Kayınvalide ile tartısmam

Zaten çok seviyor beni sinir etmeyi belliki bir ay sonra aynı durumu tekrar yasayacağıma çok eminim çüünkü kesinlikle kimseyi sallamıyor kendisi
Siz çizginizi bozmayın.Herkesin keyfi olsun diye kendinizden ödün vermek zorunda değilsiniz.Yüz bulan devamınıda yapar.Siz eğilmezde dik durursanız bir yerde pes edip saygı duymayı öğrenir

Ben ikinci elden alışveriş yapıyorum bol bol. Yurtdışındayim, burda çok yaygın zaten. Şuan bende hamileyim, geçen 80 cente çok güzel kıyafetler aldım bebeğime. Ama birine hediye edeceğim zaman gidip ikinci elden almam. Tercih meselesi çünkü, herkes kullanmak istemeyebilir. Kalkıp bu konuda size baskı yapması çok saçma. Kaynına ne oluyor onu hiç anlamadım zaten.

Ya tabiki bende alırım paylaşırım ama sen benim aldığım güzelim kıyafetleri beğenme elini kolunu sallaya sallaya bit pazarından aldığın 2 zıbınla övün tesekkür bekle e daha çok beklersin. Eğer kabul edip alsaydım devamında neler gelirdi düşünmek istemiyorum
Çoook çokkk haklısın en iyisini yapmışsın benimki inat etti getirdi yarısı çöpe gitti kalanını da arkasına baka baka evine götürdü başkasına verecekmiş çöpe atmama gonlu razı gelmedi 😂😂 ya bana eski tülbentler var keseyim de bebeği yıkarken kullanırsın demişti ahshhs ay Allahım aklıma gelince sinirim kalkıyor 😂😂😂

pazar tezgahından aldığı ürünün etiketi yok satıcı kişi orjnal a++ ürün sattığını iddia etmediğine göre ne aldığının o cok farkında ha eğer her şeye rağmen ben hata etmişsem cok güzel yapmışım onun bana yaptığı ayıbın haddi hesabı yok
O zaman dert edip konu açmanıza gerek yok ki.
İstediğini olmuş,sevinmeniz lazım

Ben ikinci elden alışveriş yapıyorum bol bol. Yurtdışındayim, burda çok yaygın zaten. Şuan bende hamileyim, geçen 80 cente çok güzel kıyafetler aldım bebeğime. Ama birine hediye edeceğim zaman gidip ikinci elden almam. Tercih meselesi çünkü, herkes kullanmak istemeyebilir. Kalkıp bu konuda size baskı yapması çok saçma. Kaynına ne oluyor onu hiç anlamadım zaten.
Buda bu zıbınlardan önce aldığı o tulumu ydısında 2.elden almış bi yakınına hediye etmiş kadın 2 . El olduğunu öğrenince kabul etmemiş ve geri vermiş. Şimdi o tulumu benim çocuğuma verecek :)))) kriz geçireceğim ya

Buda bu zıbınlardan önce aldığı o tulumu ydısında 2.elden almış bi yakınına hediye etmiş kadın 2 . El olduğunu öğrenince kabul etmemiş ve geri vermiş. Şimdi o tulumu benim çocuğuma verecek :)))) kriz geçireceğim ya
Kendide giyiniyormu ikinci elden peki? Yoksa klasik gelinin harcamalarını kısıtlamaya çalışan kayınvalide türümü?

Nolur güzel canını sıkma hamileliğini böyle şeylerle geçirme benim gibi gül geç muhattap olma huyu bu değişmeyecek kabullen çok şükür bak eşinde senden yana sen bu güzel zamanların tadını çıkar bebeğine odaklan gerisini salla o iki zıbını da alsın ne yaparsa yapsın aman

Kendisinin yaşam felsefesi boş mezar bul içine gir. Yani aman diyim 2 kuruş fazla para verir nerede çul çaput var bu orada
Ayyy bizimki bana gelirken domates getirmişti kare yoğurt kutusunun içinde bende yıkayıp bulasikliğa koymustum bir baktım onu almış ordan çantasının üstüne koymus hahaha ya yoğurt kovası normalde atarım da huyunu bildiğim için kenarda tutmuştum oda hemen almıştı ahhshshahha

Nolur güzel canını sıkma hamileliğini böyle şeylerle geçirme benim gibi gül geç muhattap olma huyu bu değişmeyecek kabullen çok şükür bak eşinde senden yana sen bu güzel zamanların tadını çıkar bebeğine odaklan gerisini salla o iki zıbını da alsın ne yaparsa yapsın aman
Öyle yapmaya calışıyorum ama ben sessiz sessiz duruyorum bi kenarda beni tahrik ediyor resmen delireceğim yakamdan düşsün karışmasın almasın vermesin gitmesin gelmesin istiyorum yine olmuyor sesini duymaya tahammülüm yok inan

X