Kayinvalidem ve Bosanmam

Panda ben de sinirlendim valla

Ya hic tanimadigimiz birisi yolda dusse 10 kisi toplanip basina gidiyor. Bu kiza bakan olmamis, bu nasil bir kötülüktür anlayamadim. Adamda ayni annesi gibi kötü. Basi derde girdigi için tutuşmuş sadece. Ben olsam catir catir bosardim. Bunlarin elinde imkan olsa, yasalar orada kati olmasa o cocuga bile neler neler yaparlar. Herkes kendi delisiyle ugrassin. Ana ogul yesinler birbirlerini

Es denen o varlık hastanede sizi baygın bırakıp gittigini bilmiyor mu, gerci bilse lohusa esinin üstüne yürümez herhalde
Bunu anlatirken o deli kv odaya daliyor iste siddete donuyor aslinda bir nevi anlattirmiyor
Olayi provake
Ediyor konu baska yone kayiyor

Bu burda okuduğum en kötü kv olabilir.

Siciline girdi artik bosanmadada delil sayilir aslinda babamin sacmaligi bosan ama
Adami da hapse sokma
Diye israr bu sadece child seevice otyuz sayfa raporda
Hazirlamis rapir
Lehime babasiyla
Olmasi tehlikeli ozetle zaten ayriyu bosanmayi bekliuorim

Eşimden boşanma.Normal şartlarda böyle bir adam değil normale döndü annem gelince demişsiniz.Bence kvyle bir daha asla görüşmeyin(kvme şükrettim bunları okuyunca)Eşinizle barışma şartınız annesiyle alakanizin olmaması olsun.Evet unutulacak şeyler değil ama dediğiniz gibi annesi deli resmen

Selamlar
Aman Allahim bu neydi ya?Allahım böyle insanlardan korusun.Oncelikle polise gitmeniz kocanizin sizin ne kadar ciddi olduğunu görmesi açısından çok iyi olmuş.Umarim aklı başına gelmiştir.Barisin veya barismayin diyemeyeceğim ama unutulması zor şeyler yaşamışsın.
Ayrıca kayinvalide olacak şahsiyet ruh hastası falan değil Tartışma esnasında telini polisi aramayın diye almayı akıl eden kendini kurnaz sanan varlık olsa olsa akıllı bir yaratıktır.Sanki sizin mutsuzluğunuLa besleniyormus gibi geldi.Allah yardımcınız olsun ve sağlıkla büyütün bebeğinizi inşallah
Sevgiler...

Esim cidden hafif kafan kiriktir bazen ona kizarim ama
Aramizda siddet hic olmadi kavgamiz oldi cok ama bilin bakalim ne zaman annesiyle telefonda konusuca ama hic nu boyutta seyler yasamadik . Esim inanmiyor haberi yokki esim sormua niye kizin esyalarini aldin oda oyle
Demis o salakta bana iletti dedim ne yaparsaniz yapin iki esyanin pesine dusmem ama
Seviyeniz de budur hani

Sözüm meclisten dışarı lütfen kimse alınmasın bu duyduğum 2. Bulgar kayınvalide vakası.. Sanırm yine burda okumuştum. Bu bulgar kaynanalar demek ki çok fena oluyorlar..

Aman evladınızı da kendinizi de korun bu garip aileden.

Peki samimiyetle söyler misiniz? Herhangi bir surat asmanız veya hırçınlığınız oldu mu neden anne oğul böyle çıldırdılar. Baştan beri kadın sizi mimlemiş gibi.

Kavga etmesi gerekmiyor zaten annenizin ama yani daha erken gelebiliyorsa gelseydi ve daha erken evden ayrilabilirdiniz.
o kadar kolay degil cunku yuruyemedim sezeryabdan sonra elinde bes gunluk bebekle
londra kisinda evden cikmak cok zordu ama
Onuda yaptim bes gunluk bir bebek dil bilmez yol bilmez
Bir anne bir de iki buklim ben ciktik o cehennemden
aslindasoeun buydu annemin bilet vize isleri bunlara da
Sebep oldu ama oda bunlaei bilemezdi istemezdi

Coxuk olmasa Boşan derdim ama şimdi iki kere düşünmen lazım eğer eşin annesini ile seni birdaha görüştüğümez gelsin gitsin demezse bosanma bi şans daha ver derim yok yine annem de annem derse bosan adam olmaz ondan

Size cok durust olucam benjm ailem cok varlikli bir ailem ben hayatim boyunca ozel okulda okudum yetmedi amerikadanokudum simdi londrada iyi bir firmada caliaiyordim ogluda
Cok fakir bir aileden yoklukla buyumus benim ailem rizeli gelenekci bir ailede aydin buyudum annem babam kardeaimle
Hc paralari olmamis hayatlaeinda
Tek umudu oglu ingilterede benden bes yad buyuj ayni maasi aliyoruz kadina para gondermiyoruz
Bizden nedret ediyor
Hatta ailemden de para istedi
Oyle bir garip biri ?

Tabikide surat astim kadin beni hastanede birakti olume terketti ?! Ama
Ondan once bir derdim yoktu hatta olsa gelmesine neden musade edeyim ben gelsin olur tabii dedim ? Sorunum olsa izin vermezdim ki ?

Sorun ne biliyor musun¿Vicdansız, kötü olmaları. Sen köyde, işin olmadan yasasan seni hergün dövecekmiş. Sen anneci olmasını geç merhametsiz, vicdansız bir adamla berabersin. Annecilik değil asıl derdin yani. Gerçekten pişman olsaydı daha annen gelmeden gelip senden özür dilerdi. Nafaka, hapis korkusu bugünkü ağlaması.

Bunu bu olayi paylaatigim bir dostumda soyledi kulturleei kadin para kazanie ustunede bir ton sopa yer oturur demisti kocam
Bana normal davrangodini gorunce delirdi herhalde ama
Ben Bulgar degilim benim ailemde
Hic dayak olmadi oglunuda
Kundaha sarip aide
Ettim

Gerçekten çok üzücü.. Mis gibi eğitim almışsınız, aydın bir aileyiz diyorsunuz insan ayırımı yapmam ama alınmayın ama koca İngilterede bu bulgarı nerden buldunuz?

Neyse artık kurtarın kendinizi de bebeğinizi de..

Kendi kültürüne denk bir adamla ol. Değersizlik hissi gün gelir lohusa karısını dövdürür. Kadın çingene zaten. Bıracak mı zannediyorsun.

Ay ne bileyim gocmendie Turktur dedik sevdik hata yaptik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…