapıyı annesi 11.30 olmuş hala uyuyor . Bende yatağı sererken bırak dedi bende giderim bırakırsam dedim gidersen git dedi kapıyı yüzüme çarptı

Yetişkin oğluyla yatan anne sapıktır, annesinin yanında yatan oğlu da sapıktır. Bilen bilir erkeklerin sabah ne şekilde uyandığını nitekim... Şimdi derine inmek istemiyorum...
Bana siz sapık gibi geldiniz... Keşke bitseniz ama öyle kötü bir döneme denk geldik işte!

Beraber yatmalarinin , sizin yatağınızda uyumalarinin sebebi olarak neyi gösteriyorlar?

Hiçbir kabulü olamaz da , hani kendilerince haklı olarak düşündükleri noktayı merak ettim...

Yarın bir gün evlenince kayınvalide yine evinize misafir olup gelecektir..
Yatma zamanı, annem kanepede rahat edemez yatağı verelim ona mı diyecek kocanız mesela ?

Ya da ben annemsiz yatamam mı diyecek ?

Ya da , annem yanlış anlar beraber yatmayalim , mı diyecek?

Şaka gibi, saçma sapan işler.

Ne edep var ne saygı.
Yazık olacak size..

Kalacak yer olmadigini, sehir disindan geldiklerini, baska yatak olmadigini dusunerek yatmalarinda cok buyuk sorun yok bana gore. Bosa otele para vermeye gerek yok. Tabi bu saydigim sartlarda dusuncem boyle. Ayni sehirde, kalacam yer varsa, baska yatak varsa kabul etmem.
Nisanlinin seni silip atmasi cok kolay demek ki. Ayrilman en iyisi, senden kolay vazgecen biriyle evlenmen cok buyuk hata olur.

Sebebini nişanlım ben istedim annemi özledim dedi

Kaç kardeşim sen canını yolda mı buldun? Yanlış hesap Bağdat'tan döner. Bu şekilde evlenip bide mahkemelerde uğraşmak, ömrünü rezil etmek gibi binton olası risk alacağına, konu komşu nişan attı desin. Kimseyi duymayın lütfen . Bu karaktersizler evlendikten sonra duble, karaktersiz oluyor

Evet radikal bir karar vermem gerekiyor teşekkür ederim

Sebebini nişanlım ben istedim annemi özledim dedi
E deli bu evliyken de annesi ziyarete geldiğinde sizi salonda yatirmasinlar özledik diye bence yatakta anne tek yatsa problem yok. Beraber yatmalari, bir de siz istemediğiniz hâlde olması, bir de üstünüze kapı kapanması çok ciddi mevzular. Nişanlıyken kapı kapatan evliyken neler yapar.

Bu durumda gelin nerde yatmış bende ona takıldım bir ihtimal gelin hiç uyumadı diğer ihtimal gelin başka evde uyudu. Eğer küçük oğluyla uyuduysa bundan geline ne gelin yatağı toplanmasına müdahele edilmesine mi üzülmüş neye takmış kafayı anlamadım

Aramadı bile sonrasında ne annesi aradı ne o

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…