Kayinvalidem ve Bosanmam

Esim isteydi babalik izni yoktu annesi basimdaydi birde uykuszlik halsizlik kim bilir telefonum needeydi asil sorun esimi aramam degil ki esim hipnotize
Olmus gibiydi annen beni kesti desem
Beni dinlemiyordu ki? Terapiden sonra biraz iyi olur gibi oldu o yuzden de cani cehenneme

Ne güzel bir ülkede yaşıyorsun(darısı başımıza) kardeşim helal olsun keşke hemen şikayetini çekmeseydin. Bence boşan yani kocanı affedebilir msn kendini en iyi sen tanırsın. Kayınvalide olacak kadın tam bir şeytanmış allah nasıl biliyorsa öyle yapsın onu.

Canım benim neler yaşamışsın sarılmak isterdim sana beni dinlersen terapiyi filan bekleme boşa gitsin şu pis adamı nezarete düşene kadar aklı neredeymiş annemle görüşmeyeceğim dese de bu ahlaksız kadın mutlaka hayatına bir yerlerde dahil olur, onun aileden biri olarak bir yerlerde var olduğunu bilmek bile huzursuz eder seni... Boşan canım kardeşim çok gençsin yeni ve tertemiz bir sayfa aç yavunla

Ben eve almadim ki biz Londrada yasiyoruz nereye gondereyim o deliyi ? Istanbula donmesi lazim esim evden atmadi zaten sorun kocamda annesi deli olabilir isi yonetemeyn o bu arasa ben annemin boyle
Oldugunu bilmiyordum diyor muazzam savunma yemin ederim Sokratesin savunmasi olay savunmasi da degil ben bu travmayi neden yasadim?

Geçmiş olsun. Eşiniz şiddet uyguladığı için terapi alın diyemeyeceğim. Boşanmanız en iyisi. Belli ki eşiniz de deli. Aklı başında olan adam kadına el kaldırmaz, hele de yeni doğum yapmış bir kadına.
Yolunuz açık olsun inşallah. Umarım bundan sonraki hayatınızda mutlu olursunuz.

Evet erkekler evleninceye kadar hatta çocuğa kadar annelerini tanımıyor. Benim başıma gelmedi lohusalıkta çünkü ben kv kalmadı, istemezdim de. Uzaktan uzağa yaptı. O klasik meme, sezaryan muhabbeti yapabilir buraya kadar da tamam diyelim. İç çamaşırı videosu ve kocanizin sizi darp etmesi affedilemez.

Ay annem psikolog kadina diyor ki neden boyle yaptiniz sizin travmalariniz
Mi var bu merhametsizlifini niye ! Anneme
Dedim ki benim cocugumu biri hastanede biraksa yemin ederim onu yerden yere vuruedum annem naif bir hanimefendi onla bas edemedi ama anneme de bir kirginim ki anlatamam ama o destek oldu besinci gun bu kv kisisi viskini icmis salonda yaterken sessiz sessiz evden bebegin kiyafetlerini topladi ben hemen bir air b and b tuttum kafamizi topladik ben polisi aradim tutanak tutuldu orada annem o dil bilmez haliyle ogluma bakti bana bakti bana cok destek oldu ama neden kadina bir sey demedi aslinda dedi ama annem kavga etmez o kadin cingene gibi bir sey anlamadi

Kavga etmesi gerekmiyor zaten annenizin ama yani daha erken gelebiliyorsa gelseydi ve daha erken evden ayrilabilirdiniz.

Eşiniz annesi gelince mi böyle oldu ? Yeni doğum yapmış sezeryanlı kadına saldırıyor bir de. Eşinizin de annesi gibi önceden de normal olmadığını düşünüyorum yalnız siz görmek istememişsiniz. Polis devreye girince tutuşmuş yoksa bu eziyet devam ederdi.
Bir de o kadar olaydan ve sizin evi terketmenizden sonra annesine eşyaları alabilirsin demiş olmanıza nasıl inanabiliyor ?
En mutlu gününüzde size yaşatılanlara çok üzüldüm, işiniz varmış arkanıza dönüp bile bakmayın def edin gitsin adamı.

Bu cingenelik karşısında ne yapsın kadın? Donup kalmıştır. Çok yazdım sizin konuya ama kv konuları ofkelendiriyor beniEşiniz annesi ile gorusmesin, siz barışın ama o kadının oğlu ile evli kalacaksınız. Aldığı kültür bu. Sizi lohusayken dövdüğü gerçeği nasıl değişir?

Kv gercektende akıl hastası, hastaneye yatıtılması gerekıyor, iyi ki polise gitmişsiniz esinize üzülmedim, ben olsam geri dönmezdim, ya o kadınla asla görüşmeyin ya da bosanın

Boşanmak için hastanede yaşadıklarınız bile yeter. Eşiniz adam gibi yanınızda bile durmamış. Koyun kapıya gitsin. Asla affetmeyin

Es denen o varlık hastanede sizi baygın bırakıp gittigini bilmiyor mu, gerci bilse lohusa esinin üstüne yürümez herhalde

Bir de şunu merak ediyorum. Neden şikayetinizi geri aldınız ? Siz o kadar eziyet çekerken hastanede saatlerce yerde baygın yatarken yanınızda olmayan, üstüne bir de size saldıran eşe neden bu iyiliği yapıyorsunuz ? O sizi düşündü mü ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…