Kayınvalide ile tartısmam

Ay aynı bunlar gerçekten düşmanımın başına vermesin o kadar sıkıcılar ki nefret ediyorum. İsmini duyunca salonun göbeğine istifra edesim geliyor gerçekten
Salla gitsin ya valla güzel canımızı üzmeye değmez ben sinirle karışık gülüp geçiyorum

Eşimin tarafı köyde yaşıyor kötülemek için değil ama giyim tarzımız çok farklı.ilk kızımda hepsi kıyafet almıştı ama giyilecek gibi değildi bazıları giyilmisti hatta.bende hicbirsey söylemedim ama giydirmedim de.yerinizde olsam tamam anne teşekkür ederim derdim giydirmek falan demeseydiniz keşke.boyle konularda he he diyin sonra dediğinizi yapın.

Hayatta yapmam hayatttaaaa cünkü neden biliyor musunuz sizin kv belki üstelemez siz giydirmediğniizde içinden geçirir ama moral bozmamak için konu etmez ama benim başımdaki öyle değil. Utanmaz gider o dolabı açar kıyafetlerini bulur bunu giydireceksin der alıp çöpe atmıs olsam bulamasa yerinde kıyameti kopatır kendini yerlere atar ölüp geberiyorum yaranamıyorum diye. Hiç onun o çingeneliklerine fırsat vermem doğrudan giydirmediğimi söyledim. Daha önce uyarmıs olmama rağmen yapıyorsa sonuclarına katlanacak. Ona artık tahammülüm 0. Allaha yakın olsun ya benim yakamdan düşsün analı kızlı

Benimki de begenmiyosun dedi bende yenidoğan bebeğe o naylon gibi şeyi giydirmem dedim.sizinki belaymis desene boşver iyi yapmışsın hiç uzulme.ayy bu kadınla bide lohusalık geçireceksiniz asıl zor kısmı o.birakin küssün gelmesin

ben böyle şeylerde başımı ağrıtamam hiç, zamanım kıymetli, alırım kenara koyarım
giydirmem o da anlar zaten.
yav he he diyip geçmeyi öğrendiğinizde huzur geliyor.

Ben de ilk giydirdim büyüğün kıyafetlerini. İki 6 lı hastane çıkışı 2 de zıbın takımı dışında bir şey almamıştım. Çikolata ve magnet dışında ilk oğlumda yaptığım hiçbir şeyi yapmadım. Sonra farkettim ki eşim de dahil herkes sanki hastaneden eşya almaya gitmişiz gibi davranıyor. Ben de ilk çocukmuş gibi alışveriş yaptım. Hatta ilk oğlumda gerek yok dediğim bazı şeyleri de aldım. Ortanca çocuktum ben de onun da etkisi var tabi.

Evet evet işte zaten istediğim o keske doğuma falan hiç bir şeyime gelmese vallahi bebekle bende yeniden doğmus sayarım kendimi nefret ediyorum gerçekten bu kadar olmaz iğrendirdi kendinden

ben böyle şeylerde başımı ağrıtamam hiç, zamanım kıymetli, alırım kenara koyarım
giydirmem o da anlar zaten.
yav he he diyip geçmeyi öğrendiğinizde huzur geliyor.
Ben bu kadına he he yi nişan döneminde dedim aman kırgınlık olmasın başımız ağrımasın diye ama durum bu noktaya kadar geldi. Yaptığı patavatsızlıklar edepsizliklere karşı verdiği cvp ben böyleyim oldu. Şimdi benimde cocuğuma karsı durusum bu ben böyleyim dış kapının dış mandalı olan kendisi benim için

İyi yapmıssınız sefanız olsun. Gerçektn her kim olursa olsun o sınır aşılıyorsa gereken karsılğı vereceksinki haddini bilsin herkes yeter artık

Arkadaslarim falan verdi hep büyük kızıma giydirdim ondan kücüldü ufak kızıma kaldi simdi ona giydiriyorum zaten hemen büyüyorlar yipranmiyor bile durumum olmadigindan degil istesem alirim teklif ettiler ben de kabul ettim ama bildigim tanidigim insanlar pazardan ikinci el kiyafeti ben de giydirmem ne bileyim uyuzlu mu nasil birinden geldi temiz biri miydi önceki kullanan bence haklisiniz.Tartismaya girmeyip tm diyip alacaktinoz sonra da cöpe atacaktiniz ki olay cikip basinoz agrimasin

Yok onu kabul etseydim iyice arsızlaşacaktı önünü kestim evet basım ağrıdı ama lohusalıkta vs daha beter olacağna şimdiden olsun

Ben olsam da kızarım.Al diyen var sanki.Akrabalardan ikinci el kullanan biriyim bir de.
Yok kimseden bir şey beklemiyorumki. Gönlünden geçen bir şey varsa zor değil evinin dibinde bebek mağazsı var al ucuzca bir şey paketle ben basımın üstüne koyayım. Gerçekten ne olduğunu bilmediğim çuvalın içinden çıkan ürünleri kabul etmek zorunda değilim. İçim almıyor.. pazar malı olur etiketli paketli güvendiğim bir tezgahtır onada okeyim. Ama bu kadın öyle bir sürüm ki her şeyin en ucuzu neredeyse o orada. Çöpün kenarında gördüğü şeyleride alır insanlardan giymedikleri kıyafetleride yüzsüz gibi ister kullanmadığı eşyaları bozuk olsa bile alır tamir ettirip kullanacakmıs gibi evi çöplük gibi kendin o pisliğin içinde boğul ama benim evladıma yakıştırmadığım bir şeyi diretemezsin

Ben olsam da kızarım.Al diyen var sanki.Akrabalardan ikinci el kullanan biriyim bir de.
Yok kimseden bir şey beklemiyorumki. Gönlünden geçen bir şey varsa zor değil evinin dibinde bebek mağazsı var al ucuzca bir şey paketle ben basımın üstüne koyayım. Gerçekten ne olduğunu bilmediğim çuvalın içinden çıkan ürünleri kabul etmek zorunda değilim. İçim almıyor.. pazar malı olur etiketli paketli güvendiğim bir tezgahtır onada okeyim. Ama bu kadın öyle bir sürüm ki her şeyin en ucuzu neredeyse o orada. Çöpün kenarında gördüğü şeyleride alır insanlardan giymedikleri kıyafetleride yüzsüz gibi ister kullanmadığı eşyaları bozuk olsa bile alır tamir ettirip kullanacakmıs gibi evi çöplük gibi kendin o pisliğin içinde boğul ama benim evladıma yakıştırmadığım bir şeyi diretemezsin

2. el olduğuna emin misiniz?Hiç ikinci el zıbın filan görmedim ,ucuz ve kaltesizdir belki.
Kim satar ki zıbını kullanınca.

2. el olduğuna emin misiniz?Hiç ikinci el zıbın filan görmedim ,ucuz ve kaltesizdir belki.
Kim satar ki zıbını kullanınca.
hayır daha öncede bahsetmiştim kendisi ne 2. El diyor ne de değil diyor. Ama sonuç olarak belliki bir çuvalın içinden cıkan özensiz ucuz saçma sapan ürünler kendisi giysin çok beğendiyse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…