Kayınvalide ile tartısmam

aa çok güzel ne gerek vardı diyerek hediyeyi alıp giydirip giydirmemek size kalmış bir şey tabi hamilelik hormonları anlayabiliyorum ama uzatmayın bence bu konuyu çünkü kızacağınız üzüleceğiniz bir şey yok

Bende kabul etmezdim. Iyi yapmışsın. Ne oldugu belli olmayan şeyi bebegime giydiremem. Zaten çok pahali bişey degil ki 2. El alcak kadar

Bende begendim giydiriyorum demem zaten alir tesekkur eder çöpe atarim sorarsada ben 2. El giydirmeyi tercih etmiyorum der gecerim gereksiz polemik yaratamam o anda degmez kendime dert mi yok baska ... ugrasin bakalim pisirebileceginizi saniyorsaniz 50 kusur yasindaki insanlari pişirin tabi .. cahil her zaman cahildir düzelmez cahile laf anlatmayi ,adam etmeye calismayi birakali cok oldu
Yok kabul edip ona harika bir şey yapmıs gibi o fırsatı vermem umrumdada değil yaşı başı. Yaşının insanı gibi davransın gerekirse ben ona anlayacağı dilden konuşacağım ve zerre umrumdada değil ne düşündüğü

aa çok güzel ne gerek vardı diyerek hediyeyi alıp giydirip giydirmemek size kalmış bir şey tabi hamilelik hormonları anlayabiliyorum ama uzatmayın bence bu konuyu çünkü kızacağınız üzüleceğiniz bir şey yok
Uzatmasaydım inanın daha beterini yapacaktı. Simdi tepki vermesem sonra tepeme çıkacaktı umrumda değil

Belli bir anlaşmazlık var galiba yoksa sorun çok basit.Yani teşekkür edip alıp goydirmemek daha kolay olurdu.Sanirim bunu istemediniz çünkü sizin dediğiniz tam anlaşılmalı ve bu getceklesmeliydi degilmi.Tabiki size önceden ne söylendi ne yapıldı bilemem siz pimpirikli sizin tabirinizle olabilirsiniz.Cok doğal lakin gerçek pimpirikletin bile sınırlarını aşan sevdikleri vardır biliyoruz.Kayinvalidenizi sevmiyorsunuz belki net böyle demem.Sinirlarinizi şimdiden çizmek istemenizi de anlıyorum.Genede bu yolu onermezdim.Devaminda çok işe yaramayabilir.Olaylari büyütmeden ve karşı tarafın hak arayışına getirmeden koruyun sınırlarınızı.

X