kayınvalidem yatağımda yattı

Ne kafasındayız ? Anlamadım kadının yaptıklarını doğru bulmuyorum ama nişanlımın annesi sonuçta kabul edilebilir seviyeye getirmeye çalışıyorum…
Garip kafalardasınız.
Hayır diyemediğim için kaynanamla sarıla öpüşe koyun koyuna yatmak mı?
Yani ben bu senaryoyu rüyamda görsem, acaba hangi kafayla uyudum da böyle saçma bir rüya gördüm derim.

Annesi daha neler yapacak bana kim bilir
Sadece annesi değil nisanlinizda aynı annesiyle bir olup kapı carpmali trip atiyo bak benim 16 yaşında oğlum var ben cagirsam bile benimle uyumaz kadın hadi normal değil adam daha da vahim koca adamsın hayret bişey eğer evlenirsen çok çekersin demedi deme ailecek anormaller

Evet ben zaten dediğim dedik hareketlerim var … birde bende bir problem var sinir krizi geçirebiliyorum o yüzden o benden biraz korkuyor nişanlım yani o davranışlarımı da gördüğü için …
ohhh sen böyle suçla kendini benim yüzümden oldu sinirliyim inat hareketlerim var falan diye

evlen kaçırma bunu en azından başkaları yanmasın

Ne kafasındayız ? Anlamadım kadının yaptıklarını doğru bulmuyorum ama nişanlımın annesi sonuçta kabul edilebilir seviyeye getirmeye çalışıyorum…
Ensest mensest bilmem ama yüzünüze kapı çarpıldı hanımefendi, kapı dışarı edildiniz, hangi kabul edilebilir seviye? Şu yaşadığınızı evli ve karnı burnunda hamile iken yaşadığınızı düşünün.

Garip kafalardasınız.
Hayır diyemediğim için kaynanamla sarıla öpüşe koyun koyuna yatmak mı?
Yani ben bu senaryoyu rüyamda görsem, acaba hangi kafayla uyudum da böyle saçma bir rüya gördüm derim.
Saçma görüyorsanız yorum yapmayın
ohhh sen böyle suçla kendini benim yüzümden oldu sinirliyim inat hareketlerim var falan diye

evlen kaçırma bunu en azından başkaları yanmasın
dalga mı geçmeye başladınız :) ironi komik değil

Dünden beri konuya yorum yapmadım arkana bakmadan kaçççç diyeceğim.
Şimdiden böyleyse ileride neler yapar kestiremiyorum.
Annem bizle kalacak, çocuk doğdu senin annen gelmesin benimki gelsin, sen çalış çocuğa annem baksın anam anam garip anam diyecek bir adam bu

İnsan 1 ay sonra evleneceği nişanlısının tek bir isteğine saygı göstermez mi?
Ayrıca ne adap bilmeyen kadınmış o yeni gelinin yatağına hatta başkasının yatağına izin istenmeden yatılmaz.
Kanepede uyusa incileri mi dökülüyormuş?

dalga mı geçmeye başladınız :) ironi komik değil
ya okumuş mühendis olmuşsunuz siz düğüne 1 ay var diye nişanlınızın sizin yüzünüze kapıyı çarpmasını sizi aramamasını annenizin kv yi çağırmasına rağmen kadının gelmemesini normalleştirmeye çalışıyorsunuz
düğüne 1 ay kala nişan atmış insanım şimdi sizin bu konunuzu okudukça şükrediyorum ki öyle bir ana kuzusuyla evlenmemişim
inşallah pişman olmazsınız

ayrıca bu kadar normalleştirmeye çalışmanız komik benim ironim değilsede

Yeni gelinin evinde daha evlenmeden kayınvalidenin yatması ayrı bir olay, oğluyla yatması ayrı bir olay. Olması gereken kv koltukta yatması, hadi oğlu rahat etsin vs diye yatırdı beraber yatmak ne demek? Üstüne kapıyı göstermiş.
İlerde size sen koltukta yat ben annemle yatıcam derse ne yapacaksınız?

Dünden beri konuya yorum yapmadım arkana bakmadan kaçççç diyeceğim.
Şimdiden böyleyse ileride neler yapar kestiremiyorum.
Annem bizle kalacak, çocuk doğdu senin annen gelmesin benimki gelsin, sen çalış çocuğa annem baksın anam anam garip anam diyecek bir adam bu

İnsan 1 ay sonra evleneceği nişanlısının tek bir isteğine saygı göstermez mi?
Ayrıca ne adap bilmeyen kadınmış o yeni gelinin yatağına hatta başkasının yatağına izin istenmeden yatılmaz.
Kanepede uyusa incileri mi dökülüyormuş?
Boşuna yorulmayın konu sahibi şuan “acılara yürüyor korkmuyorum” şarkısını söylüyor bağıra bağıra :)
Bizi duymuyor, dinlemiyor, işine gelmeyince kapıyı suratına çarpıveren nişanlısı çok aşıkmış kendisine, öyle beyan ediyor… Ne diyelim kendi bilir…

inanamiyorum ya nisanlinizin annesiyle yatmasindan daha garip olan ne biliyor musun
senin kayinvalide adayinla ayni yatakta yatman
siz evlenin ucunuz beraber takilirsiniz artik
nasil hayir diyemedigin icin kayinvaliden bile degil yani olsa da farketmez de ayni yatakta uyudunuz 24 yasinda evlenmeye karar vermis birisi nasil hayir diyemedigi icin bu sacmaligi kabul eder aklim almiyor saka gibisiniz

Yetişkin olduktan sonra babanızla aynı yatakta yatmamışsınızdır ama, ben asla yatmadım mesela. Burada konu karşı cins ebeveynle aynı yatakta yatmak ve bundan hiç rahatsız olmamak.

Babam erken vefat ettigi icin bilemem acikcasi. Hic denk gelmedi. Zaten annemle beraber yattigim daha cok o vefat ettikten sonra olmustu

Kesinlikle öyle birsey yok nişanlım bana da çok düşkündür annesine de çok sever sayar aslında bana aşık bir insan düzgün bir insan , ben yattıklarından çok zaten benim istememe rağmen aramızı bulamamasına takıldım aslında herkes çok yanlış olduğunu yazmış ayıp olduğunu evet ayıp ama farklı ve rahat karakterler için normal nir durum olarak görünüyor onlar hatasının farkında değil çok normal onlar için … çünkü Nişanlım bana evlilik teklif edeceği gün annesi de geldi meraktan ve nişanlımın yatağında ( iş için kaldığı başka bir ev ) annesiyle ben beraber yattım kadın beni o gün sarılıp öperek uyudu böyle evladı gibi görüyor aslında annesinin anlayışı öyle heralde tuhaf ama
Elin kadınıyla uyumak size normal geldi mi gerçekten?

Kesinlikle öyle ben derdimi ilişkimi anlattım bulunduğum sürecin stresinden ne yapmam gerektiğini düşünemediğimi ifade etmeye çalıştıkça insanlar bunun ensest olarak yorumladı okurken utanıyorum ya öyle değiller çok normal düşüncelerle yattılar sadece gereksiz bir eylem farklı alışmışlar ama konu nerelere geldi
Ben ilk yorumumda da beraber yatmalarina tepki gösterdim ama ensest olarak yorumlamadım. O yaşlarda hala ana kuzusu gibi annemi özledim onunla yatıcam tavrı çok itici geldi bana. Ben kadının da erkeğin de ana kuzusu olmasindan nefret ederim ve kapiyi suratiniza kapatıp sizi bir daha aramaması da bazı şeylerin gözden geçirilmesi gerektiğini düşündürüyor

Evlenince üçünüz beraber mi uyuyacaksınız? Çok saçma olaylar döngüsü ya. Inanılmaz cidden
Aklıma gelen :
56F01151-6DB0-4B88-961D-343134F0846C.jpeg

Sebebini nişanlım ben istedim annemi özledim dedi
Hepimiz annemizi ,babamızı özlüyoruz ama birlikte de yatmıyoruz.gecmiste yaşadığınız olayları ki buna benzer çok şey olmuştur eminim, bir düşünün ve bir karar verin.ama karar verirken mantıklı karar verin.masraf yapıldı ayrılamam diye düsünmeyin.

Burada bu kadar insan ne seninle dalga geçmek için ne de seni yermek için yazıyor. Kendini senin yerine koyuyor ya da tecrubelerini paylaşıyor ve ortak fikir bu adamla evlenirsen kv iliskinizdeki 3. Kişi olacak ki bu konuda qnnende bizimle hemfikir şuan tepkini koyup nisanlina göz dağı versen dahi nişanlin seni seviyorsa eğer annesi ve senin aranda denge kurmak zorunda olduğunu anlamış bir şekilde gelecek ve evliliğinizde de seni kaybetmekten korktuğu için bu konuya özen gösterecek. Ama sen şuan yaptığın gibi ne olursan ol yine gel dersen evliliğinde de bu muamele sana reva görülecek. Hiç donmez nişanı atalim derse de kurban kes zaten o adam annesinden baska bir kadını sevmeyecek demek. Kendini boşa suçluyorsun senin isteğin gayet makul anlayışsız ve görgüsüz olan onlar hakkında hayırlısı
Dipçe: Ben evlilikten önce eşimin annesini tanımadım esimde çok düşkün değildi. Eğer ki tanısaydım (suradaki kv konularına artık yazmaya utanıyorum bu huylar benim kv de var diye dusun artik) ya da eşimin evlendikten sonra anneci olacağını bilseydim evlenir miydim ? Hiç sanmıyorum.

X