kayınvalidem yatağımda yattı

Hayatımda daha neler duyucam diyorum sonra burda bu yorumu görüyorum. Bu kaynanalar gelinleri doğum yapınca kesin lohusa tribine giriyorlar tescillemiş oldun. Evlenirken de gelin tribine tabi örnek şekil A konu 😂😂
Bu arada söylemeden geçemicem arkadaşına da helal olsun alnından öpüyorum 😘 Güçlü kadınmış vesselam 👍
Evet güçlüdür ama zor atlattı, herşeyden tiksinir olmuştu. Heran midesi bulanıyor, çıkarıyordu. Sürekli elini, ayağını yıkama sabah akşam duşa girme huyu başlamıştı.
Bebeği 40 günlük bile değilde bu olay olduğunda,
şimdi oğlu 17-18 yaşında
Kendi ailesi çok destek oldu ama tabii bebeğinin en güzel günleri ona zehir oldu.

Yattıkları yeri niye topluyorsun, bırakırsam giderim tribi niye ay ne oluyor kapılar çarpılmış. Siz neden doldunuz da buna patladınız acaba. Yatarsa yatsın çarşafı değişince temizlenmez mi? O evde kaldıklarını bilip yatmasını sorun etmek garip değil mi? Eşyaya böyle anlam yüklemeyin üzülürsünüz. Yalnız bu kadar kolay gemi yakan sizin başınızı yakar. Evlenmeye aklı yetip anasıyla uyuyan adamla evlenmeyi biraz düşünmek lazım. Orda büyük travmalar var
Nişanlınız bir ay sonra düğününüz var diye beraber yaşayacağınız evde yaşıyor galiba. Annesi başka bir şehirde mi yaşıyordu da geldi?Ne için geldi annesi? Evde yatacak başka yer var mı?

Nişanlıyım 1 ay sonra düğünümüz var nişanlımın annesi geldiğinde oğluyla beraber yatağımızda yattı . Ben annesine ayıp olmasın diye bir şey demedim . Nişanlıma söyledim ertesi gün gittiğimde hala o yatakta yatıyordu . Bende yatağı toplarken nişanlım geldi bırak dedi bırakırsam giderim dedim gidersen git dedi kapıyı da yüzüme kapattı ne yapmalıyım
Her şeyi kendi ahlak yapımızla yargılamaya bayılıyoruz… dünya çok büyük bir yer ve insanlar farklı farklı. Büyük ihtimalle anne oğul yatmak onlar için normal, cinsel bir şey olmadığını bildiğinize göre… bir sıkıntı yok? Sizi ilgilendirmez bence annesiyle yatması. Tek ilgilendiren nokta sizin yatağınızda annesinin yatmış olması. Bunu da yargılamadan tatlı dille nişanlınıza anlatın, o bizim yatağımız. Sen istediğin kadar başka yataklarda annenle yat i, ben karışmam. Ancak benim yatağım olduğu için ben hijyenik bulmuyorum, hijyenik olsa da bana uygun değil. Lütfen bakış anlama ancak dikkat edelim ortak kullanımımız olan şeylere. Diye anlat bence. Ama annesiyle yatmasını eleştirme çünkü onlar için normal belli ki… bir de sakın buradaki gibi sapıklık bu falan deme nişanlına, gerçekten büyük bir itham olur. Sorun edeceksen kapının yüzüne kapanmasını sorun edebilirsin ama

Evet güçlüdür ama zor atlattı, herşeyden tiksinir olmuştu. Heran midesi bulanıyor, çıkarıyordu. Sürekli elini, ayağını yıkama sabah akşam duşa girme huyu başlamıştı.
Bebeği 40 günlük bile değilde bu olay olduğunda,
şimdi oğlu 17-18 yaşında
Kendi ailesi çok destek oldu ama tabii bebeğinin en güzel günleri ona zehir oldu.

Travma yaşatmışlar kadına resmen 😬 Onu atlatması hemde lohusalıkla aşırı zordur. Yinede helal olsun o an kimse yaptığını yapamazdı 👍 Allah evladından yana yüzünü güldürsün inşallah 🤲

Her şeyi kendi ahlak yapımızla yargılamaya bayılıyoruz… dünya çok büyük bir yer ve insanlar farklı farklı. Büyük ihtimalle anne oğul yatmak onlar için normal, cinsel bir şey olmadığını bildiğinize göre… bir sıkıntı yok? Sizi ilgilendirmez bence annesiyle yatması. Tek ilgilendiren nokta sizin yatağınızda annesinin yatmış olması. Bunu da yargılamadan tatlı dille nişanlınıza anlatın, o bizim yatağımız. Sen istediğin kadar başka yataklarda annenle yat i, ben karışmam. Ancak benim yatağım olduğu için ben hijyenik bulmuyorum, hijyenik olsa da bana uygun değil. Lütfen bakış anlama ancak dikkat edelim ortak kullanımımız olan şeylere. Diye anlat bence. Ama annesiyle yatmasını eleştirme çünkü onlar için normal belli ki… bir de sakın buradaki gibi sapıklık bu falan deme nişanlına, gerçekten büyük bir itham olur. Sorun edeceksen kapının yüzüne kapanmasını sorun edebilirsin ama
Sorun ettiğim şey bana saygı duyulmaması mahrem bölgemizde annesiyle yatmış olması ve değer görmemek onca heveslerle ilmek ilmek kurduk biz evimizi ama şuan yaşadığım şeyleri hiç haketmedim bugünde benden davetiyeleri ve nişan videosunu istedi sizce amaçları ne

Nişanlıyım 1 ay sonra düğünümüz var nişanlımın annesi geldiğinde oğluyla beraber yatağımızda yattı . Ben annesine ayıp olmasın diye bir şey demedim . Nişanlıma söyledim ertesi gün gittiğimde hala o yatakta yatıyordu . Bende yatağı toplarken nişanlım geldi bırak dedi bırakırsam giderim dedim gidersen git dedi kapıyı da yüzüme kapattı ne yapmalıyım
Bence yatağa yatmasını değil oğluyla yatmasını dert edinin bildiğin ana kuzusu ooo yol yakınken dönnn

Bu olaydan, kovulmadan sonra normal devam etmeniz garip. Düğüne bir ay olabilir, şu an size dönülmez Bir yoldaymışsınız gibi de geliyor olabilir ama hala vaktiniz var düşünmek için.
Saygısızlık yapan ve bu saygısızlıktan pişman olmayan, aksine üste çıkan bir eşle ne kadar mutlu olabilirsiniz?
Enine boyuna düşünüp karar vermeniz lazım.

Sorun ettiğim şey bana saygı duyulmaması mahrem bölgemizde annesiyle yatmış olması ve değer görmemek onca heveslerle ilmek ilmek kurduk biz evimizi ama şuan yaşadığım şeyleri hiç haketmedim bugünde benden davetiyeleri ve nişan videosunu istedi sizce amaçları ne
Sektirip gitsinler, hastalıklı, normallikten uzak delilere ayıracak vaktiniz olmasın.

Neden böyle algılandım bilmiyorum rica ederiyorum düğünüme 1 ay var ona göre yorumlar mısınız hassas bir dönemdeyim
Yorumladım aslında ayrılın dedim.
Tüm olayların üstüne bir de sizi kovmuş resmen bu her şeyi anlatıyor.
Evlenince neler yapar siz düşünün.
Ben annesiyle uyumasında- bence çok yanlış- art niyet aramıyorum.
Aramak istemiyorum yok artık diyorum ama siz istememişsiniz ya olay bitmiş orda.
Hadi sadece annesi orda yatsa kendisi kanepede yatsa idi.
Onu da yapmamış.
Üstüne sizi kovmuş bildiğiniz.
Ne yapacaksınız bu adamla nikah masasına oturmak içinize sinecek mi?

Bu olaydan, kovulmadan sonra normal devam etmeniz garip. Düğüne bir ay olabilir, şu an size dönülmez Bir yoldaymışsınız gibi de geliyor olabilir ama hala vaktiniz var düşünmek için.
Saygısızlık yapan ve bu saygısızlıktan pişman olmayan, aksine üste çıkan bir eşle ne kadar mutlu olabilirsiniz?
Enine boyuna düşünüp karar vermeniz lazım.
Hayır muhatap olmadık birbirimizle mesaj attı sadeve bana davetiyeleri ve nişan videosunu istedi benim nabzımı ölçmeye çalışıyor şuan

Yorumladım aslında ayrılın dedim.
Tüm olayların üstüne bir de sizi kovmuş resmen bu her şeyi anlatıyor.
Evlenince neler yapar siz düşünün.
Ben annesiyle uyumasında- bence çok yanlış- art niyet aramıyorum.
Aramak istemiyorum yok artık diyorum ama siz istememişsiniz ya olay bitmiş orda.
Hadi sadece annesi orda yatsa kendisi kanepede yatsa idi.
Onu da yapmamış.
Üstüne sizi kovmuş bildiğiniz.
Ne yapacaksınız bu adamla nikah masasına oturmak içinize sinecek mi?
Hayır içime sinmeyecek

Nişanlım şuan bu evde yaşıyor ben ise ailemin evinde 1 ay sonra evlencez annesi memleketten geldi çeyiz yardımına koltuk var birde yatak var beraber yatmışlar uyardım ona rağmen yatmışlar
Yatakta yatilmasi problem değil bence. Yardima gelmis bos yatak zaten kullanılsa ne olacak. Annem gelse yat derim o durumda mesela. Ama anne ogul beraber nasıl yatmis o sacma

Hayır muhatap olmadık birbirimizle mesaj attı sadeve bana davetiyeleri ve nişan videosunu istedi benim nabzımı ölçmeye çalışıyor şuan
Yol verin gitsin işte.
Bilmiyorum ne kadardır birliktesiniz ama hadi 3 yıl olsun.
2 yıllık emeklerim,hayallerim diye bakmayın olaya yoksa kaç 2 yıl bu adam ve annesi yüzünden çekersiniz.
Şimdi 3 ay ağlayın ama bir ömür rahat edin.

Yol verin gitsin işte.
Bilmiyorum ne kadardır birliktesiniz ama hadi 3 yıl olsun.
2 yıllık emeklerim,hayallerim diye bakmayın olaya yoksa kaç 2 yıl bu adam ve annesi yüzünden çekersiniz.
Şimdi 3 ay ağlayın ama bir ömür rahat edin.
Annemde öyle diyor onlar çok rahat bize göre değil diyor , evlenip dul kalmaktansa diyor

X