Kayınvalide ile tartısmam

Yemin ederim allah sizi inandırsın eşim annesine neler söylüyor ama karşısındaki kişi o kadar gurursuz ve vurdumduymaz ki istersen küfür et umrunda değil. O an tamam evladım ok diyor sonra yine aynı şeyi yapıyor yaptığını yüzüne vuruyor e ben böyleyim ben anneyim beni böyle kabul edeceksiniz diyerek kendini acındırıyor. Tansiyonları fırlıyor yollarda yerlere düşüyor baygınlık geçiriyor kaşıntı tutuyor uykuları kaçıyor. Iııyyy rezillik
O zaman tamamen uzaklaşacaksınız, eşiniz anneci değilse siz görüşmeyin evinize almayın, sesinizi çıkarın azıcık. Herkes az çok tanıyordur onu bırakın ayılıp bayılsın. Kim ne derse de umrunuzda olmasın.
Bu dünyaya tekrar mı geleceksiniz? Çekmeyin bu kadını.

Ya ben boyle konularda hic polemige girmeme taraftariyim. Gelen hediyeye laf etmem. Tesekkur ederim ama giydirmeyeceksem de giydirmem. Benim kv de hic giydirmeyecegim seyler getirdi. Cocuk zaten hemen buyuyor. Kuculdu baskasina verdim derdiniz sorarsa. Bem de hep ihtiyaci olanlara verdim. Ne gerek var uzatmaya.
Sizin kayınvalideniz bir heves cocuğunuza aldığınz şeylere çingene işi varoş ben gidip en iyilerini alırım torunuma daha ölmedim diyip gidip el bezi olmayacak iki parça zıbını önünüze koydu mu?

O bu nezaketi hak etmiyor üstelik onu 2.kez uyarısım. Kendisi giyse keşke ne çok yakısır ona

O zaman tamamen uzaklaşacaksınız, eşiniz anneci değilse siz görüşmeyin evinize almayın, sesinizi çıkarın azıcık. Herkes az çok tanıyordur onu bırakın ayılıp bayılsın. Kim ne derse de umrunuzda olmasın.
Bu dünyaya tekrar mı geleceksiniz? Çekmeyin bu kadını.
Eşim anneci değil allaha şükürler olsun yoksa kesinlikle yürümez bu evlilik. Çevresindeki herkes nefret ediyor kendisinden

X