Kayinvalidem ve Bosanmam

Eşinizin orda olmasında bir payınız var mı, sizin sayenizde mi oraya geldi? Gerçekten anlayamıyorum seven insan eşine bunu nasil yapar? Kesinlikle boşanmalısınız, kendiniz için değilse çocuğunuz için boşanın. Ona bu yaşadıklarınızı yaşatmayın.

Söylemeden geçemeyeceğim. Boşanma, bir şans daha ver diyen arkadaşlar nasıl bir kafaya, düşünce tarzına sahip? 3. 5 gün once doğum yapmış, ameliyatlı karısını öldüresiye döven adamla niye evli kalsın, bu nasıl zihniyet? Coğrafya kaderdir, bizim ülkede böyle vs tamam anladık da İngiltere ye bari bulaştırmayın tapılası erkek zihniyetinizi...

Aslinda tam zitti ben. Onun vizesinden yararladim hemende ise
Girdim

benim babaannem de bulgardı. annemi genç yaşında hasta etti, babaannem öleli çok oldu ama annem 30 yıldır antidepresan kullanıyor. Allah iyi insanlarla karşılaştırsın gerçekten.

Sen o yataktan kalkamıyorken, kocanın sana uyguladığı şiddet sonucu üzerinde kalıcı hasar oluşsaydı, kendini yataktan düşürüp kolun vs çatlasaydı ya da bacağın bileğin kırılsaydı, el kadar bebeğin ne kadar perişan olurdu biliyorsun değil mi?

Kayınvalideyi herhalde evde tutmuyorsundur diye umuyorum.

Boşanman gerekiyor, tabi bir daha bir yerlerin iyice kırılana kadar dayak yemek istemezsen.

Orda degilim zaten onu hemen sutladi beni evi terkedince ama neden bekledi yani bunlari neden yapti evimi ayirdim hemen devletten ev talep ettim bankadakj paramizin yarisini aldim cocuk esirgemeyle
Gorustum …
Adam olse
Umrum olur mu sor ben bunlari yasadiktan sonra?

Çocuk esirgemeyle neden görüştünüz?

Ruhum darala darala okudum. Okurken sinirden ateş bastı. Sen nasıl dayandın kuzum o lohusa kafasıyla bütün bunlara. Şöyle söyleyeyim eşin düzelmiş olabilir, düzelecek olabilir, ama insanın hayatında çok kilit zamanlar vardır, lohusalık da bunlardan birisi ve ben Senin yaşadıklarını yaşasaydım bir daha unutamaz hayatı eşime de kendime de zindan ederdim. En çok desteğe ihtiyacın olduğu en çok sarılıp sarmalanman gerektiği zamanda üzerine yürümüş yaşadıklarını engeleyememiş, yanında olamamış bu saatten sonra ona güvenebileceğini düşünmüyorum. Madem maddi olarak bi bağın yok, bunca olaydan sonra bi aşk kaldığını düşünmüyorum, bence ayrıl. Bebeğinle güzel Bi ömrünüz olsun.

Yani bunları eşiniz neden niye yapmış artık önemli değil. Boşanacaksanız boşanın, bu boşanma konusunun pek öyle başkalarından fikir, görüş alanacak yanı yok. Şiddet görmüşsünüz sonuçta.

Çocuk esirgemeyle neden görüştünüz?
Eger siddet olmus bir evde bebek ya da cocuk varsa anne baba dinleniyor uzun raporlar yaziliyor hastane hemsire ebeler herkesin gorusu var benim icin olduk a parlak esim icin bir daha mahkemeye sunsam cocugun adini diyama
Tadinda bir guzel detayli rapor

Dövsün sövsün. Siniri geçincede özürler dilensin yalvarılsın. Biz bu numaraları çok gördük. Devamı geliyor merak etme.
Boşuna şans verirsin öyle bi hata yapma. Annem hasta demeside dümen. Tek ailem sensin demeside dümen

Bebeğiniz sağlıcakla büyüsün gözünüz aydın.
Bende 6 senedir İngiltere’de yaşıyorum.

Hayatım boyunca ırkçılık nedir bilmedim.
Ailemde hiç ırkçılık söz konusu dahil geçmedi.
İngiltere’ye geldikten sonra gözlemdiğim kadarıyla söyleyebilirim ki,biz Türkler asla bulgarlar ile yapamayız asla..
Nerelisiniz bilmiyorum ama Bulgar erkekleri yada kadınları asla bize hitap etmiyor. Çok tanıştım hala tanışıyorum. Henüz aksini düşündüren çıkmadı.
Arkadaş dahi olunmuyor. Tabi bu benim fikrim.

Zaten tam olarakta boyle adami sevmiyorum ben bu yaziyi bosanayim mi diye acmadim aslinda icimi dokmek icin yazdim ve aynen yazdiklarinizi hissettim hislerime
Tercuman oldunu sagolun

Anladım dilerim bebiş için de sizin için de en iyisi olsun.

Zaten tam olarakta boyle adami sevmiyorum ben bu yaziyi bosanayim mi diye acmadim aslinda icimi dokmek icin yazdim ve aynen yazdiklarinizi hissettim hislerime
Tercuman oldunu sagolun
Anladım zaten boşanmalısın. Siz olsaydınız ne yapardınız küçük bebeğim var kafam bulanık vs yazdığın için emin olmadığını düşünmüştüm...

bi yerde okumuştum. kadınlar hamilelik ve lohusalıkta onlara yaşatılanları asla unutmazlarmış. kendimden de biliyorum. tabi benim yaşadıklarım sizinkinin yanından geçmez ama unutulmuyor.hayatınız boyunca aklınızda ve kalbinizde yer edecek. unutması aşılması çok zor. bilemedim. belki bir şans verebilirsiniz kayınvalidenizi hayatınızdan çıkarmak koşuluyla. yerinizde olsam asla kapı dan geçirmezdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…