kayınvalidem yatağımda yattı

O öyle kolay olmuyor. Herkesin bulunduğu topluma göre göze alması gereken durumlar olabilir.

Şuan bu kızımız ayrılsa, evlenip boşanmaktan daha kötü bir hale düşer.

Yada gidip cerrahi işlem yaptıracak. Başka çaresi yok. Bu etik değil zaten. Kendine saygisi kalmaz. Bu şekilde toplum önünde aklanmış görünse bile içi kendini affetmez. Bu şekilde Yaptığı evlilik, asla sürmez.

O yüzden bir.secim yapmış ve sonucu bu olmuş mecburen savaşacak
size katılmıyorum bende ki konu sahibi de önemli olmadığını söylemiş, göz göre göre git evlen 1 hafta sonra da eyvallah de boşan mı mantıklı? ne olursa olsun doğru olmayan evliliğe yol almak yanlış bence.

size katılmıyorum bende ki konu sahibi de önemli olmadığını söylemiş, göz göre göre git evlen 1 hafta sonra da eyvallah de boşan mı mantıklı? ne olursa olsun doğru olmayan evliliğe yol almak yanlış bence.
Kesinlikle öyle hayatımı göz göre göre onlar için zindan edemem

Ben onu görmemişim. Eğer önemli değilse tartışılacak birşey yok o zaman. Arkasını dönüp gitmeme sebebi "yok". Ayakkabısız kaçması gerek

İnanın taviz tavizi doğurur.
Sizin orda tavrınızı koymanız hoşuna gitmemiş nişanlınızın. Haklı tavrınızı tabi
Bunların sonu gelmez ki bugün bunu yapan yarın bir iki ay boyunca evinizde kalmaya gelir nasıl olsa ses etmiyor diye düzeninize çocuğunuza bile karışır oğlum arkam da diye. Tabi ki gelecek kalacak ama her şeyin bir dozu bir ayarı vardır.
Aslında kayınvalideniz daha hatalı ne demek ya yeni gelin olacak kişinin yatağında uyumak ya pes diyorum başkada bir şey demiyorum.
umarım hakkınızda en doğrusu ne ise o olur.

Bir eşyaya bu kadar anlam yüklenmesi :KK64:
Konu gerçekten eşya mi herkesin bir hassasiyeti vardır ben yatağıma kimse yatsin istemem bir başkası kıyafetlerini başkasının giyinmesinden hoşlanmaz bir başkası klozet kapağının açık bırakılmasından bakarsanız hepsi eşya ama hepsi farklı hassasiyetler. Burada kadın rica etmiş söylemiş istemiyorum diye ona rağmen ona inat yapmışlar tekrar yapmasınlar diye önlem almak istemiş o zaman da yüzüne kapıyı carpmislar. Ayrıca bu yeni birsey değil genel kabul görmüş birsey yatak odası özeldir kv gayette bunun bilincindedir diye düşünüyorum.

Beraber mi yatmışlar😳 yuh yer mi yokmuş. Yatağınızda yatmasından çok daha büyük bir sorunla karşı karşıyasınız. Ne yapmanız gerektiği çok açık.

Konu gerçekten eşya mi herkesin bir hassasiyeti vardır ben yatağıma kimse yatsin istemem bir başkası kıyafetlerini başkasının giyinmesinden hoşlanmaz bir başkası klozet kapağının açık bırakılmasından bakarsanız hepsi eşya ama hepsi farklı hassasiyetler. Burada kadın rica etmiş söylemiş istemiyorum diye ona rağmen ona inat yapmışlar tekrar yapmasınlar diye önlem almak istemiş o zaman da yüzüne kapıyı carpmislar. Ayrıca bu yeni birsey değil genel kabul görmüş birsey yatak odası özeldir kv gayette bunun bilincindedir diye düşünüyorum.
Burda asıl mesele koca adamın annesiyle yatması, evin durumunu bilmiyoruz, belki eşyalar tamamlanmamıştır yatacak yer yoktur neyse de, bana göre yatak meselesinin abartılması çok saçma, yeri gelir misafirine kendi yatak odasını verir insan, ya da yeri gelir eşyalı daha önceden kullanılmış ev tutar, yatak dahil bütün eşyalar başkaları tarafından kullanılmıştır ya da ikinci el eşya alınabilir, benim yatağıma kimse yatamazı abartılmış bir saçmalık buluyorum.

Burda asıl mesele koca adamın annesiyle yatması, evin durumunu bilmiyoruz, belki eşyalar tamamlanmamıştır yatacak yer yoktur neyse de, bana göre yatak meselesinin abartılması çok saçma, yeri gelir misafirine kendi yatak odasını verir insan, ya da yeri gelir eşyalı daha önceden kullanılmış ev tutar, yatak dahil bütün eşyalar başkaları tarafından kullanılmıştır ya da ikinci el eşya alınabilir, benim yatağıma kimse yatamazı abartılmış bir saçmalık buluyorum.
Konu sahibinin diğer yorumlarını okursanız yatacak yer var özellikle orada yatilmis . Dediğiniz gibi birlikte yatilmasi konusunda hemfikirim sizinle zaten. İşte siz verebilirsiniz başkasına yatağınızi ama birçok insan vermek istemez sizin yatağınızda başkalarının yatmasını normal bulmaniz saçmalık olarak yorumlanmiyorsa bir başkasının yatağını kendisine özel kılması da " cok saçma " denilerek gecistirilemez. Kimin neye hassasiyeti var bilemem ama özellikle belirtildiyse bana uygun değilse dahi saygı gösteririm. Ve aynı şekilde saygı beklerim bu çok saçma diyerek saygısızlık yapılmasını da hoş görmem.

O öyle kolay olmuyor. Herkesin bulunduğu topluma göre göze alması gereken durumlar olabilir.

Şuan bu kızımız ayrılsa, evlenip boşanmaktan daha kötü bir hale düşer.

Yada gidip cerrahi işlem yaptıracak. Başka çaresi yok. Bu etik değil zaten. Kendine saygisi kalmaz. Bu şekilde toplum önünde aklanmış görünse bile içi kendini affetmez. Bu şekilde Yaptığı evlilik, asla sürmez.

O yüzden bir.secim yapmış ve sonucu bu olmuş mecburen savaşacak
bu çok saçma adamda zaten bu mecburiyet mantığında olduğu için kızı bi yerlerine takmıyor
o kız ever ben seninle yattım ama evlenmek zorunda değilim dediği an adam bu yaptıklarının bir tanesini yapamaz

Nişanlıyım 1 ay sonra düğünümüz var nişanlımın annesi geldiğinde oğluyla beraber yatağımızda yattı . Ben annesine ayıp olmasın diye bir şey demedim . Nişanlıma söyledim ertesi gün gittiğimde hala o yatakta yatıyordu . Bende yatağı toplarken nişanlım geldi bırak dedi bırakırsam giderim dedim gidersen git dedi kapıyı da yüzüme kapattı ne yapmalıyım
Sakin evlenmeeee sakınnnnnn
Şimdiden bunu yapan yarın neler yapmaz hemen o yüzüğü at

Ya linc yemek istemiyorum ama erkekler bizler gibi uyanmiyor, sabah halleri farkli oluyor. Bu yuzden 30larindaki oglumla ayni yatakta yatip, onun o halini gormek istemezdim sanirim. (Agir hasta olur kaybetme korkum vardir, yatalak olur duygusal davranirim orasi ayri mesele). Anne kizin beraber yatmasiyla bir tutamayacagim bunu

Kesinlikle öyle birsey yok nişanlım bana da çok düşkündür annesine de çok sever sayar aslında bana aşık bir insan düzgün bir insan , ben yattıklarından çok zaten benim istememe rağmen aramızı bulamamasına takıldım aslında herkes çok yanlış olduğunu yazmış ayıp olduğunu evet ayıp ama farklı ve rahat karakterler için normal nir durum olarak görünüyor onlar hatasının farkında değil çok normal onlar için … çünkü Nişanlım bana evlilik teklif edeceği gün annesi de geldi meraktan ve nişanlımın yatağında ( iş için kaldığı başka bir ev ) annesiyle ben beraber yattım kadın beni o gün sarılıp öperek uyudu böyle evladı gibi görüyor aslında annesinin anlayışı öyle heralde tuhaf ama
Siz aslında içinizde "ama nişanlım bana aşık, annesi de beni sever" diye bu insanları aklamaya çalışıyorsunuz. Aşık olan insan sevdiğinin yüzüne kapı kapatıp gidersen git der mi? Sakın normalleştirmeyin.

ya anamla kaynanamı düşünüyorum uyumaz oğullarıyla. aslında uyumakta da sorun yok bence. sorun nişanlınızın size karşı davranışları. bence kaç kurtar kendini

adamla sevişmiş olmanız bir ömür anasını çekmeniz gerektiği anlamına gelmiyor evlenmeden sevişen tek siz değilsiniz yazık kendinize gidip evlenip hayatınızı karartacaksınız
Bunun için evlenmeyi düşündüğümün yorumu nerden çıktı anlamadım ? Ben severek tercih ettim onu o da beni . Yaşadıklarımı sindirsem buraya yazmam benim amacım fikir almak insanların düşüncelerini öğrenmek…

ya anamla kaynanamı düşünüyorum uyumaz oğullarıyla. aslında uyumakta da sorun yok bence. sorun nişanlınızın size karşı davranışları. bence kaç kurtar kendini
Bana karşı davranışları ve ortamızı bulamaması . Annesiyle yaptığı davranışları normal karşılaması fikirlerimi önemsememesi

X