kayınvalidem yatağımda yattı

sapsalsey

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2022
75
27
Nişanlıyım 1 ay sonra düğünümüz var nişanlımın annesi geldiğinde oğluyla beraber yatağımızda yattı . Ben annesine ayıp olmasın diye bir şey demedim . Nişanlıma söyledim ertesi gün gittiğimde hala o yatakta yatıyordu . Bende yatağı toplarken nişanlım geldi bırak dedi bırakırsam giderim dedim gidersen git dedi kapıyı da yüzüme kapattı ne yapmalıyım

Nişanlıyım 1 ay sonra düğünümüz var nişanlımın annesi geldiğinde oğluyla beraber yatağımızda yattı . Ben annesine ayıp olmasın diye bir şey demedim . Nişanlıma söyledim ertesi gün gittiğimde hala o yatakta yatıyordu . Bende yatağı toplarken nişanlım geldi bırak dedi bırakırsam giderim dedim gidersen git dedi kapıyı da yüzüme kapattı ne yapmalıyım
Nişanlınız bir ay sonra düğününüz var diye beraber yaşayacağınız evde yaşıyor galiba. Annesi başka bir şehirde mi yaşıyordu da geldi?Ne için geldi annesi? Evde yatacak başka yer var mı?

Yatağınızda yattı neyse de bir de o yatakta oğluyla mı yattı? Evlenmek istediğinize emin misiniz?

Nişanlınızla konuyu konuştuğunuzda size nasıl bir tepki vernişti?

Nişanlıyım 1 ay sonra düğünümüz var nişanlımın annesi geldiğinde oğluyla beraber yatağımızda yattı . Ben annesine ayıp olmasın diye bir şey demedim . Nişanlıma söyledim ertesi gün gittiğimde hala o yatakta yatıyordu .
Nişanlınız yalnız yatmaya korkuyosa demekki:olamaz:

Bende yatağı toplarken nişanlım geldi bırak dedi bırakırsam giderim dedim gidersen git dedi kapıyı da yüzüme kapattı ne yapmalıyım
Blöf yapmıyorsanız çekin kapıyı gidin ana oğulu başbaşa bırakın:işsiz:

Ben bile sinirlendim. Fırsatınız varken kaçıp kurtulun. Çok saçma ..

X