Kayınvalidem ve genel tavrı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ahahha ay allahım bu nasıl bi kötü kalpliliktir ya okey tamam sizsiniz burada kalmaya devam edip sizi didiklememe müsade etmeyin ve terk edin lütfen
Siz buradaki hiç kimseyi didikleme hakkına sahip değilsiniz hanfendi. Didiklediğiniz takdirde alır cevabınızı oturursunuz. Kimse kvnize benzemez çünkü.

biz eşimle kendi aramızda bir konu hakkında konuşuyor olsak bile neee nasıl ne dedi falan tarzında anlatabiliyor muyum

eşim ve ben defalarca uyardık aslında yani özel konuşabiliriz bu seninle paylaşamayacağımız bir konu olabilir gibisinden
Kadının yanında niye özel şeyler konuşuyorsunuz? Hiç sevmem bu tarz insanıda, yanında konuştuğunuz konuya dahil olmasından doğal daha ne olabilir?

Hanımefendii gelmek ister görmek ister bunu kasdediyorum yani gerçekten düz bir şekilde olaya yaklısıp anlamak bu kadar zor olmamalı ya
Aslında olay çok karışık değil de o yüzden düz yaklaştım.

Çocuk sizin,ev sizin.

Siz müsait olduğunuzda gelir giderler.

Mesela bize hiç gelmiyorlar biz uygun olduğumuz zaman gidip geliyoruz. Çok rahat oluyor,tavsiye ediyorum.

Sende deki oğlun dedi ki gece beraber cinsel ilişkiye girelim bunu söyledi de birdaha ağzını açmaz bir insanı uyar uyar uyar uyar uyar anlamaz merak çünkü bikere de s*cıp sıvamak lazım çocukta yok yarın birgün başlar çocuk torun diye çok böyle çıtı pıtı sevgi pıtırcığı gibi davranırsan daha çok kulaklarını götürür :)

Tüm uyarılarınıza rağmen böyle davranmaya devam ediyorsa mecbur çekeceksiniz.

Veya o yine gerekli gereksiz bir sürü şeyden bahsettikten sonra " başım ağrıyor, biraz uzanacağım" de ve git. Belki böyle daha iyi olur.

Hayatımda hiç bu kadar vizyonsuz bir yorum okumamıştım. Top1e girer yani

Iyyy bu ne biçim yorum

Ağzımızın da bi ayarı olsa keşke dimi :)

İnanılmazsınız gerçekten yani ya

Kadının yapısını degıstıremezsınız o zaman siz ya az gıdeceksınız yada özel seylerı ayrı konusacaksınız. Benım kv öyle bazen annemde az duydugu için kendısıne bısey dedık sanıyor sorup duruyo idare edıyoruz çünkü ikisini de cok sevıyoruz bu kadarcık bısey için kalplerini kıramam. Çok ozelse msj atarım büyütülcek bı mevzu değil.

Niye kayinvalide cinsel ilişkiye girdiklerini bilmiyor mu söylesin,hadi söyledi ne geçecek eline.
Sapik misin aklın sadece buna mı calisiyor ay ne insanlar var

Her ne olursa olsun öyle denilir mi allah aşkına biraz ölçüp biçip konuşmak gerekiyor bence burası için diyorum çünkü üye olmadan da giren bir sürü insan var ayıp

Ay iğrenç bir yorum.

Benim kayınvalideme benziyor biraz. Mesela eşime bir şey söylüyorum ya da aramızda bi durum var ikimiz sinsice gülüyoruz falan, kayınvalidem ordan direkt "ney?" diye soruyor. Aramızda özel diyip geçiyorum, o da üstelemiyor. Bu konuda kendisine "bak böyle yapma" demeyi de hiç düşünmedim. Siz de sorduğunda özel diyip geçebilirsiniz. Sizinkisi üsteliyorsa onu bilemem tabii ki. Ama başka konularda iyiyse bu durumu çok da kafaya takmayın bence. O yaşta bir kadın değişmez artık

Yaşlıların çenesine vuruyor. Aynı şeyleri defalarca tekrar edebilirlerde... Ortada konuşulanlara katılmak istiyor. Ki özel odada konuşmuyorsanız doğal. Siz o soru soran kişinin çocuğunuz olduğunu varsayın, çünkü çocuklar kvalideni geçecekler

Oğluma ellerini yıka diyorum, neden diyor. El neden yıkanır ya... Sebebini söyle diyor 8 yaşında sebebini gayet biliyor... Sonra kıs kıs gülüyor

Ortamda kv dışında başka biri de olsa merak eder insan sorar ne konusuyorsunuz veya ne oldu diye ama anlattığın tarife göre benim kvde de öyle sürekli bir şey olmadığı halde sallıyorum bebegin altını değiştircem ne oldu diyo sürekli bir hesap verir gibi her davranışı soylememizi istiyor birde sürekli başkasını anlatıp durur ben bir şey anlatsam araya girer başkasının da şöyle olmuş böyle olmuş der ben en sonunda ki bu (3 yıl surdu) bir şey anlatmayı kestim anlatmıyorum kafam rahat çünkü dinlemiyor.. 60li yaşların genel özelliği sanırım bu malesef katlancan benim gibi bir şey anlatmayacaksin ya da

Çocuk olunca ne olacak ki bakıcı tutarsınız. Hem kadını kullanmayı düşünüp hem kadını didiklemeniz bana iyi niyetli gelmedi. Kusura bakmayın.
Çocuk baktıracağım dememiş ki. Torun doğsa görmek için daha sık bir araya gelecekler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…