kayınvalidem yatağımda yattı

Vallaha bilemiyorum. Bana sanki konu sahibini beraber ezebilecekleri gibi geldi önlem alinmazsa.
Annem de öyle diyor zaten onlar seni sessiz ezik yapmaya çalışıyor diyorlar . Beni nişanlım çok sever her dediğimi yapardı , herseyin en güzelini alır gezeriz tozarız … ben mühendisim zaten biraz ezmek değilde altta kalmak istemiyorlar …

Ama şimdi siz baştan susmussunuz doğumdan sonra kayınvalidem benimle kaldı ben odama yatmaya giderken kızım lohusa yanlız birakilmaz derler isterse burda uyu dedi koltukda yatıyordu sonra bende yok anne ben rahat edemem dedim oda tamam ozmn kapını açık koy aklim sende kalmasın merak ederim dedi o gece kocam yoktu çünkü yani ben annemle bile yatamıyorum siz kaynananizla nasıl hattınız🙄
Yatamadım ki uyuyamadım sinir oldum ama belli etmedim ben hep öyle tatsızlık çıkmasın diye sustum

Ama şimdi siz baştan susmussunuz doğumdan sonra kayınvalidem benimle kaldı ben odama yatmaya giderken kızım lohusa yanlız birakilmaz derler isterse burda uyu dedi koltukda yatıyordu sonra bende yok anne ben rahat edemem dedim oda tamam ozmn kapını açık koy aklim sende kalmasın merak ederim dedi o gece kocam yoktu çünkü yani ben annemle bile yatamıyorum siz kaynananizla nasıl hattınız🙄

Burda zorla dogumhaneye girmeye calisan bir kayinvalide olmustu. Disari atmislardi kadin rahat dogursun diye. Kadinin esi de ama annesinin girmesini istiyordu. Doktor "seni de atarim" dediginde sustu :KK70: bi an onlar aklima geldi. O potansiyel var gibi

Annem de öyle diyor zaten onlar seni sessiz ezik yapmaya çalışıyor diyorlar . Beni nişanlım çok sever her dediğimi yapardı , herseyin en güzelini alır gezeriz tozarız … ben mühendisim zaten biraz ezmek değilde altta kalmak istemiyorlar …

Ama cok seven adam öyle surata da kapi kapatmaz ki. Ortayi bulmaya calisir. O an bile aklina cözüm gelmiyorsa bile sonra arar gönlünü almaya calisir. Adamda tik yok kendini hakli gördügü icin

Burda zorla dogumhaneye girmeye calisan bir kayinvalide olmustu. Disari atmislardi kadin rahat dogursun diye. Kadinin esi de ama annesinin girmesini istiyordu. Doktor "seni de atarim" dediginde sustu :KK70: bi an onlar aklima geldi. O potansiyel var gibi
Yuh yaaa gercektenmi😱Şuan kayınvalidem yanımda olsa canim kaynanam die sarilasim geldi😅Allah kaynananın da hayırlısını versin🤭
Yatamadım ki uyuyamadım sinir oldum ama belli etmedim ben hep öyle tatsızlık çıkmasın diye sustum
Zaten zemini siz hazirlamissjniz şuan nisanlinda nasılsa düğüne az kaldı hiç bı halt yiyemez diyor senin için valla bacım ayrilmazsanda bu adamdan bı sınır ciz seni çok ezerler

Ahahah emin olun beterini yaşarım ben ay aklıma geldi nişanlım iş evinde kalırken bir iş arkadaşı da kakıyordu ama o an evde yoktu biz kalırken annesiyle o evlilik teklifi zamanı . Annesi de benim tuvalette dantelli kilodumu bulmuş bende asmıştım kurusun diye . Onu verdi bana kızım oğlan görür al bunu odaya As diye 😅 konuyla alakasız ama aklıma geldi

Ama cok seven adam öyle surata da kapi kapatmaz ki. Ortayi bulmaya calisir. O an bile aklina cözüm gelmiyorsa bile sonra arar gönlünü almaya calisir. Adamda tik yok kendini hakli gördügü icin
Haklı görüyor beni de saygısız çünkü ben hep annesini kötüledim nişan sürecinde birde sinirli biriyim o yüzden bezdi benden bu süreçte saygı duyulmasına hep engel oldum bana dengesiz olarak görüyor beni .

lohusa yalnız bırakılmaz durumundan arkadaşım da kv ile uyumuştu. bana garip gelmişti. kocası yatak odasında. onlar salon sıcak diye mi artık her ne sebeptense salonda yatıyordu bebeği ile. kvde de onla yatmıştı. ilk günler o yardım ediyor diye mi ne onla yatmış bana oldukça tuhaf gelmişti.

ben evlenmeden önce annemle çok yattım. deprem fobim var. gece korkarsam çağırırdım. belki düğünden bir gece önce de birlikte yatmışızdır. bütün gece olmasa da. sarılıp ağlamıştık. istersen yanımda yatayım demişti. gerçi uyumadık sanırım şimdi hatırladım ama yine de sebepsiz yatılmaz ya. başka yatak yoksa yine annemle yatarım su an ama yatak varken bence garip.

Yok artik girip ne yapacakmış? Ikinmasina yardım mı edecek tövbe Rabbim

Yuh yaaa gercektenmi😱Şuan kayınvalidem yanımda olsa canim kaynanam die sarilasim geldi😅Allah kaynananın da hayırlısını versin🤭

Zaten zemini siz hazirlamissjniz şuan nisanlinda nasılsa düğüne az kaldı hiç bı halt yiyemez diyor senin için valla bacım ayrilmazsanda bu adamdan bı sınır ciz seni çok ezerler

Var öyle. Heleki bizim insanimiz bazen hastanede oldugunu unutuyor.

Yok artik girip ne yapacakmış? Ikinmasina yardım mı edecek tövbe Rabbim

Orasini kimse anlamadi. Dogumhaneye zaten sadece bir kisinin olmasina izin veriliyor. Garip bir anne ogul. Ogulu daha sonra cocuk doktoruna da saldirmaya calisti. Cocuk doktoru polisi cagirdi. Artik oraya adim atmasi yasak

Orasini kimse anlamadi. Dogumhaneye zaten sadece bir kisinin olmasina izin veriliyor. Garip bir anne ogul. Ogulu daha sonra cocuk doktoruna da saldirmaya calisti. Cocuk doktoru polisi cagirdi. Artik oraya adim atmasi yasak
Zaten sıkıntılı bir aile yani. O zaman şaşırmamak lazım..

Zaten sıkıntılı bir aile yani. O zaman şaşırmamak lazım..

Adam bebek bakimindan bi haber, cünkü herseyi kadin yapiyormus. O gün doktora bebegi o getirmek zorunda kalmis. Cocugu giydiremedigi icin hemsire yardim etmis. Sonra bos yerden olay cikartmis. Görgüsüzlük var yani.

Adam bebek bakimindan bi haber, cünkü herseyi kadin yapiyormus. O gün doktora bebegi o getirmek zorunda kalmis. Cocugu giydiremedigi icin hemsire yardim etmis. Sonra bos yerden olay cikartmis. Görgüsüzlük var yani.
Allah etrafindakilere yardım etsin. Doktora saldıran adamın kişiliğini tahmin etmek zor değil.

çünkü Nişanlım bana evlilik teklif edeceği gün annesi de geldi meraktan ve nişanlımın yatağında ( iş için kaldığı başka bir ev ) annesiyle ben beraber yattım kadın beni o gün sarılıp öperek uyudu böyle evladı gibi görüyor aslında annesinin anlayışı öyle heralde tuhaf ama
Ay yok artık daha neler.
Tamam siz sorunsuzca evlenin, üçünüz birlikte sarıla öpüşe uyursunuz her gece, hepiniz aynı kafadasınız çünkü.

Ayni yatakta yatmayi garip bulmayanlar asıl bana garip geldi. Siz de mi anasiniz ve 30 yaşındaki oğlunuzla arti bir koltuk varken ayni yatakta yatiyorsunuz? Yoksa kocalarınız anasiyla ayni yatakta uyuyor diye mi bunu normal karsiliyorsunuz? Ayy bir de adam özledi diye ayni yatakta yatmak istemiş, evlenince de özleyince böyle yapar artık. Koca dana:emir_bebek:
Kaç çeşit insan varsa o kadar farklı yorum olabilir. Ama madem sordunuz cevap vereyim 30lu yaşlardayım ve ana değilim. Boşanma aşamasındayım hayır kocam anasıyla hiç yatmadı. Gördüğünüz gibi mikro konulardan makro çıkarımlar yapmaya gerek yokmuş. Zaten öyle olsa psikoloji, sosyoloji bilimlerine gerek olmaz değil mi
Aynı yatakta yatınca aklına ensest ilişki gelenlere biz de sizin yaptığınız gibi konuyu tersten çevirip soralım mı ?
Yoksa sizde mi diye ? Ne saçma olur değil mi ?

Kaç çeşit insan varsa o kadar farklı yorum olabilir. Ama madem sordunuz cevap vereyim 30lu yaşlardayım ve ana değilim. Boşanma aşamasındayım hayır kocam anasıyla hiç yatmadı. Gördüğünüz gibi mikro konulardan makro çıkarımlar yapmaya gerek yokmuş. Zaten öyle olsa psikoloji, sosyoloji bilimlerine gerek olmaz değil mi
Aynı yatakta yatınca aklına ensest ilişki gelenlere biz de sizin yaptığınız gibi konuyu tersten çevirip soralım mı ?
Yoksa sizde mi diye ? Ne saçma olur değil mi ?
Kesinlikle öyle ben derdimi ilişkimi anlattım bulunduğum sürecin stresinden ne yapmam gerektiğini düşünemediğimi ifade etmeye çalıştıkça insanlar bunun ensest olarak yorumladı okurken utanıyorum ya öyle değiller çok normal düşüncelerle yattılar sadece gereksiz bir eylem farklı alışmışlar ama konu nerelere geldi

Ay yok artık daha neler.
Tamam siz sorunsuzca evlenin, üçünüz birlikte sarıla öpüşe uyursunuz her gece, hepiniz aynı kafadasınız çünkü.
Ne kafasındayız ? Anlamadım kadının yaptıklarını doğru bulmuyorum ama nişanlımın annesi sonuçta kabul edilebilir seviyeye getirmeye çalışıyorum…

Benim de yetiskin olduktan sonra annemle ayni yatakta yattigim oldu. Sapiklik olarak görmüyorum cocugunolduktan sonra. Galiba ondan garipsemiyorum 🤷🏻‍♀️
Yetişkin olduktan sonra babanızla aynı yatakta yatmamışsınızdır ama, ben asla yatmadım mesela. Burada konu karşı cins ebeveynle aynı yatakta yatmak ve bundan hiç rahatsız olmamak.

Yetişkin olduktan sonra babanızla aynı yatakta yatmamışsınızdır ama, ben asla yatmadım mesela. Burada konu karşı cins ebeveynle aynı yatakta yatmak ve bundan hiç rahatsız olmamak.
Çok mantıklı bu açıdan hiç düşünmedim ben o yatakta babamla uyuyorda olabilirdim … bu fikri ona sunacağım konuştuğumuzda

X