kayınvalide yüzünden babamın evine dönüyorum

he canım he

Butun sayfalari buyuk bi merakla okudum cok sewindim evinizi terketmemize bende nisanliyken buna benzer olaylar yasadm kv oglumun parasini yemek icin evleniyosun dedi ki ben esimden cok maas alan bi insanim benmkide benm kiyafetlerime takikti sanki nisanlanmadan once sokakta yasiyomusum yada o beni taniyomus gibi sen bunlari hep ogluma aldiriyosun bilmiyo muyum fln diyodu cok zorlandim ama esime hep dedim annenin istegi olmuycak seninle evlencem die nisanliyken ayni evde yasiyolar die esimde bise diyemezdi evden tasinmam lazim yoksa olmaz derdi evlendigimiz hafta balayindan donunce beni evlerinden kovdular cikis o cikis 2 senelik evliyim daha seslerini duymadim gercekten yuva yikmak kolay ama esinizden eminseniz pisman olmazsiniz maalesef erkekler ilk basta annem yalan soleyebiliri yada karim bunu yapmaz demeyi cok bilmiyo esinizin size o kadar yuklenmesi icin kimbilir neler soylendi ona allah bi daha yasatmasin D destinaninannesi

Aynaya bak ve edebildiğin tüm hakaretleri et kendine
Bunu hakediyorsun
Kınadığını yaşamadan ölme emi
Allahım sen bir de anne misin?
Çocuğa acıdım
Yazık. Kim bilir nasıl bir psikolojiyle büyüyecek.
Allahım sen bir de anne misin?
Çocuğa acıdım
Yazık. Kim bilir nasıl bir psikolojiyle büyüyecek.
terbıyesızleşme sen once kadın olmayı ogren sonrada anne. hadı naş

terbıyesızleşme sen once kadın olmayı ogren sonrada anne. hadı naş

Hanfendi konudan uzaklaşır mısınız lütfen? Konumla ilgili yaptığınız yapıcı yoruma teşekkür ederim ama burada lütfen başka kadınları başka olaylar üzerinden vurmaya çalışmayın. Allah kimseye kaldıramayacağı derdi vermesin. Rica ederim kınadığınızı yaşamadan ölmeyeceğinizi unutmayın.

ben hıc bırsey kınamadım sızın beyın kapasıtenız bukadar işte. üstelık ıstedıgım konuda yorum yazarım buna siz karar veremezsiniz.

ben hıc bırsey kınamadım sızın beyın kapasıtenız bukadar işte. üstelık ıstedıgım konuda yorum yazarım buna siz karar veremezsiniz.

Benimle düzgün konuşun lütfen. Buraya konu açıyorsak o konu hakkında yorum yazın. Benim derdimle ilgili olarak hayatında yaşadıklarını anlatan başka bir üye hakkında ileri geri konuşmayın. Benim beyin kapasitemi de asla tartışmayın. Sizi buradan kovmuyorum,gitmenizi istediğimi söylüyorum. İkisi arasındaki farkı anlamanızı umuyorum. İyi akşamlar.

Aptal kadın !ahmak! Yorumlarınız hep kıskançlık kokuyor. Görmediğiniz bilmediğiniz insanlara hakaret etmek ne kadar kolay sizin gibiler için değil mi? Buradaki kadınlara hakaretler ederek ego mu tatmin ediyorsunuz? Gidin 500 iqnuzu dünyayı uzaylılardan ve sizin gibi kötülerden arındırmak için kullanın, o zaman hiiç sorun kalmaz.

D destinaninannesi kusura bakmayın yanlışlık için. Böylelerine deli oluyorum. O kadar kızdım ki size yorum yapamadan ona bağırasım geldi..
Gitmemekle çok iyi yaptınız eşinizi yalnız bırakmayın o kadına bırakmayın. Erkekler annelerinin sözüne hemen kanabiliyor. Bazen bizim de annemizin dolduruşuna geldiğimiz gibi.. Onlar ne derse doğru gibi algılıyorlar.
Kendinizi üzmeyin, eşiniz hata yapmış ve hatasının farkına varmış nasılsa, sizi seviyorsa gönlünüzü alır zaten. Mutluluklar diliyorum.

E madem istediğin konuda yorum yapabiliyorsun biz karar veremeyiz
Sende bana karışma o zaman
Bendr istediğim kişiye istediğimi derim

Öyle özel mesajla bana dinsiz imansız demenle olmaz bu işler
Ne söylersen onu işitirsin
Ooh ne ala ne memleket
Sen kadına salak ve ezik de
Ben sana laf edince özelden hakarerler yağdır
Kendine yapılınca mı zoruna gitti ?
Kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkalarına da yapma madem.
Kendine müslüman olmanın alemi yok.
Özelden hakaretlerinle sana yaptığım yorumu her be kadar doğru çıkarsanda, yazdığım cevabı buraya da kopyalıyorum herkes görsün.

"
Noldu canım ?
Sen insanlara salak derken, aşağılarken, aklınca eziklemeye çalışırken iyiydi değil mi ?
Sırf o kadına empati kur diye öyle dedim.
Yoksa kimsenin anneliği beni ilgilendirmez. Hatta eminim ki çocuğun için canını verecek kadar iyi bir annesindir.
Ama biraz empati yap. Sen nasıl bu cümleme sinirlendiysen üzüldüysen o kadında öyle üzülmüştür. Anladın mı şimdi o nasıl hissetmiştir ?

Allah seni çocuğuna, çocuğunu da sana bağışlasın. Amin."

Bana da özelden dinsiz imansız demiş
İnsanlara salak diyip kul hakkına girince çok dinli imanlı oluyor değil mi ?
Terbiyesiz demiş.
Kendisi çok terbiyeliydi başkalarına salak derken.
Çapsız işte.
Ne desek boş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…